Versace

Ár:   8980-10 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   8980-10 290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: kumquat, karambola, citrom

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, koszorús futóka

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, ámbra

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
CSERE is - Versace Versus EDT
Ár: 14.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/ kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Vaslady

2017. június 3.

Mig a Woman illat a Versaceháztól, a maga kis málnás egyszerűségével belopta örökre magát a szivembe,addig Ő nem lett kedvenc.
Egyszerű virágos illat,keresem benne azt a pontot,azt a különlegességet,amivel ugy érzem,magamévá tudnám tenni,amitől az én illatom lenne...
...de sajnos nem találom.
Finom,nőies...de nem az enyém,nem érintett meg.
Lehúzni nem szándékozom,igy 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

...de sajnos nem találom.
Finom,nőies...de nem az enyém,nem érintett meg.
Lehúzni nem szándékozom,igy 4 csillag.

Luiselotte

2017. január 23.

Szépen lassan belopta magát az életembe.
Évekig kerestem a signature illatomat és soha nem éreztem az egyik parfümnél sem, hogy megvan az Igazi. Véletlen folytán került hozzám az első üveg, Édesanyám Crystal Noirért indult el , de az akkor épp " out of stock" volt és felhívott, hogy " van itt egy másik lila aminek nagyon jó az illata, elhozzam? " :) Se előtte se azóta nem éreztem máson , nem egy túlhypeolt illat, sőt...
Friss, gyümölcsös, energetizáló, rajtam jobban szikrázik mint a Yellow Diamond.Egész nap érződik , úgy, hogy közben nem lesz sok.
Nem nagyasszonyos, nemcsábító, bár hímnemű egyedeknek 98%- ban tetszik. Csak úgy van. Stabilan, határozottan de nem kiabálóan. Annyi próbálkozás után , azt gondolom nekem Ő Az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Szépen lassan belopta magát az életembe.

gufhoz

2017. január 2.

Életem illata. Mióta ezt megtaláltam, sosem volt jobb illatú parfümöm. Sajnos elég drága, így nem mindig engedhetem meg magamnak, de nekem ez az örök szerelem. Isteni! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Tamcsi

2016. november 26.

A legfinomabb illat amit eddig éreztem, pedig jó pár parfümöm volt/van. Pár napja próbáltam először, azóta mindig ez az illat jár az eszemben, ha épp nincs rajtam, egyszerűen rabul ejtett.
Mély, intenzív illat, kellemesen gyümölcsös, mégis elegáns. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Mély, intenzív illat, kellemesen gyümölcsös, mégis elegáns. Imádom!

senskin

2016. szeptember 21.

Úgy érzem a Versace kedvem elérte a tetőpontját. Szeretem és kész, van benne egy vállalható és viselhető vonal, ami nekem bejön és így tökéletesen illik a bőrömhöz.
Nem ellenkezem vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Nem ellenkezem vele....

Tevii97

2016. június 11.

Aaaannyira édes, de imádom az illatát. Néhány órán keresztül intenzíven érzem az illatát, aztán mintha hirtelen eltűnne, ezért -1 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Ferita

2016. március 2.

Nekem egy az egyben Ferragomo Incanto Shine. Azt szerettem,így ezt is fogom.
Tavaszi/nyári finomság. Lehetne tartósabb is,azért mégiscsak egy Versace...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Nekem egy az egyben Ferragomo Incanto Shine. Azt szerettem,így ezt is fogom.
Tavaszi/nyári finomság. Lehetne tartósabb is,azért mégiscsak egy Versace...

Moncsi044

2015. november 4.

Annyira mérges vagyok!Már nagyon régi vágyam volt ez a finomság! Nagyon jól eltalált gyümölcsös kompozíció.. Általában nem szeretem a gyümis parfikat, de erre már nagyon régóta vágytam.. és lám, épp olyan amilyennek elképzeltem ! Finom ,mély ..igényes illat, ami rajtam kb, fél órát tart ! Örültem, amikor olvastam a véleményeket..ilyen, meg olyan tartós, mondom jó lesz ! Megjött... téptem a csomagolást , szó szerint... :)) fejillat: imádom ! Szív, oké rendben... az alapjegyek szinte eltűnnek rólam,mintha nem is léteznének :(( Nagyon sajnálom, meg kell váljak tőle, ellocsolni nem fogom magamra fél óránként.. így feltettem eladásra , vagy cserére... Illat , üveg miatt 5 ** adnék, rajtam sajnos a tartóssága 0 , így 1 * levonok ! Egyébként, imádom !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

vtina85

2015. május 25.

Nagyon jó tavaszi, nyári illat és a tartóssága sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nagyon jó tavaszi, nyári illat és a tartóssága sem rossz.

varga.stella

2015. március 6.

A színét nem értem. Nekem nagyon nem lila illat. Azonban nagyon kellemes nőies és semmihez sem hasonlítható. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.