Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

silence

2018. november 20.

Háááát, ezt a parfümöt már kb. 20-25 éve, hogy birtokoltam és használtam előszeretettel ☺️
Kb. 15-16 éves lehettem, és első "igazi" parfümömnek számított ez a Versace Red Jeans. Tetszett az üvege, tetszett a dobozkája - amit nem mellesleg a mai napig toll és ceruza tartónak használok❗️
Kellemes virágos-gyümölcsös tinilány illat, amit én tisztára piros gyümölcsös illatnak gondoltam a mai napig, erre most olvasom, hogy piros bogyós gyümik nincsenek is benne 😁 Na, lehet, hogy csak a szemem csapott be és a piros szín miatt asszociáltam...
Nagyon finom, édesen - friss, és tartós illat volt, minden cseppjét szerettem. Elfogadható volt az ára is, így a Versace ezzel az illattal tényleg a kamaszlányoknak kedvezett.
Kellemes emlékeket ébreszt bennem, de ma már nem venném újra.... nem azért, mert kevésbé tartom jónak, csupán kinőttem már ebből a gyereklány korból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Anettke

2018. szeptember 19.

Kb. 14 éves voltam, mikor annyira nagyon tetszett az üvege- na meg hogy egy viszonylag megfizethető Versace illat volt-, hogy mindenhova magammal vittem, de szinte sosem mertem belőle fújni magamra. Mintha egy kis kabala lenne, magában tartva a jövőbeli vagány csajos énemet, aki lenni szerettem volna..

Valljuk be, nem egy tinilánynak való parfüm volt, aki most jött ki az áltiból. Legalábbis szerintem...

Évekig felé sem néztem, valahogy elfelejtettem.

A minap megtaláltam a fém dobozt, és mindent tűvé tettem ú, hogy előszedjem a lakás bármely szegletéből, de sajnos elpárologva találtam rá egy doboz legmélyén.
Vettem egy új cipőt, és ketten parfümmustrára indultunk. Mikor jobb felavatni egy cipőt, mint vásárláskor? :))))

A Müllerben kötöttem ki, persze minden utam ide vezetett volna... és megláttam. Szinte elfeledetten hevert a polcok legalján, ahol a szemfülesebbek sem mindig vennék észre. Fújtam egyet magamra, és felidéztem a gimis éveimet, mikor a koliból kiszöktünk esténként a tópartra, mikor iskolai rendezvények helyett lejártunk a helyi fűvészkertbe cigizni, mikor koncertre mentünk szalagavató helyett...

Ez a parfüm nem volt velem, mikor ezek az események megtörténtek. De mégis! Hiszen, illatokhoz köthetünk emlékeket. És mikor én kislány voltam, arra gondoltam, hogy ilyen vagány csaj leszek. És bár ilyen voltam/lettem, de ezt a parfümöt soha nem használtam, mert mindig azt gondoltam, hogy nem vagyok hozzá elég érett, sőt, mikor már vagány voltam, menő csaj, még annál is menőbb akartam lenni és féltem, hogy ha már menő vagyok, akkor annál jobb dolog már nem történhet velem...

De igen! Történhet! :) És történt is! Minden esetre azt sajnáltam, hogy a menőségemre az tett volna koronát, ha lesz bátorságom ezt a parfümöt viselni. Sajnos nem volt.

Vettem egy üveggel. Most azt érzem, hogy érettebb vagyok már ennél. Szóval ami most következik: keresve fogom keresni azt az alkalmat újra, ahova odaillene ez a nagyszerű illat, és remélem, hogy lesz elég erőm ahhoz, hogy nem szalasztom el a tökéletes alkalmat! :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Évekig felé sem néztem, valahogy elfelejtettem.

tilbog

2018. szeptember 9.

Most találtam meg a huszonevvel ezelőtti szinte még teli üveget. Akkor nekem nagyon erős volt. Sötét, hűvös helyen, a dobozában maradt. Semmi baja. Vicc. Most meg tetszik is, lol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

PetraM93

2018. augusztus 23.

Én imádom őt, mikor megjelent édesanyám kapott egyet ajándékba, így az illata teljesen a gyerekkorom és emlékszem, hogy mindig csodálattal néztem a legfelső polcon az üvegét.... Most is ha van hozzá hangulatom nagyon szeretem magamra fújni. Tartós, nem túl tolakodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kiscsillag5

2018. július 27.

Manapság szerintem nagyon különlegesnek számít. Van egy varázsa ennek a retro dizájnnak. Az illatot is nagyon kedvelem és szeretem magamon érezni. Pedig hadilábon állok a parfümökkel. Ezt sem fújom a bőrömre, csak ruhára. Kellemes, fiatalos, életvidám, nőies, üde illat. Nővérem használta tini korában és imádtam nézegetni az üveget meg szagolgatni a kupakot. Most végre nekem is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Zituska77

2018. július 23.

Nagyjából 20 évvel ezelőtt éreztem egy nálam fiatalabb lányon és szerelem volt első illatolásra. A szerelem azóta is tart annak ellenére, hogy tényleg egy "kislányos", nekem édes illat. Viszont, nagyon tartós (rajtam legalábbis) és nagyon jó áron be lehet szerezni. Most épp a kislány és a nyanya (ahogy eddig nevezték az illatot) kor között vagyok, mégis megunhatatlan, minden évben elhasználok egy üveggel, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

kovacsagi0629

2018. április 10.

Régen imádtam, ma már nem tudom mit szerettem benne annyira. :) mamikám fújja magára. Pozitívum az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

havana74

2018. január 3.

Gyümölcsös, az én szaglókámnak konkrétan pirosribizlis (az pont nincs is benne...csak málna) nosztalgiaillat az 1998-as nyaramról. Még kétszer újravettem, kisóvodás Gyerkőcöm szerette rajtam nyári játszótereken töltött alkalmak során. Az utolsó adag végül továbbállt tőlünk itt a KM-en, elmúlt ez a gyümi-mami feeling.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

pomme

2017. december 9.

Ez egyszerre tinilányos és öregasszonyos. Cukros, édes, meg nyanyásrózsás. Nagyon rossz, sajnálom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

petoandika

2017. július 4.

Ajándékba kaptam és úgy voltam vele, hogy na már megint egy olyan parfüm, ami semmire nem használható, nemhogy még magamra is fújjam. Azért kíváncsiságból tettem vele egy kísérletet. Pozitívan csalódtam benne, így nyárra egy könnyed illat rajtam, szerintem nem túl tolakodó (azokat egyébként sem szeretem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance