Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

doreszka94

2014. november 10.

Nemrég vettem, eddig kétszer festettem ki vele a szemöldökömet, lehet én használom rosszul, de nekem a 3. napra már egyáltalán nem volt színe. De még mindig jobb,mint a ceruzával festegetni minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Jossie

2014. szeptember 15.

Imádom! :) Tökéletes a színe (barnát használom), könnyen eldolgozható, és bár igaz, hogy én kegyetlenül béna tudok lenni, ezért sokáig kellett formázgatnom, mégis csodás eredménye lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

mini33

2014. augusztus 13.

Kb. 2 hete vettem, és még mindig kitart a színe :)
Szépen sikerült vele a festés, az ára pedig tényleg kimondottan alacsony.
Szerintem fél évre elegendő mennyiség van a tubusban.
Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Kb. 2 hete vettem, és még mindig kitart a színe :)
Szépen sikerült vele a festés, az ára pedig tényleg kimondottan alacsony.
Szerintem fél évre elegendő mennyiség van a tubusban.
Nagyon elégedett vagyok!

csodaorszag.inwonderland

2014. július 5.

A kozmetikusomnál láttam először mikor festette a szemöldököm. Annyira tetszett az eredmény és tartósnak is bizonyult,hogy gondoltam beruházok rá így két időpont közt sem kell félig elkopott szemöldökkel szaladgálni. Az ára nagyon kedvező , a színe pont olyan amilyenre vágytam nekem 5-6 napig simán bírja. A kupak egy idő után nekem is megadta magát a menetnél és lehetetlenség rácsavarni , de már úgyis a tubus legvégén járok ,szóval ha azt az egy adagot ki kell dobnom sem vesztek vele mert így is több mint félévig elég volt, úgy is hogy nem egyedül használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

nagyerika28

2014. január 27.

A legjobb szemöldök festék amit eddig használtam!Olcsó,nem kopik és nagyon precizen lehet felvinni a spatula segítségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Kittina

2013. november 1.

Ezzel szoktam festeni a szemöldökömet,szépen lehet vele dolgozni,több oxi és kevesebb festékkel egészen szép természetes hatást is el lehet érni vele. Sajnos egészen hamar kopik szerintem, így hamar újra kell festeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

_-Mia-_

2013. október 21.

A szemöldökömet a barnával szoktam megtámogatni :) Kb 3 hétig tartja a színt, nem irritál pedig nevetségesen olcsó.... A dobozban egy tubus festék, 3-as oxi és egy tök jó fogacskázott spatula van. Én szerintem kb egy éve vettem, és alig az egyharmada hiányzik még csak.... Annyi hogy pont ma tört le a kupak a menetről, így visszacsavarni nem lehet, de egy csík cellux körbe ideiglenesen megteszi (ezért jutott eszembe véleményezni...), míg nem veszek újat.... 5 csillag, mert tényleg semmi bajom vele, ezen kívül - és azért ilyen vegyszert szerintem nem is illik egy évnél tovább tárolni felbontás után, úgyhogy nem zavar, hogy eltörött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Xinezia

2013. április 1.

Nekem nagyon bevált, erős, tartós szín, de nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Nekem nagyon bevált, erős, tartós szín, de nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Battike

2013. február 14.

Hát én nem voltam elájulva tőle a barna nekem elég sötét lett majdnem fekete, de például az unokatesómnak nem lett sötét, amit nem értek, mert én is nagyon minimális ideig hagytam rajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.