Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 6500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: pár ml hiányzik, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó

guffaw

2015. február 28.

Vagy 15-17 évvel ezelőtt apukámtól kaptam ezt a parfümöt, ez volt az első parfümöm, előtte csak deóim voltak. Imádtam az illatát, aztán kiütéseim lettek tőle: hát allergiás vagyok rá... :(
Aztán az osztályunkban is egyre többen használták, már nem is bántam, hogy allergiás vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

sminkesmas

2014. november 23.

ÁÁÁÁ fiatalság..lehet ezt 5 alá értékelni olyannak aki a megjelenéskor használta, mint -szinte első- szabadon kapható nyugati parfümöt?

Sosem fújnám már magamra, de amikor megjelent forradalmat hozott ez az édes, (akkor) különleges és "más" illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

lenlilla0924

2014. október 17.

Örök szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

Örök szerelem! :)

Lory

2014. augusztus 9.

Nem egy bonyolult parfüm,mondjuk én ezer közül felismerném.Van egy kis fűszeres alapja,rajtam egyértelműen fűszeres-málna illat:) Érdekes...
Viselhető,szerethető tavaszi parfümöm volt.Tartós,egy nap max egyszeri újrafújás,így bőven megérte.Mostanság nem láttam üzletben sehol,anno Dm-ben vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Regina.92

2014. április 2.

Látom, akadnak bőven kedvelői a parfümnek. Előre is elnézést, de nekem ez az illat egyenesen büdös, tipikus "öregasszonyos", rossz értelemben. Kaptam ajándékba, de eszembe sem jutott, hogy magamra fújjam. Légfrissítőnek próbálkoztam vele, bevallom, hogy ne vesszen kárba, de úgy sem bírtam elviselni. :( Még az üvege is csicsás, túl sok, mint a parfüm, ami benne van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Babimami

2014. január 31.

A férjem ajánlotta ezt a parfümöt, mert nagyon tetszett neki ez a virágos illat. A kupakba szippantva még nekem is tetszett, de a bőrömre fújva egy fél perc után valami fura szalma, vagy nemis tudom, takarmány(?) szaga lett-kb olyasmi, mint a hennás hajfestéknek. Kár érte,de még szerencse, hogy kipróbáltam, ez lett volna névnapi ajándékom, de inkább a Woman-t választom helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 31.

biusjj

2013. december 29.

Jó volt, jó volt... Egynek elmegy. Tartós de nem egy maradandó illat számomra. Inkább átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Jucccc

2013. november 15.

Ebből is több üveggel elfogyasztottam, de nem mostanában volt, az biztos. Kellemes, hétköznapi, átlagos, de nem tucatillat számomra. Angliában vettem először tinikoromban, majd pár év múlva ajándékba kaptam valakitől, aki nem bírta elviselni magán. Bátran viselhető illat, nem nyúl mellé vele senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

Heidi13

2013. október 5.

Imádtam!Boldog tinédzser kort idézi fel bennem.És érdekes, hogy mivel én télen fújtam sokat, egyértelműen télies hangulatú számomra.No meg ha megszagolom magam előtt látom a városligeti műjégpálya vidám forgatagát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Kuroshio

2013. július 28.

Pont 20 éve volt, hogy leszólítottam egy lányt az utcán, milyen parfümöt visel. Másnap megvetettem a családommal. :)) és imádtam. Nekem a Morrisons jut eszembe róla, kölyökkoromban oda jártam, és ez volt az illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance