Vichy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Móki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

csill87

2013. augusztus 31.

Ez a fényvédő tényleg jó, ami meglepő, mert nekem nem szoktak bejönni a Vichy termékek. Véd, hamar beszívódik, matt és nem ad ragacsos érzést. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Yndre

2013. július 12.

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz... Nagyszerű termék, bár először nagyon féltem tőle, mert a Vichy arcra való önbarnítójától tiszta pattanás lettem, de a sok jó vélemény hatására megvettem.

A két termék ég és föld. Ez tényleg(!) mattít, és nagyon kellemes a textúrája. Az illata is nagyon diszkrét, enyhén naptej jellegű, de nagyon kellemes. A bőröm azonnal beszívja, rögtön lehet sminkleni rá. Ez a legjobb fényvédő problémás, pattanásos bőrre. El sem tudnék nyárra jobb terméket képzelni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Kitti86

2013. július 9.

Nálam egy kis hátránnyal indult ez a krém, mivel nagyon nem szeretem a Vichy termékeket, és ettől sem vártam túl sokat. Viszont nagyon örülök, hogy végül ezt választottam az itteni jó vélemények hatására, eddig abszolút pozitív tapasztalataim vannak. Tényleg nagyon hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön, szinte észrevétlen, és tényleg nagyon jól mattít. Nálam púder nélkül is kibírt egy egész napot, ami eddig egyik krémemnél sem fordult elő, mivel a T-zónám elég hamar átfénylik. Nagyon érzékeny, pattanásokra hajlamos a bőröm, de ez a fényvédő nem okozott semmilyen irritációt (és talán pattikat sem, de ahhoz kicsit hosszabb ideig kéne használnom, hogy teljesen biztos legyek benne:)). Kibírt velem egy nyaralást, úgy, hogy minden nap órák hosszat feküdtem a napon, és nem égetem le, pedig napközben már nem is kente újra, csak reggel (egy idő után elkezdtem barnulni is, de nem olyan könnyen, mint egy sima naptejjel). Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Missy

2013. június 24.

Eddig nem használtam külön fényvédőt az arcomra, de azt gondoltam, bizonyos kor felett már kötelező. Az itteni vélemények miatt választottam és nagyon elégedett vagyok vele. Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy, mert alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.

darkbeforestorm

2013. június 23.

végre egy fényvédő amitől nem lesz zsíros és pattanásos az arcom! nekem ez az első olyan fényvédőm ami kifejezetten arcra való, azelőtt a sima naptejet használtam az arcomra és persze azok jól tönkre is tették az arcom (pattanások szempontjából).
ez a krém viszont egy csoda! nagyon hamar beszívódik, semmi zsíros érzetet nem hagy, mattít és még a nap ellen is véd.
egyetlen baja hogy túl gyorsan fogy és túl kevés van benne. dehát annyi baj legyen, úgyis veszek még egyet, mert bár drága, de tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Spivó

2013. június 18.

Nagyon jó kis fényvédő! Nem izzasztó a nagy melegben és szépen mattít. Hidratáló krém sem kell alá. (Nekem kevert arcbőröm van.) Megéri az árát, maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 18.

katemus

2013. június 2.

Szerintem jó kis napvédő krém. Smink alá is tökéletes, jól hidratál. Én 50+ost vettem, mivel nagyon érzékeny és könnyen leég a bőröm. Nem irritálta az arcbőröm, kellemes az illata és kevés kell belőle. A nagy melegekben jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Zora90

2013. március 11.

ez az első fényvédőm arcra, és nagyon úgy tűnik, jó ideig maradok is ennél a krémnél. nem csak az UVB és UVA sugaraktól véd, de jelentősen csökkenti a bőröm fényességét, nem sűrű, hagyja lélegezni az arcbőrt, felvitel után nem hagy fehér csíkokat, nem okozott pattanásokat, miteszereket, ráadásul az illata is szuper. sportolásnál/strandon is megállja a helyét. abszolút 5-ös! aki még keresi a tökéletes fényvédőt, mindenképp tegyen vele egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Lisette

2013. március 9.

Szuper krém! Nekem nagyon zsíros a bőröm, szóval napközben így is újra kell púdereznem, de szerintem nem létezik az a krém, ami tökéletes lenne a problémámra. Az illata kellemes, a bőr pillanatok alatt beszívja, és tökéletesen matt lesz. Kiválóan lehet rá sminkelni, 30 faktoros fényvédőt tartalmaz és tekintve, hogy 50 ml-es, az ára sem olyan borzasztó. Szerintem a csomagolása is szép, öröm ránézni. Nagyon örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

indingo

2013. február 15.

A KEDVENC! Nagyon szép matt lesz tőle az arc. Nekem többféle krémtől is kipattogzott az arcom, de ettől semmi bajom. Én is akcióban vettem 4000ért két ilyen krém + 2 db napozás utáni gél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.