Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Reddiamond

2016. március 15.

Szemöldök festére vettem meg a barna változatát. Nekem megfogta a bőrömet is. Régebben használtam, de mindig túl erősre sikeredett....túl sötét lett a szemöldököm. Nehéz volt kiszámolnom a hatóidőt, hogy halványabb legyen mert akkor foltos volt... Mostanában inkább kihúzom ceruzával a szemöldökömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

cintiakiss

2016. január 23.

Százas boltba vettem kemény 400ft-ért. A barna nagyon jó színű viszont a fekete inkább bordó lesz felkenve (?)
A bőrt nem fogja meg, nekem ez negatívum, viszont a szőrszálakat színezi rendesen.
A színe miatt csak 3 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

A színe miatt csak 3 *.

nellisz

2016. január 12.

Nagyon jó! A barnának nagyon szép színe van,természetes, látványos, de nem túl sötét. Könnyű kikeverni, felvinni. És egész tartós! :)
Ha csak a barnát pontozom, akkor egyértelműen csillagos 5-ös!
(Viszont a fekete, az valami borzalom, akármilyen arányban keverem ki, valamiért átmegy sötét rózsaszínbe.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Ha csak a barnát pontozom, akkor egyértelműen csillagos 5-ös!

madaras

2015. december 22.

Ma beruháztam erre a kis aranyosra,a sok dicséret hatására. A fekete színt választottam, kifejezetten szempilla festésre. Rögtön ki is próbáltam. Mindent úgy csináltam ahogy írva vagyon,a hatóidőt 15 percre növeltem. Nem működött a dolog,mintha be sem festettem volna a szempilláimat. Lehet hogy én csináltam valamit rosszul?! Nem akarom lepontozni ,még holnapután próbálkozom vele,hátha sikerülni fog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

botanoemi

2015. december 5.

Van olyan jó, mint a jóval drágább társai. Újpesten 400 ft, egy évig tuti elég. Nem csípi úgy a szemem, mint a Refectocil. Barnának szép sötétbarna színe van, sötét hajhoz is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

pzsofia

2015. november 13.

4 csillagot kap, de ez nem biztos, hogy a termék hibája, lehet csak nekem voltak túlzott elvárásaim. Ami a színét illeti, nekem a barna árnyalat teljesen jó volt. Könnyű kikeverni, nagyon jó a kis spatulája is, nem okozott irritációt és szépen befedte a szálakat. Kevés kell belőle, szóval sokáig ki fog tartani és nevetségesen olcsó.
Ami miatt levontam egy csillagot az az, hogy reméltem, hogy a szemöldök szálak közötti bőrfelületen tovább látható lesz, mint 2-3 nap. Igazából ezért próbálkoztam meg a szemöldök festéssel, mert igy nem kellene minden reggel ceruzáznom. Azért még át fogom festeni párszor, hátha "beissza" a bőröm egy idő után. :) Ha valakinek van ötlete, bevált praktikája, hogy hogyan érhetném ezt el, hallgatom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Cadaverous

2015. november 10.

A fekete helyett lila szemöldököm lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

A fekete helyett lila szemöldököm lett. :(

Anna_6

2015. november 9.

Maximálisan elégedett vagyok! Nekem tartós, hetekig nem kopik le, és szerintem nem érem meg hogy elfogyjon. És tényleg filléres, a kozmetikusnál 1 alkalom drágább mint az egész doboz. A felvitele nem egyszerű de ez az én bénaságomnak köszönhető. (Tapasztalat; nagyon csíp ha szembe megy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

iloveyoued

2015. szeptember 18.

nagyon sokáig elég, és tartós is, én a a goods marketben szoktam beszerezni potom 4-500 forintért:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Gladys

2015. szeptember 6.
Napi többszöri arcmosás mellett is kibír egy egész hetet. A hétvégére látható számomra, hogy már nem olyan erőteljes a színe. Mások nem vettek észre semmit. Tehát nem kopik feltünően, nem kenődik el és mintha sűrűbben kezdett volna nőni a szemöldököm. Én maximálisan elégedett vagyok vele.

2015. augusztus 16.
Féltem tőle, de mégis megvettem. Már ki is próbáltam. Az aplikátorja is megfelelő a szemöldökhöz és a szempillához is. Nekem csak a láthatatlan színű szemöldökömet kellett láthatóvá tenni, de azért a pilláimra is kentem. A szemöldökömön tökéletes, a szempilláimon alig észrevehető, de sejtettem, hogy nem egy szempillaspirál. Második napja van fent, idáig nem kopott semerre. Ha 5 napot kibír, nekem megérte.

Megjegyzés: Kétszer van ez fent itt Krémmánián

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

2015. augusztus 16.

Megjegyzés: Kétszer van ez fent itt Krémmánián

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.