Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Anriette

2017. május 27.

Barnát vettem meg, tetszik, hogy befogja a bőrt is, a használata egyszerű, én a csomagban lévő 3%-os hidrogén helyett 6%-osat használok, a kozmetikusom is ezt és így használja a vendégek szemöldökfestésére. Aminek jobban örülnék az annyi ha kibírna egy hetet is :) 3 napot mindenképpen fent marad, de azért óvatosan kell mosni mert gyorsan kopik. viszont szépen egyenletesen. Más termékeket is próbáltam, de ennél maradtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Linuxo

2017. május 14.

DDA üzletlánc egyik boltjában vásároltam kb. 500 ft-os áron. Heti használat mellett is kitartott fél évig (csak szemöldökre vittem fel). Nem csak a szemöldök szálakat, hanem a bőrt is jól megfogja, nekem ez külön tetszik. 3 napig a bőrön is látszik, szépen kopik a festék, 1 hétig viszont a szemöldök szálakon is megmarad a szín. Tehát én minden vasárnap felkenem, és egy hétig rendezett a terület. Gazdaságos a kiszerelése, könnyű a felvitele. Több dobozzal elhasználtam már. Nagyon megéri az árát, jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

anoemi

2017. április 11.

Ez az első szemöldök-és szempillafestékem, de nem is próbálok másikat. Egyszerű a használata, még soha sem irritált. A szemöldökömre barnát, a szempillámra feketét használok. Kb. egy hétig szépen látszik, de nekem a kozmetikus által használt festékek sem teljesítettek jobban, mindig lejött max. egy hét után. Szerintem abszolút jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Rere

2017. február 28.

Évek ota hasznalom a fekete árnyalatot es teljesen meg vagyok elégedve! Nagyon gazdaságos , sokáig elég ! Én még egy kis kozmetikai szénport is szoktam hozzákeverni ,így még tartósabb a szín ! Előtte Refectocilt hasznaltam, az nagyon nem vált be !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

thajni

2016. december 21.

Én is nagyon szeretem ezt a festéket, viszont enyhén hullik tőle a szemöldököm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Én is nagyon szeretem ezt a festéket, viszont enyhén hullik tőle a szemöldököm.

rocksteadycat

2016. december 20.

Egy barátnőm hatására vettem meg, mert ő is akkor használt ilyet és nagyon szép lett az eredmény.
A sötétbarnát vettem meg, elsőre gondoltam jó lesz ez is a fekete helyett. Nagyon jól lehet adagolni, felvinni!
Én fél órát hagytam rajta, direkt, hogy minél jobban megfogja a bőröm. :P
Lemosva elámultam, olyan szép és természetes lett az eredmény.
Negyedik nap után kicsit már kopott a bőrömről, de pár ceruzavonás és kb ugyanolyan mint elötte. :P Nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Én fél órát hagytam rajta, direkt, hogy minél jobban megfogja a bőröm. :P
Lemosva elámultam, olyan szép és természetes lett az eredmény.

bandika_andi

2016. december 17.

Én a fekete festéket vásároltam meg, nagyon elégedett vagyok vele. A lilás színt el lehet kerülni, ha picivel kevesebb festéket-több oxit keversz össze. Könnyű az ecsettel dolgozni, és utána minimum 4 napig nem kell a szemöldökömmel foglalkoznom. Lassan, egyenletesen kopik, bár ez szerintem a felvitel egyenletességétől is függ. Ha összekened véletlenül a bőröd, egy kis hidratálókrémes fültisztító pálcikával hamar lehet javítani rajta. csodás termék, a barna színűt is ki fogom próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Marcsita

2016. július 19.

Messze a legjobb szemöldökfesték amit próbáltam. A műanyag "ecset" nagyon megkönnyíti a felvitelt, rendesen befogja a szemöldököt, egy középbarna színt 15-20 perc alatt meg is kapunk, viszonylag sokáig is tart. Nekem nagyon tetszik, hogy van hozzá oxi, és nem kell még pluszba megvenni hozzá, illetve pont egyszerre fogyott el a festékkel, tehát elvan találva az arány is. Egyetlen negatívum talán, hogy hamar kell korrigálni mivel ahogy felkenjük már szinte egyből fog, és ha utána javítgatunk maszatos marad. Ja és gy tipp, radírozzátok le a szemöldök körül a bőrt, sokkal egységesebben fogja be így.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

Carillon

2016. május 14.

Nekem iszonyat bevált.Nem kell plusszban törölgetnem mellette,mert pont oda kenhető a kis műanyag segédeszközzel,ahova kell. Nem fogja meg a bőrt olyan intenzíven mint más.Ugyanannyira tartós mint bármelyik,de ennek természetesebb és szebb színe van. Nagyon könnyű vele dolgozni.A Refectocil után amit már vagy 6 éve használok..egyszerűen sokkal-sokkal jobb. A kozmetikusokat meg hagyjuk,mert Nekem nincs jó tapasztalatom velük festés terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

catyst

2016. május 2.

Nem értem akik azt írják hogy a fekete lila meg rózsaszín lett. Én évek óta használom mindkét színt, nagyon szép lett a fekete is. Előtte Kallos-os volt, na az tragedia akár hány csepp oxit raktam mindig foltos lett azonnal. Ez nagyon szép (3 csepp oxit szoktam tenni borsónyi krémhez). Imádom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.