Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Anyesszka

2017. március 23.

Örök darab. :) időről időre visszatérek rá. Kellemes, tartós és árban is jó, csak sajnos már vadászni kell rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Dinadino

2016. szeptember 3.

Nagyon finom illata van, tartós, én csak néha használtam igaz, de anyukám évek óta ezt használja, szünet nélkül! Már árad belőle az illat, szóval lehet, hogy ezért is szeretem annyira :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

alizee

2016. június 9.

jó lenne... ha!
kifújáskor nem igazán szeretem, úgy egy órán át majd nagyon finom virágos-gyümölcsös illat lenne HA nem irritálná valami az orromat annyira, hogy megbánom, hogy magamra fújtam és ez nem más mint a gyöngyvirág. értetlenül állok azelőtt, hogy ebbe az amúgy isteni illatba miért kellett ez az összetevő, de lehet csak én vagyok így ezzel. amúgy érezni rajta, hogy nem egy mai darab amivel az égvilágon semmi baj nincsen, sőt mostanában inkább a régebbi jól bevált klasszikusokat keresem de ez nem az én világom, nagyon nem, úgyhogy lepasszolom :(
az üvege viszont imádnivaló és a tartósságával sincs gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

jó lenne... ha!
az üvege viszont imádnivaló és a tartósságával sincs gond.

HuAnita

2016. március 19.

Az illata kicsit a málnát idézi, pici sárgadinnye beütéssel. Nyárias, gyümölcsös, fiatalos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

0808

2016. január 10.

Ó a régi szép idők , imádtam . Finom friss, könnyed illat, de kellően tartós, mégsem hivalkodó, óóóó és a frézia a kedvencem benne.
Érdekes, ha rágondolok azonnal az orromban van az illat. Nekem bejött !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Érdekes, ha rágondolok azonnal az orromban van az illat. Nekem bejött !

leila0803

2016. január 9.

Ma szaglaszni mentem a parfumeriaba, és láss csodát, le volt értékelve a legutolsó darab Versace Red Jeans. Mivel sejtettem, hogy nem mai csirke, talán már nem is gyártják, és a 75 ml kevesebb mint 6000 Ft-ba kerult, nalam kotott ki, habar a teszter egy szintetikus alig érezhető illatot rejtett, legalábbis Armani Sí-jét tesztelve a másik csuklómon. Ugyanakkor pár óra múlva megszaglászva az illat nagyon sokat finomodott. Újrafújva egy nagyon finom, könnyed, málnás illat bontakozott ki. Málna és virágok elegye. Valóban kiérezni egy leheletnyi vaníliát a lecsengésben.
Ez egy nagyon finom kis illat, kicsit engem a La petit robe noir-ra emlékeztett,habár az egy buja, játékos kisasszony, ez pedig egy visszafogott, nyugodt leányzó. Hát ilyen ár-érték arányban szerintem kihagyhatatlan. Az egyik legszebb nyári illat számomra. Friss, de mégsem az idegesítően citrusos, nyers kategória. Ajánlanám, de gyanítom, nem annyira népszerű (valószínűleg ezért is vonták ki a forgalomból). Nekem viszont nagyon tetszik, és plusz képzeletbeli csillagok, amiért nem jön szembe. Az Armani Sí rajtam egyébként nagyon sok(k), úgyhogy az ár töredékéért, szerintem ugyanaz a minőség ez, finomságban, könnyedségben és stílusban pedig nekem százszor inkább a Red Jeans. A regeírást folytathatnám az üveg retró bájával. :) Hát, ez a parfüm most kárpótlás a szombati munkáért, sőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Pampilla

2015. december 6.

2013.június 3.: Amikor ez az illat van rajta,mindig ez a szám jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A
2015.december 6.: lassan elfogy,de egyre jobban szeretem. (Férfi)kollegám a minap arról áradozott,mennyire illik hozzám ez az illat...hát van benne valami.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 6.

klau810614

2015. augusztus 31.

Nagy szerelem volt ez az illat és itt kezdődött a parfümök iránti rajongásom is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

csbabo

2015. július 28.

Nekem első parfümöm. Imádat volt, van. Fréziás illata van, enyhén édeykés de nem túlzó. Imádom, hogy hosszantartó és az ára is remek. Mindig lapul nálam egy. Bár tény, hogy nem egy mai drab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Gizus999

2015. április 17.

Nagyon szerettem 20 évvel ezelőtt. Fiatalos illat, most is nosztalgikus érzéssel tölt el.
Inkább gyümölcsös, mint virágos, de mindenképp nyárias. Málna, őszibarack, de legerősebben a sárgadinnye illatára emlékeztet.
Viszonylag olcsó most is, és nagyon eredeti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 17.

Viszonylag olcsó most is, és nagyon eredeti.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance