Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

bettics

2015. augusztus 27.

Barátnőm által próbáltam ki először, másfél éve, azóta használom folyamatosan 7-9 naponta festek, 1-2 napig hagyom pihenni a bőrt két festés között, én nagyon szeretem, mert a szemöldököm alapból nagyon világos, mintha nem is lenne, és míg rá nem találtam minden reggel rajzoltam, ami eléggé unalmas volt, de ez megkönnyíti az életem az biztos. A kozmetikus festéke sem fogja be ilyen jól mint ez. Imádom és ráadásul sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Hamar kikopik,de a dolgat jol vegzi,tobbszor hasznaltam felbontas utan de nem jelentkezett bor irritacio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

GNóri

2015. július 22.

Kicsit szkeptikus voltam az ilyen festékekkel kapcsolatban, mivel korábban amikor kozmetikus festette be a szemöldököm és szempillám, kb nem is látszódott semmi változás, mintha be sem festette volna. Ez a festék viszont nagyon jó! Erős a színe és a fedése, a fekete tényleg fekete, nagyon jól befogta a szemöldököm, teljesen elégedett vagyok. Olcsó, kiadós mennyiség, egyszerű a kikeverése és a használata is, valamint a bőrről is egész könnyen lejön egy kis szappanos vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

barva.lilla

2015. július 20.

Én nagyon szeretem! Szemöldökre és szempillára is használom. Szerintem a tartóssága attól is függ hogy milyen jól készítjük elő a bőrt. Mindig leradírozom előtte a szemöldökömet és kb. fél órára rajta hagyom így akár 2 hetet is kibír :) Ennyi pénzért a legjobb termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

pinkynadi

2015. május 17.

Imádom! Egyszerű vele dolgozni, nem irritál és nekem egész tartós is. A feketét használom ami szerencsére tényleg fekete és nagyon szépen befogja a szálakat. Pont azt tudja amit egy ilyen terméktől várok és az is mellette szól, hogy nagyon olcsó és kiadós is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

noncsyka91

2015. március 3.

Jó jó, kb. 2 napig tart. Egy bajom vele, hogy a fekete inkább lila. De inkább ez és én csináljam magamnak mint, kozmetikus vagy én szemceruzával. Ez legalább nem mosódik el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Sindy6

2015. február 12.

Nagyon szuper termék, főleg ennyiért. Nagyon finom illata van, semmi szúrós szag, vagy hasonló. A szemöldökömet festettem be, amikor a hatóidő letelte után leöblítettem nagyon tetszett a barna árnyalata. Befestettem egyúttal a szempillámat is, bár saját magamnak minden reggel teszek fel műszempillát, csak gondoltam este legyen kontúrosabb a tekintetem, mert világosbarna a szempillám. Szép lett, de megakarom venni holnap a fekete árnyalatot is, de csak a szempillám miatt. :) Eltelt 4-5 nap a festés óta, és most az tűnt fel ahogy megdörzsöltem a szemem, hogy sokkal vastagabbnak és hosszabbnak érződik a pillám. Hirtelen azt hittem magamon hagytam a pillát O.o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Ági0617

2015. január 14.

Nekem nagyon bevált! :) A barnát vettem meg, mivel természetes szőke hajam van, a szemöldököm pedig seszínű, se nem szőke, se nem barna. Féltem, hogy túl sötét lesz a hajam színéhez képest, ezért 2 cseppel több hidrogént kevertem bele, az eredmény tökéletes lett, elég természetesnek tűnik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

nius

2014. december 19.

Nem igazán éri meg a macera. Nekem kb. 3 nap a tartóssága, ráadásul a fekete szemöldökön és szempillán is túl fekete, a barna pedig nagyon művi, legalábbis az én képemen biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

alizkad

2014. december 18.

Egyszerű használat, egyenesen király!!!! Ez a termék is csak kozmetikus szomorító, mivel otthon megtudod csinálni ezerszer SAJÁT MAGADNAK. És mindössze 400 Ft az egész doboz. Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.