Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krém állagú alapozó, természetes hatású.

Száraz bőrre ajánlott, hosszan tartó természetes fedést biztosít, ásványi színezőanyagokkal. Ellenáll a szennyeződéseknek, üde arcbőrt biztosít, és hagyja lélegezni a bőrt.

• SPF 20 fényvédőfaktorral.
  • Hipoallergén.
  • Nem mitesszerképző.
  • Paraben mentes.
  • Vichy termálvízzel.

zafira

2012. szeptember 11.

en a kombinalt borre valot vettem 58 hale bronze arnyalatut. nagy elvarasaim voltak a nevet es arat tekintve.... az allaga sem tetszik es nem is fed jol meg az apro borhibakat sem. parszor hasznaltam szerintem elajandekozom vagy kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Ani94

2012. augusztus 26.

Én ajándékba kaptam. Fedése nagyon szép, és a legvilágosabb árnyalat pont jó volt, viszont nem nekem nem volt elég tartós, napközben lefolyt rólam ráadásul drága úgyhogy 1 csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

pink sunrise

2012. augusztus 7.

Végre találtam a téli sápadt bőrszinemhez való alapozót,és annyira örültem neki.Első drágább alapozóm volt,de mikor láttam hogy mennyire találó a színe,azt gondoltam hogy teljesen megéri.Kombinált bőröm van,de télen inkább normál,reméltem hogy tökéletes lesz.Hát egy kalap sz...t sem ér.Télen a -15 fokos hidegben is lepergett,összecsomósodott,mint más alapozók a 40 fokos melegben,ráadásul minden kis szárazságot kiemelt,szégyelltem kimozdulni a házból úgy.Mindent megprobáltam,de egyszerűen annyira minősithetetlen hogy mérgemben bedobtam a szomszéd nagy kukájába(...hogy még véletlenül se adjak még egy esélyt,mert nálam csúfosan elbukott)Tubusos változatát nem probáltam,de nem is fogom.Nincs fölösleges 5000 ft-om ilyesmire,főleg hogy ennél még az 500 ft-os alapozó is normálisabban"viselkedik"a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Sparklepony

2012. július 6.

Életem kb első olyan alapozója, ami elég világos volt. Hihetetlen jó a fedése, kb nem is kell mellette korrektor a bibikre. Ráadásul lemosás után kicsit szebbnek, tisztábbnak is tűnt a bőröm. Viszont nem elég tartós, 8 órát csak fixálóval bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

dorczi

2012. június 23.

Nekem barátnőm ajánlotta ezt az alapozót és teljesen jól bevált. Szépen fed, és ha elfogy biztos hogy ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

tia.lia

2012. május 16.

én termékmintát kaptam belőle,a 23as ivoryt. valami szuper ez a cucc, csak kicsit vágtam ki a tasakot,és kincsként kezelem, nagyon jól fed, a piros foltokat a szétnyomkodott dolgokat is.... ha elfogy biztosan veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

villa

2012. április 15.

Én próbáltam több Vichy terméket is. Felháborít, hogy CSAK 5000 és 10.000 Ft között van az ára minden terméknek, de nem érnek semmit! Megvásárolja az ember sőt, még a bőrgyógyászok is ajánlják (?!) de nem sokaknak válik be. Mint ahogy nekem sem. Ez az alapozó is egy 0!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

manyicili

2012. április 14.

Nekem a tubusos változata van meg. Az első alapozó ami tökéletesen egyezik a bőröm színével. Az állaga kicsit folyós, de ettől nagyon könnyen eloszlik és belesimul a bőrbe, nem lesz foltos tőle az arcom, ráadásul nincs az a púderes vakolat látvány mint az általam eddig használt legtöbb alapozónál, nagyon természetes a fedése. Nagyon boldog voltam vele, de sajna valamelyik összetevőjére érzékeny lehetek mert valahányszor felkentem, kirügyezett a képem, úgyhogy a jövőben negligálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

VanilleLana

2012. március 12.

A fedése és a színei nagyon jók, viszont hamar zsírosodni kezdett alatta a bőröm, így könnyedén le is folyik. Őszintén szólva, már nem vagyok nagyon oda a folyékony alapozókért. Mintha mindegyik alatt fuldokolna bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

varga_timea1

2012. február 21.

Nagyon szeretem. Az állaga pont eléggé folyós, igaz, mindenképpen fel kell rázni használat előtt. Ha nem sokat teszek fel belőle, teljesen természetes fedést biztosít, egész nap tartós, a szemfesték nem csomósodik rajta, bátran hozzáérhetek napközben a bőrömhöz, ha ezt viselem. És utána tényleg nagyon szép a bőröm. Hidratál is megfelelően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.