Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cadaverous

2015. november 10.

A fekete helyett lila szemöldököm lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

A fekete helyett lila szemöldököm lett. :(

Anna_6

2015. november 9.

Maximálisan elégedett vagyok! Nekem tartós, hetekig nem kopik le, és szerintem nem érem meg hogy elfogyjon. És tényleg filléres, a kozmetikusnál 1 alkalom drágább mint az egész doboz. A felvitele nem egyszerű de ez az én bénaságomnak köszönhető. (Tapasztalat; nagyon csíp ha szembe megy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

iloveyoued

2015. szeptember 18.

nagyon sokáig elég, és tartós is, én a a goods marketben szoktam beszerezni potom 4-500 forintért:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Gladys

2015. szeptember 6.
Napi többszöri arcmosás mellett is kibír egy egész hetet. A hétvégére látható számomra, hogy már nem olyan erőteljes a színe. Mások nem vettek észre semmit. Tehát nem kopik feltünően, nem kenődik el és mintha sűrűbben kezdett volna nőni a szemöldököm. Én maximálisan elégedett vagyok vele.

2015. augusztus 16.
Féltem tőle, de mégis megvettem. Már ki is próbáltam. Az aplikátorja is megfelelő a szemöldökhöz és a szempillához is. Nekem csak a láthatatlan színű szemöldökömet kellett láthatóvá tenni, de azért a pilláimra is kentem. A szemöldökömön tökéletes, a szempilláimon alig észrevehető, de sejtettem, hogy nem egy szempillaspirál. Második napja van fent, idáig nem kopott semerre. Ha 5 napot kibír, nekem megérte.

Megjegyzés: Kétszer van ez fent itt Krémmánián

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

2015. augusztus 16.

Megjegyzés: Kétszer van ez fent itt Krémmánián

bettics

2015. augusztus 27.

Barátnőm által próbáltam ki először, másfél éve, azóta használom folyamatosan 7-9 naponta festek, 1-2 napig hagyom pihenni a bőrt két festés között, én nagyon szeretem, mert a szemöldököm alapból nagyon világos, mintha nem is lenne, és míg rá nem találtam minden reggel rajzoltam, ami eléggé unalmas volt, de ez megkönnyíti az életem az biztos. A kozmetikus festéke sem fogja be ilyen jól mint ez. Imádom és ráadásul sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Hamar kikopik,de a dolgat jol vegzi,tobbszor hasznaltam felbontas utan de nem jelentkezett bor irritacio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

GNóri

2015. július 22.

Kicsit szkeptikus voltam az ilyen festékekkel kapcsolatban, mivel korábban amikor kozmetikus festette be a szemöldököm és szempillám, kb nem is látszódott semmi változás, mintha be sem festette volna. Ez a festék viszont nagyon jó! Erős a színe és a fedése, a fekete tényleg fekete, nagyon jól befogta a szemöldököm, teljesen elégedett vagyok. Olcsó, kiadós mennyiség, egyszerű a kikeverése és a használata is, valamint a bőrről is egész könnyen lejön egy kis szappanos vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

barva.lilla

2015. július 20.

Én nagyon szeretem! Szemöldökre és szempillára is használom. Szerintem a tartóssága attól is függ hogy milyen jól készítjük elő a bőrt. Mindig leradírozom előtte a szemöldökömet és kb. fél órára rajta hagyom így akár 2 hetet is kibír :) Ennyi pénzért a legjobb termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

pinkynadi

2015. május 17.

Imádom! Egyszerű vele dolgozni, nem irritál és nekem egész tartós is. A feketét használom ami szerencsére tényleg fekete és nagyon szépen befogja a szálakat. Pont azt tudja amit egy ilyen terméktől várok és az is mellette szól, hogy nagyon olcsó és kiadós is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

noncsyka91

2015. március 3.

Jó jó, kb. 2 napig tart. Egy bajom vele, hogy a fekete inkább lila. De inkább ez és én csináljam magamnak mint, kozmetikus vagy én szemceruzával. Ez legalább nem mosódik el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.