Versace

Ár:   8990-20 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   8990-20 820 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: Aromás-fougere

Fejjegyek: citrom, alma, menta,

Szívjegyek: tonkabab, muskátli, ambroxan

Alap: vanília, vetiver, oak moha, Cedar fa

Versace Eros mini szettben
Ár: 4500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, dobozzal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, utalással, posta, személyes átvétel
Ár: 1400/2400 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: FRISSEN FÚJVA, Helyszín: VESZPRÉM, fizetés: A LEÍRÁSBAN

anett8820

2014. október 17.

Nagyon nagyon finom illat, páromnak vettünk ilyet ....imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Nagyon nagyon finom illat, páromnak vettünk ilyet ....imádom :)

Diablo

2014. október 17.

A Deodorant Natural Spray változatát ajánlanám. Kellemesebb, valamelyest olcsóbb, nagyon tartós- egészen kiváló darab, és persze ugyanúgy nyakra fújható. Nekem a parfüm változata nem tetszett, sajnos nagyon erős és fullasztó... megfájdult tőle a fejem! Az üvege viszont egy mestermű, Donatella Versace tervezte. Ugyanilyen üvegben van a Deodorant is- ami véleményem szerint jobb mint az Eau De Toilette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 17.

Sheila

2014. augusztus 11.

DM-ben bukkantam rá, csak a kupakját szagolgattam, de vagy fél óráig, szerintem már hülyének néztek a biztiőrök, mert gyakorlatilag lecövekeltem ennél a parfümnél és nem bírtam lekattanni róla. Ez az illat maga a nagybetűs Férfi illata, a csábító, pimaszul jóképű macsóé, aki jön, lát, győz és leigáz, megrág és kiköp, de mégsem bánod egy percét sem...ott, látatlanban szerelmes lettem abba a férfiba, aki ezt az illatot viseli. Már csak rá kéne találni, de akkor végleg elvesztem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Hunreeth

2014. március 28.

Nagyon jó illat, kicsit én sem érzem túl férfiasnak. Mintha az Axe Africa hajazna rá egy hajszálnyit. A nőknek biztos tetszik, itt szagolgatom a csuklómat, de nem biztos, hogy elengedhetetlen kellék egy parfümszekrényből. :)

Update: Muszáj megváltoztatnom a 4 csillagomat 5-re, azt hiszem, hogy ez a legtartósabb illat, amivel eddig találkoztam. Szinte biztos vagyok benne, hogy a következő parfümöm Ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Adria

Korcsoport: >54
2013. november 21.

Kaptam egy mintát, két egymás után következő nap használtam. Reggeltől estig éreztem, az első órában nem tetszett, a szívjegye volt a legrosszabb! Délután viszont imádtam. Csak az zavar, hogy férfiillatnak árulják... mégcsak nem is uniszex! Nagyon ragaszkodó illat.
A férjemnek meg túl nőcisnek találom. Segítsetek! Legfrissítőnek drága lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 21.

A férjemnek meg túl nőcisnek találom. Segítsetek! Legfrissítőnek drága lenne.

kele

2013. november 16.

Ma megszaglásztam a M-ben, olyan igazi Eros, tényleg. Következő beruházásom lesz.
Citromos vanília, némi porcukros beütéssel, nem lehet leírni. ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 16.

Citromos vanília, némi porcukros beütéssel, nem lehet leírni. ..

bagcsi

2013. szeptember 21.

Nagyon tartós, egyik kedvenc illatom. Számomra van benne valami titok. Fújástól a leszáradásig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

diesel22

2013. július 12.

Na ez a parfüm is megér egy kommentet. Nos, eddig akárhányszor illatoltam mindig a fejillata alapján ítéltem meg, ami valljuk be, nem egy szépség. Citrusos, közhelyes, olyan, amit én személy szerint rettentően utálok. Ma nem volt időm kidobni a papírt, amire fújtam, csak bedobtam a többivel együtt a táskámba, és itthon mikor előszedtem őket jöttem rá, hogy az Eros nem egy egyszerű citrusos illat. A leszáradása már sokkal sokkal kellemesebb, kifejezetten édes, modern. Gondolkodtam, h vajon mire emlékeztet, majd rájöttem, Paco Rabanne 1 million. Azt az illatot imádtam, kb. 1 évig (2008-2009) azóta már minden második emberen ezt érzem és a falnak megyek tőle. Kellemes szaglászni, de, hogy eltudnám-e képzelni magamon, azt nem tudom. Mivel a nyitása nem tetszik, a leszáradása meg emlékeztet egy olyan parfümre, amitől a falat kaparnám, szerintem nem jó ómen. Ettől függetlenül szép jövőt jósolok ennek az illatnak, de én nem fogok rá beruházni, vannak ennél sokkal érdekesebb parfümök is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Nimrod

2013. május 11.

Érdekes, érdekes...Tegnap kifújtam egy papírra és itt van az asztalomon. Akárhányszor elsuhanok mellette, vagy csak simán leülök az asztalhoz, egyből megcsap. Nagyon erős és tartós illat, csak sajnos nagyon ráment a Versace is a tipikus, most menő divatillatra. Számomra túlzottan hajaz a Paco Rabanne 1 million-re, amitől már a falnak megyek és kikészülök ha valakin megérzem. Nem teljesen olyan, mert sokkal finomabb, de nagyon egy kategória, és így nem is kellene. Kettős érzéseim vannak, mert jó szagolgatni, meg kellemes, de valahogy mégsem az igazi...nem érzem az eredetiséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance