Versace

Ár:   8990-20 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   8990-20 820 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: Aromás-fougere

Fejjegyek: citrom, alma, menta,

Szívjegyek: tonkabab, muskátli, ambroxan

Alap: vanília, vetiver, oak moha, Cedar fa

Versace Eros mini szettben
Ár: 4500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, dobozzal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, utalással, posta, személyes átvétel
Ár: 1400/2400 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: FRISSEN FÚJVA, Helyszín: VESZPRÉM, fizetés: A LEÍRÁSBAN

BlairM

2018. november 28.

Elsőre engem is az üveg volt, ami megfogott. Már messziről kiszúrtam az összes többi közül a polcon. Nem hiába, egy jó marketing mindenre képes :)
Annyira vártam, hogy vajon milyen illata lehet, a külső alapján valami egzotikus, erős, energikus parfümként asszociáltam és nem fogtam nagyon mellé. Rögtön megéreztem benne a menta illatát, amitől hirtelen kirázott a hideg (jó értelemben). Nagy hatással volt rám, de nem mertem megvenni, így inkább tovább folytattam a bevásárlótúrám. Pár órával később még mindig éreztem magamon az illatát, pedig illatmintát használtam és bár elképzelhető, hogy a szórófejből a kabátomra is került, olyan minimális mennyiség lehetett, hogy máskor észre sem venném.. Végül a tartóssága meggyőzött és beszereztem egyet a páromnak névnapja alkalmából. Alkalmakkor, családi összejöveteleken általában ezt használja és már többen megjegyezték neki, hogy kiváló választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Mibona

2018. október 13.

Fiúk, ez igazi bugyibizsergető illat!!! ;)
A párom megkért, hogy segítsek neki valami jó illatot választani.
Ezt választottuk...Imádja ő is, de főleg én!
Rettentő szexi illat! Egész nap tart! Nekem/nekünk bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Fiúk, ez igazi bugyibizsergető illat!!! ;)
A párom megkért, hogy segítsek neki valami jó illatot választani.
Ezt választottuk...Imádja ő is, de főleg én!
Rettentő szexi illat! Egész nap tart! Nekem/nekünk bejött.

abicicaaa

2018. szeptember 8.

Egi szerencse, hogy nem vettem meg latatlanban paromnak.
Drogeriaban nagyon tetszett az illat, friss citrusos fas, nagyon megfogott, el is hataroztam, paromon is kiprobaljuk, rajta hogy mukodik. Sokáig kerestem, sosem volt teszter kiteve.
Tegnap vegre sikerult, nade egy szonak is szaz a vege; egy ora mulva noi illatta változott. Egy az egyben. Egy finom puderes, edeskes illatta, amit en is hordtam volna. Ugy tunik ez valami balszerencse, hogy az o borevel ennyire nem mukodik.
Sajnalom.
Uvege gyönyörű, arra kaptam fel a fejem legelőször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Egi szerencse, hogy nem vettem meg latatlanban paromnak.
Sajnalom.
Uvege gyönyörű, arra kaptam fel a fejem legelőször.

nyuszo

2018. szeptember 3.

Nyomulós, lehengerlő (persze, nem pozitív értelemben :)) tucatillat.... nagyon tartós, ami jelen esetben szintén nem előny!
Jaj, hol van már a Dreamer a maga kifinomult eleganciájával! Ő még igazi értéket képviselt a Versace-házban......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

szabika108

2018. május 14.

Azt hiszen megtaláltam a buli parfümöm, ennyire tartós parfümmel még nem találkoztam. Ma találtam a dzsekimben egy papír tesztert, Majdnem kidobtam a kukába, de mondom beleszagolok. Hát az állam leesett. Elképesztő amennyire lehetett érezni az illatát. És nem úgy hogy talán talán egy kicsit. Hanem amikor beleszagoltam mintha 1 órája fújtam volna rá, pedig nem túlzok 1 hónapja voltam kb a boltban... Sokan hasonlítják a 1milionhoz. Szerintem sokkal több van benne, szerintem sokkal kellemesebb, de mégis figyelem felkeltő. Ez olyan illat amit kiszúrsz ha 5 parfüm is keveredik. Biztosan van ettől finomabb jobb illat. De szerintem össz hatásban verhetetlen.Viszont mindennapi használatra lehet picit sok, elég nagy az illatfelhő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Rhodesian Ridgeback

2018. január 23.

Tipikus esete, amikor az üvege miatt választod a parfümöt, de szerencsére bevált. Hiába ihlette a görög mitológia, és hiába férfias, meglepően kellemes nyári illatnak tartom ezt a citrusos-vaníliás-mentás finomságot, abban azért nem vagyok biztos, hogy egy Herkules, vagy éppen Perszeusz ezt az illatot használta volna. Akkor is, ha csak mitológia és ez nem az illat ellen szól.
A tartóssága rendkívül jó. A tartós kánikulában is jól működik. Inkább fiatalokon tudom elképzelni 18-tól max. 30 éves korig.
Az üvege nálam ott van a legszebbek között. Simán ott a Top 10-ben, de az is lehet, hogy az 5-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Whistler

2018. január 18.

Bár alapvetően kedvelem a Versace illatait (pl. Pour Homme, Blue Jeans, a már megboldogult Black Jeans) és a külföldi oldalak is jellemzően pozitívan nyilatkoznak róla, ezt az illatot sosem sikerült a szívembe zárni. Erős, már-már folytogatóan édes, szintetikus cukorbomba. Egyedül a tartósságát és a hatósugarát tudnám pozitívumként kiemelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

alexkanagy

2017. december 27.

Kedvencem a páromon! Csodalatos édeskés férfias, tartós gyönyörűség 💜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kedvencem a páromon! Csodalatos édeskés férfias, tartós gyönyörűség 💜

Adam0108

2017. június 18.

Egy hete vettem meg az 50ml kiszerelést . A barátnőm teljesen odavan érte .Régen használtam a 1milliont , nagyon unalmas volt es borzaztóan tartós ez viszont eszméletlen kellemes és a tartóssága szintén nagyon ottvan .Inkább tavaszi , hűvösebb idök illata . Valamiért nagyon emlékeztet az axe africa sprayre . Nálam maximális pont ! Plusz az üvege is nagyon ottvan !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

krizsaneniko

2017. április 6.

Ez számomra a nagybetűs PASI illat. Igazi fenevad. Megéreztem, és szerelmes lettem az illatba. Elsőnek a kommentek alapján arra számítottam, hogy a VERSACE MAN EAU FRAICHE lesz az ütősebb, hiszen azt nagyon istenítik, de nekem az annyira kis finom, szolíd, inkább citrusos vonal, hogy az én orrom szerintem fél óra múlva nem is érezné igazán. Ellentétben ezzel. Teszt alanyt is vittem egy fiú személyében,hogy megnézzem a tartósságát. 10 óra körül fújtam egyet a csuklójára, és du. 5kor még érezhető volt, azaz 7 órát kibírt egyetlen fújás. Ez az illat igazán karakteres férfiaknak való, én a páromnak választottam látatlanban, de ő is egy helyes, sármos, szakállas, férfias jellem, így biztosan illeni fog hozzá, alig várom, hogy megkapja évfordulónkon, és szaglászhassam rajta. Ez lesz az első komolyabb parfümje. ( Már ideje volt ) :D Csak kérlek csajok a buszon ne raboljátok el tőle, ha lehetséges. :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance