Versace

Ár:   8980-10 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   8980-10 290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: kumquat, karambola, citrom

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, koszorús futóka

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, ámbra

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
CSERE is - Versace Versus EDT
Ár: 14.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/ kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

marcsi11226

2014. november 3.

Kis pici fiolában volt még régebben egy magazinhoz. Nagyon szeretem az illatát, sokáig megmarad a bőrömön, pedig alig kenek magamra. Egy pici a nyakamra, a csuklómra és így is érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

kicsibubu

2013. július 15.

Először tetszett, aztán mégsem, de most...újra felfedeztem magamnak és rájöttem, hogy ez az illat bizony rajtam egy egész napot is kibír, még a nagy melegben is. Kellemes, nem túl erős, de mégis ott van, olyan nagyon finom! Virágos és üde eyszerre, kellemesen frissnek és tisztának érzem magam. Nem mondom, hogy ő a nagy ő, mert a Versense-t még nála is jobban szeretem, de részemről max pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

szilvi0600

2013. május 10.

Az egyik nagy kedvencem. Tökéletes friss nyári illat. 4-5 óra után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Az egyik nagy kedvencem. Tökéletes friss nyári illat. 4-5 óra után is érezni.

nijikel

2013. február 13.

Hosszú idő míg kiválasztok egy illatot: tesztcsík, ha tetszik csukló, 1 hét múlva még egyszer ... Rajtam jól viselkedik mindannyiszor tehát hazaviszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

miraclum

2012. október 26.

Még barátkozom vele, de úgy gondolom hogy jóban lehetünk... Akár tesztcsíkon, akár bőrön, eddig tetszik... Kifújást követően, vagy órákkal később is nagyon kellemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Rege

2012. október 15.

Első minőségi illatom! A nagy dobozos kiszerelés tartalmaz egy-egy 50 ml-es testápolót és tusológélt, egy 50 ml-es EDT-t és egy aranyos mini (szórófej nélküli) EDT-t, ami a legkisebb női táskában is elfér. Sajnos parfümváltozatban nincsen, s csalódásomra (mégiscsak Versace, s ahhoz képest, hogy edt borsos árú) csupán néhány órán át lehet érezni édes, de finom, nem túl hivalkodó vagy émelyítő illatát. A citrusgyümölcsös összetevők kicsit ellensúlyozzák a virágos jegyeket. Ahogy a fújás után kis idővel "szelídül" a bőrön, nekem még jobban tetszik. Szerintem a 20-as, 30-as korosztályhoz illik.

Update: így megváltozott volna az ízlésem?! Ha csak az üveget szagolgatom, továbbra is tetszik, de a bőrömön már nem érzem magaménak. A kisfújáskor domináló illatjegyek most túl gyümölcsösek nekem (a csillaggyümölcsöt érzem vajon kissé szúrósnak?), ha ez az indítás lecseng, már kellemes "puha" lesz, de ugyanakkor intenzitásából is sokat veszt, sajnos túlságosan hamar elillan.

Update 2: a többség tavaszi-nyári illatnak tartja, de én most újra felfedeztem magamnak és sokkal kellemesebbnek érzem, mint melegebb időben. (Amikor csalódottan le kellett mosnom magamról mert annyira kényelmetlenül éreztem magamon a gyümölcsösségét, akkor épp egy meleg nyári nap volt.) Annak idején én is kritikával illettem a tartósságát, meglepetésemre újabban akár fél napon át is érzem a bőrömön. Ki érti ezt? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Powergombos

2012. augusztus 18.

Imádom az illatát, nyerő parfüm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Imádom az illatát, nyerő parfüm! :)

molnar.julia.88

2012. július 29.

Szintén első minőségi parfümöm ;) Nagyon szeretem, rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Szintén első minőségi parfümöm ;) Nagyon szeretem, rajtam tartós is.

rucskabeata

2012. március 6.

Eddigi kedvencem és gyönyörű sötétlila a doboza belül amibe rögtön vissza is teszem hogy elne veszítse a fénytől az illarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

gerbaud

2012. január 26.

Mikor papírcsíkon kipróbáltam, nagyon megtetszett az illata. Friss volt és gyönyörűen virágos, magával ragadó. Nagy lelkesen próbálgattam a bőrömön is, de ott már nem működött. A gyönyörűen virágos rész helyett inkább kissé fanyar illatot kaptam, ami már egyáltalán nem ragadott magával. Elég hamar el is illant. Viszont szerintem a megfelelő személyen tökéletesen muzsikálhat, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.