Vichy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Móki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

lujzi

2014. július 2.

két éve vettem nyáron, az itteni vélemények alapján. sajnos nehezebbnek bizonyult, mint ahogy vártam, úgyhogy lecseréltem, a férjem használgatta, amikor hosszabb időt akart napon tölteni. mindig meglátszott, ha használta, mivel elég nehéz rendesen eldolgozni, ő meg nem volt elég türelmes hozzá. ki is fénylett a bőrén elég hamar. egyszóval nem valami jó ez a termék, a 2. helyen szereplő denaturált szesz meg csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Csipike

2014. június 30.

Nekem nagyon bevált, jól védi a bőröm, mattit, semmi fehér maszk hatás, hamar beszívódik, sminkelni is jól lehet rá, nagyon sima és puha lesz a használata után a bőröm, ami egy fényvédőtől meglepő, nem okoz pattit, sőt nekem a használata mellett szebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

tothdyna

2014. május 26.

Két nyarat is ezzel húztam le, de nekem ez túlzottan naptej jellegű volt és nem "sima arckrém", amivel jobban esik kenni a pofim. Mattított egyébként és védett, de annyira nem győzött meg, h harmadik nyáron is újra vásároljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

butterfly.6927

2014. május 23.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem maszkszerű, és kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem maszkszerű, és kellemes illatú.

Aquariusgirl

2014. április 17.

Nélkülüzhetetlen társ nyárra. Kevert, és sajnos egyre inkább pigmentfoltos a bőröm, szuper érzékeny a szemem, szóval halmozottan hátrányos helyzetű vagyok :-) Sajnos maradéktalanul nem lehetek vele sem elégedett, de messze a legjobb. Én 30 fok fölött kezdem érezni, hogy nem kap rendesen levegőt a bőröm alatta és a szemem is irritálja. Mintha a bőröm melegtől való kipárolgása zavarná a szemem. Volt már így valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

Dana1983

2014. március 23.

Hiába minden jó tulajdonsága, ha a második (!!!) helyen az alkohol van, amire én meg (mint kiderült) érzékeny vagyok. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

Josie

2014. február 25.

Próbáltam már többféle fényvédőt is arcra, de ez az ami legjobban bevált. Hamar beszívódik, nincs csillogás, véd a sugárzás ellen (nem lettek anyajegyeim és más egyéb foltjaim) és szép bőrképet csinál. OK, hogy kémiai fényvédő...de nekem akkor is jól funcionált. Megjegyezném, hogy használtam egyik nyáron olyan fizikai fényvédőt (SPF 25-ös volt) hogy megégett a homlokom felső része és a bal orcámon lett egy kis barna anyajegy...na amikor viszont ezt a vichy krémet használtam semmi ilyen változás nem történt az arcbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Sherry

2013. december 3.

szuper krém, én télen is használom! Nagyon jó sminkalap, nem fényes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

szuper krém, én télen is használom! Nagyon jó sminkalap, nem fényes!!

j.szintuska

2013. november 30.

Úgy látom én vagyok a kakukk tojás, nekem nem jött be:( a PC light szérumomra ha rákenem kukacokban jön le az arcomról:(( ha önmagába hasznàlom meg nagyon csípi az amúgy nem érzékeny bőröm:( azért kap 2 csillagot mert nyáron tényleg szépen mattított

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Babika20

2013. október 22.

Nagyon jó termék, egyszer kaptam ajándékba, bár fenntartással kezelem a Vichy termékeket, ez tényleg bevált. Nagy kiszerelés, sokáig elég lesz. Az illata kellemes, jól véd, hamar beszívódik, jól kenhető. Drága, de akció keretében megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.