Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krém állagú alapozó, természetes hatású.

Száraz bőrre ajánlott, hosszan tartó természetes fedést biztosít, ásványi színezőanyagokkal. Ellenáll a szennyeződéseknek, üde arcbőrt biztosít, és hagyja lélegezni a bőrt.

• SPF 20 fényvédőfaktorral.
  • Hipoallergén.
  • Nem mitesszerképző.
  • Paraben mentes.
  • Vichy termálvízzel.

nyomokbandio

2014. február 18.

évek óta ezt használom, és nagyon szeretem. ha egy icipicit jobb fedésre vágyom, akkor összekeverem a vichy dermablend korrekciós alapozójával. számomra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Scarlett91

2014. január 8.

Természetes hatású könnyed alapozó. Szerettem, viszont nem fogom újra vásárolni, mert nálam nem bizonyult tartósnak 4-5 óra alatt teljesen eltűnt az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Gogo89

2013. június 28.

Nagyon szeretem. Már évek óta ezt használom. Sokáig sötétebbet használtam mint kellett volna de féltem ,hogy a világosabb meg nagyon világos lesz és akkor ennyi pénzt kidobtam az ablakon.Végül megvettem az egy árnyalattal világosabbat (Ivory) és tökéletes, eldolgozva teljesen illeszkedik a bőrszínemhez. Nem mondom nem a legolcsóbb termék de nekem megéri ,hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet, nem is érzem ,hogy rajtam van. Tényleg nem túl erős a fedése de annyi pont van neki amennyi nekem kell. Lehet találnék ennél is jobbat hasonló áron de még nem készültem föl egy ekkora kockázat vállalására :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Annie4

2013. március 29.

nekem is ivory árnyalatban van. tavaly vettem januárban egyet, és a héten fogyott ki. :) pedig minden nap sminkelek, igaz nem használok sokat belőle. én nagyon szeretem, számomra tökéletesen megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

leiriope

2013. március 12.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Az Ivory szín tökéletesen passzol a téli arcszínemhez. Egészséges kinézetet ad, egyenletessé és mattá teszi az arcbbőröm, viszonylag tartós. Korrektort sem használok hozzá, csak egy kis pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

dettib

2013. január 16.

Nekem bevált, szép lett tőle a bőröm és a színe is pont megfelel. Az ára kicsit húzós, de nekem sokáig bírja egy tubus és figyelni kell az akciókat is, most például 20%-al volt olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

csuta

2013. január 14.

Nagyon illeszkedik a bőrömhöz. Szépen fed és puha tapintású lesz a bőröm. Nap végéig nem mindig bírja. Én nagyon szeretem. Elvileg anya vette magának, de végül nálam kötött ki. Ha elfogy nem biztos, hogy újra veszem, de csak ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

MrsBE

2013. január 11.

Legalább négyszer újravásároltam, tényleg szerettem, de nem az igazi. Nap végére teljesen eltűnik a bőrről (igaz, hogy lemosva valóban szebb marad a bőr, mert beszívta az összes krémet :) és ha a szemed köré is teszel belőle akkor a szemfestéked is szépen vele folyik el. Könnyű, nem maszkszerű, sminkelés után nagyon szép, a színei szuperek, én találtam pont a bőrömnek megfelelőt és olyan egészséges szép színt ad neki. Ha rövid időre megyek el itthonról még mindig ehhez nyúlok. Egyébként Clinique termékekre tértem át (BB és anti-blemish alapozó) amik sokkal tartósabbak és profibbak, de sajnos nem olyan szép színűek, úgyhogy még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

mindoneth

2012. november 20.

Pár éve vásárolom azt az alapozót, a nagy szerelem lassan alábbhagy.... Igazat megvallva jól fed, kellemes az állaga, de a megfelelő árnyalatot sosem találtam, vagy túl világos, vagy túl sárga, de az én arcomhoz sosem tökéletes :( ideje lenne tovább kutakodni és leváltani ezt a nem igazán olcsó terméket. Azért adok neki egy 3ast :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

shira

2012. szeptember 29.

Teljesen bevátl, szépen alkalmazkodott a világos bőrszínemhez, és a tartósságával sem volt soha problémám. Szépen fedett, nem folyott le, többször is újravásároltam a fluid változatot, amitől a kombinált bőrőm sem lett zsírossabb. 4-es, mert lehet, hogy van ennél is tökéletesebb, egyelőre nem találtam rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.