Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

kovacs.eniko81

2013. július 9.

Közép iskolás korom nagy kedvenc illata,elhasználtam egymás után 3 üveggel,nagyon szerethető,édes tavaszi-nyári illat,nosztalgiából is megvenném újra!!!Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

borntobe

2013. március 28.

Évek óta az egyik kedvencem, minden benne van, amit szeretek és illik hozzám. Édes, nőies frézia, friss gyümölcsök, és enyhe pézsma alap. Egyszerre csábító és elegáns, friss és klasszikus. Közepesen tartós, este már nem érezni a reggeli fújást, de napközben bírja elég jól, különösen "új korában". Biztosan veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

oswin

2013. március 9.

Már régóta meg akartam szagolni,szóval amikor ma megláttam a Müllerben gondolkodás nélkül fújtam a papírcsíkra.Rögtön a gyöngyvirágot éreztem meg először,majd egyre többször szagolgattam a papírcsíkot,aztán kipróbáltam a csuklómon is.Nagyon-nagyon finom illat, még gondolkodom a megvásárlásán,mert mintha nem lenne túl tartós.Még visszamegyek fújni belőle,akkor jobban megfigyelem a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

devcat

2013. január 28.

Nagyon finom, édes illata van, tartós. Nagyon szeretem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Nagyon finom, édes illata van, tartós. Nagyon szeretem az illatát!

Pampilla

2013. január 9.

Mostanában jutottam hozzá,bár a kilencvenes években sokszor hallottam felőle,de valahogy akkor nem talált rám....most viszont nagyon szeretem,nem egy bonyolult illat,inkább a púderes finomságát értékelem,azon túl egy halvány gyümölcsös vonal is ott büszkélkedik az elején :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

mili

2012. december 27.

Most látom, hogy őt még lehet most is kapni. Régen nagyon szerettem, igaz belőle is csak 1 üveggel használtam el. Abban az időben egyik parfümtől mentem a másikig, nem voltam hűséges egy illathoz sem, de mindegyikhez szép emlékek kötődnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 27.

DFI

2012. szeptember 17.

Fiataloknak való, gyümölcsös leginkább málnás, egyszerű kis illat. Viszont a Blue Jeans nevű testvére amely ffi illat, csodálatos bergamottos-fekete teás illat gondolkodás nélkül fújnék belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

nikiii.*

2012. szeptember 9.

Egyszerűen imádom ezt az illatot, nagyon illik hozzám. Külön imádom, hogy sokáig megmarad az illata, és elég csak reggelente egy-két fújás ahhoz, hogy egész nap érezhessem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

gerbaud

2012. július 13.

Annak idején, mikor megjelent, nagy kíváncsian rohantam kipróbálni, mert akkoriban még red jeans-em is volt, az volt az egyik kedvenc nadrágom:D. Viszont úgy rémlik, hogy akkor nem tetszett. így nem is foglalkoztam vele azóta. Na de ebből is a kezembe akadt, és mivel nem emlékeztem már, milyen is, fújtam a csuklómra.
Meglepődtem, ugyanis a fejillata szinte egy az egyben a sütőben sült fűszeres szilvalekváromra emlékeztetett, amit tavaly készítettem. Menthetetlenül imádom, gy meg is néztem a fragantica-n, milyen illatjegyek alkotják. Nos, se szilva, se fahéj:))). Viszont rajtam kétségkívül azzá válik, jobban beleszippantva a kétféle barack, a frézia és az ibolya összjátéka okozza a szilvásságot, míg a szantálfa felel a fűszeres jellegéért. Ahogy telik-múlik az idő, elbújik az ibolya, és már érezhetően őszibarackos, virágos illattá válik pézsmás-szantálfás alapon. Amennyire nem működött tizensok éve, annyira meghittnek tűnik most. Hát hiába, rengeteget változik az ember lánya ennyi idő alatt, főleg ebben az életszakaszban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

moncsi29

2012. május 15.

Tini korom legmeghatározóbb illata.Évekig használtam,nagyon én voltam.
Még mindig nagyon tetszik az illata,de ,már nem használnám.Talán majd a lányom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Tini korom legmeghatározóbb illata.Évekig használtam,nagyon én voltam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance