Versace

Ár:   8990-20 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   8990-20 820 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: Aromás-fougere

Fejjegyek: citrom, alma, menta,

Szívjegyek: tonkabab, muskátli, ambroxan

Alap: vanília, vetiver, oak moha, Cedar fa

Versace Eros mini szettben
Ár: 4500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, dobozzal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, utalással, posta, személyes átvétel
Ár: 1400/2400 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: FRISSEN FÚJVA, Helyszín: VESZPRÉM, fizetés: A LEÍRÁSBAN

albertinablogg

2017. március 14.

Nagyon kellemes, rendkívül tartós illat. Tökéletes, fiatalos férfi illat, akinek viselőjét illik komolyan venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

CsatlosBence

2017. március 4.

Tekintélyt parancsoló,erőteljes mégis friss illat.Hétköznap is viselhető,de nem akárkinek,erős karakter kell hozzá.
Nem tudok negatívat mondani erről a parfümről,az illata isteni,az üvege szinte vonzza a tekintetet,és a tartóssága...
befújtam magam és 6-7 óra elteltével is kaptam érte a bókokat,a kabátom gallérjánál legalább 2 hétig töményen lehetett
érezni,mindenképp megéri az árát,kár hogy csak 5 csillagot lehet adni! Egyébként nem értem hogy miért emlékeztet valakit a 1million-re,abban másnak ennyire érződik a citrom és a menta? Más közös összetevőt nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

janka.s

2016. július 14.

A lerobbanthatatlan! :) Nagyon karakteres parfüm, emellett brutál tartós. Van benne valami megfoghatatlan kontraszt, a tolakodó első 5perc és a lecsendesült elkövetkező órák között, egyszerre édeskés és friss, férfias és lágy... Jaj nagyon szeretem! Az üvegéről nem is beszélve.. Meseszéééép tervezés!
u.i: A kedves teljesen egyedül(!) választotta magának anno, pedig amikor beszabadultunk a Douglasbe még kuncogtam is a markomba, hogy tuti valami egyszerű citrusos-vizes-zöldjegyes lötyit talál... erre BUMM :) nagyágyú, lábrólledöntős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

gamegod

2016. május 12.

Az egyik legjobb férfi parfüm. Először elég tömény, de ha lecsillapszik... 10 pontos, és mellesleg nagyon tartós..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Danikovm1997

2016. április 15.

Tavaszra,nyárra jó választás,nem vészesen drága. Tartós illat,aki csak teheti próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Szyszyyke

2016. január 28.

Mivel nekem megvan a női változata, amit imádok, gondoltam a páromnak beszerzem a férfi változatot...és milyen jól tettem :) Imádom rajta, eszméletlenül jó illata van. Eddig az armani code volt a favorit, de neki sikerült letaszítania a trónról :) A Versace kiválóan összerakta mind a két illatot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Carlito

2015. szeptember 21.

Ez egy rejtélyes különleges fenevad - EROS ennyi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Ez egy rejtélyes különleges fenevad - EROS ennyi....

LadyLatte

2015. április 26.

Aki ezt az illatot viseli, elvehet feleségül! :D És szerintem ezzel mindent elmondtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Tibi

2015. április 22.

Évek óta ugyanazokat a parfümöket használtam, de újítanom kellett és erre esett a választásom. Nem bántam meg tartós illat, ami az első 5-10 percben nagyon erős, de ahogy mérséklődik úgy lesz tiszta és karakteres az illata. Csak a Clinique Happy az amit jobban kedvelek ennél. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Anthaval

2015. április 4.

Ma reggel arra ébredtem, hogy a párom ezzel fújja be magát - még az emeleten is rendkívül erősen éreztem, már-már fullasztott. Délben, amikor hazajött, direkt megszagoltam és akkor már nem volt olyan tolakodó az illata, kifejezetten kellemes, édeskés. Azonban nem mondanám túlzottan férfiasnak, kicsit olyan olasz gigolos, abból is a fiatalabb, éretlenebb fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance