Versace

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: sárgabarack, frézia, őszibarack
Szívjegyek: ibolya, tündérrózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa
Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Piszke

2012. május 15.

Imádtam, sokáig használtam, többször is újravásároltam. Mindenki azt mondta, ez az én illatom. Akkoriban valóban illett hozzám, magaménak éreztem az illatot. Egy kiürült üvegcsét eltettem. Néha előveszem, megszaglászom és nosztalgiázom. .-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

morning_glory

2012. május 13.

Nővérem használtuk tinikorunkban, így én is nosztalgiával gondolok vissza rá. Ma már tuti nem használná sem ő, sem én, de akkoriban szerettük nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

andrea.horvath79

2012. május 12.

Miraclum,
egyszerre töltöttük fel, de Te nyertél :)

Ezzel a parfümmel kezdödött minden...
Anno nyolcadikos osztálykiránduláson voltunk, ahol egy szuvenír boltban mintákat lehetett venni azt hiszem ötven forintért. Többek között erre esett a választásom, ami aztán hosszú évekig mindig elkísért engem. Ha újra érezhetném, elöjönne egy sor kamaszkori emlék...
Könnyü, virágos illat fiatal lányoknak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Miraclum,
egyszerre töltöttük fel, de Te nyertél :)

Ezzel a parfümmel kezdödött minden...
Könnyü, virágos illat fiatal lányoknak

Alkoholok: Alcohol Denat.