Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krém állagú alapozó, természetes hatású.

Száraz bőrre ajánlott, hosszan tartó természetes fedést biztosít, ásványi színezőanyagokkal. Ellenáll a szennyeződéseknek, üde arcbőrt biztosít, és hagyja lélegezni a bőrt.

• SPF 20 fényvédőfaktorral.
  • Hipoallergén.
  • Nem mitesszerképző.
  • Paraben mentes.
  • Vichy termálvízzel.

zolabori

2011. június 29.

A legjobb alapozó, amivel valaha találkoztam!! Láthatatlan, egész nap fent marad és egyszer extrém UVB sugárzás mellett teszteltem, csak az arcom nem égett le :))Szép, ápolt bőrt eredményez, még a pattanásaim is elmúltak tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 29.

viki2466

2011. május 25.

IMÁDOM!!! A legjobb alapozó, amit eddig próbáltam.(6000 Ft fölé még nem mentem, bár nem is fogok) Természetes hatású, és kevés is elég belőle. Nekem zsiros/vegyes pattanásos bőröm van, de ennek ellenére a Vichy pattanásos bőrre való másik alapozója egyáltalán nem jött be...
Napfényvédőt tartalmaz?? Nem is tudtam... :o A krémesebb fajta is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 25.

Napfényvédőt tartalmaz?? Nem is tudtam... :o A krémesebb fajta is?

PDetti

2011. május 25.

Hamar beszívódik, de nem zsíros bőrüeknek ajánlom! Jól fed! Hidratálónak is nagyon jó! Az állaga kissé híg, de emiatt könnyed, nem nehezíti el a bőrt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

anita

2011. április 4.

Nem értek egyet, miszerint szárítana. Nappali hidratálóval és anélkül is nagyon jó a fedése, könnyű állaga van, nincs maszk hatás, nem fénylik át hamar a bőr, 8 órát tökéletesen tart. Száraz a bőröm, nem szárít rá jobban, és mint mondtam hidratálóval nekem abszolút ez a tökéletes alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 4.

réka

2011. április 4.

Nem túl jó, borzasztóan szárítja a bőrt. Felkentem alá a szokásos nappali hidratálómat, de mégis órákig úgy éreztem egy szélesebb mosolynál szétreped a bőröm. Még jó,hogy csak tesztert használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 4.

komzsuska

2010. augusztus 18.

Kedvenc

Egyenletes arcszínt biztosító folyékony alapozó. Könnyű viselet, légáteresztő. Napfényvédőt tartalmaz. Nagy előnye továbbá, hogy egészen világos színben is kapható, mely rendkívül jó hír az olyan fehér bőrűek számára, mint például én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. augusztus 18.

Kedvenc

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.