Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krém állagú alapozó, természetes hatású.

Száraz bőrre ajánlott, hosszan tartó természetes fedést biztosít, ásványi színezőanyagokkal. Ellenáll a szennyeződéseknek, üde arcbőrt biztosít, és hagyja lélegezni a bőrt.

• SPF 20 fényvédőfaktorral.
  • Hipoallergén.
  • Nem mitesszerképző.
  • Paraben mentes.
  • Vichy termálvízzel.

Alice83

2012. január 27.

húú sokáig használtam a missha bb krém előtt, persze azóta új dimenziók nyíltak előttem:).. nem rossz, határozottan megéri az árát, de mintha anno pattanásaim lettek volna tőle (nem tudom biztosra sajnos h tőle vagy más krémtől). Sokszor látom akciósan patikákban, ami plusz pont...szépen fed, szinte láthatatlan, de nem olyan jól építhető , mint a bb krémek. Most a beszámolók hatásra ( és anyagi helyzetem okán) gondolkodom hogy újra használni fogom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

daphne

2012. január 24.

Nagy reményeket fűztem ehhez az alapozóhoz, mivel korábban évekig Vichy arckrémet használtam. Sajnos a márka nem mindig garancia. Nekem túlságosan folyékony az állaga, viszont nem ez a fő probléma. Tény hogy nem kelt "maszk-hatást", de egyáltalán nem fed. Nem elég tartós, ami számomra alapkövetelmény és mattító hatása sincs. Sajnos nincs annyira tökéletes arcbőröm, hogy megfeleljen ez a könnyű alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

mano

2012. január 10.

Nekem ez a kedvenc alapozóm, le nem cserélném. Pont olyat kerestem ami enyhén, természetesen fed és nem lesz tőle pattanásos a bőröm, mint a legtöbb drogériás alapozótól. Ettől pedig csak szebb lett szerencsére. Azt is szeretem benne hogy annyira folyós, mert így ecsettel pillanatok kérdése eloszlatni, nekem ráadásul vagy 1 évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

guccigirl

2011. december 12.

A Vichy Dermablend alapozója nagyon bejött, gondoltam, hogy ezt is kipróbálom. Sajnos óriási csalódás volt, szerintem ennyit egy bármilyen olcsó alapozó is "tud". Az állaga folyékonyabb, mint amit szeretek, de ez még megbocsátható lenne. A legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem tartós, pár óra alatt gyakorlatilag "eltűnik" a bőrömről. Nekem pénzkidobás, ár-érték arányban nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Dorcsa

2011. október 19.

Egyszerűen gyűlölöm ezt az alapozót. Soha ilyen rosszat nem használtam. Lehet, hogy csak nálam nem működik, de az én bőröm nem zsíros, mégis mintha lefolyt volna rólam. Ha picit is hozzá értem az arcomhoz, akkor tiszta alapozós lettem, ugyanígy a ruhák is. Nem azt mondom, hogy tartson, mint a vakolat, de ne legyek már mindenhol maszatos tőle... Eddig egy Vichy termék sem jött be, többet nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

n.ria09

2011. október 13.

Remek alapozó, én megszerettem. Nagyon jól fed és széppé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

Remek alapozó, én megszerettem. Nagyon jól fed és széppé teszi a bőrt.

pont

2011. szeptember 4.

nem rossz alapozó, szerencsére egyáltalán nincs maszkhatása, könnyű és nem ragad. viszont én is úgy éreztem, hogy nap végére egyszerűen lefolyik az arcomról. lehet, hogy ez csak a nyári melegnek köszönhető, remélem, normálisabb időben kicsit jobban teljesít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

hgera

2011. augusztus 17.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Nekem egyszerűen eltűnik a nap végére, nem elég tartós, és mintha megváltozna a színe pár óra elteltével, sötétebb lesz...de lehet ez már csak az én hülyeségem. Mivel hiper világos bőröm van, nagyon nehéz megfelelő alapozót találni, eddig nem sikerült színben és bőrtípusomnak megfelelőt egyszerre kerítenem. Nem adom fel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

lozmor

2011. augusztus 12.

Nagyon hamar lefolyt az arcomról, frissen is csíkos volt, és a világos árnyalat túlságosan rózsaszínes a bőrömhöz, a fedésével se vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

Mara

2011. július 3.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, annak ellenére, hogy kissé túl rózsaszínes nekem. Szép a bőrömön, kellemes viselet, szinte láthatatlan. Ha érdekel a részletesebb véleményem, kérlek kattint a linkre.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.