Vichy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Móki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

HLili

2013. január 9.

Abszolút matt hatása van, többször utánakenve is. Hidratál is, nem szárítja a bőrt, és ami a legjobb, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy fehér nyomot az arcon, mint a legtöbb fényvédő. A kémiai fényvédő összetétel ellenére most már csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

brizsitke

2012. július 19.

Legjobb módja a fiatalság megőrzésének a megelőzés, vallom én. Szóval akciósan szereztem be én is, nekem egy napozási utáni elég nagy kencefice volt hozzá. " használat után jó, nem fényesedik, gyorsa felszívódik, talán egy kicsit sok jön a tubusból, de ezért nem vonok le 1 csillagot. Szóval 5 csillag előlegbe, szerintem maradni is fog és állandósul:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

yvie

2012. július 18.

Én is csak dicsérni tudom, azonnal mattit, a homlokon lévő apró pattanások eltűntek. Én is akció keretében vettem, ajándékba kaptam hozzá egy aqualia termal light krémet. Illatát nagyon szeretem, kellemes. Nem bántam meg, hogy megvettem, pláne hogy 4000 Ft-ért két krémet is kaptam. Nyáron csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

bridgeta28

2012. július 1.

Én a héten vásároltam meg az akció keretében, és a hétvégei strandolás előtt ill. után ki is próbáltam! Nagyon pozítiv a véleményem, erről is és a napozás után krémjéről. Sokan irták itt az illatát, pedig ez illatmnetesnek van feltüntetve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

matrjoska

2012. június 21.

Végül én is megvettem az itt olvasott pozitív tapasztalatok miatt. Megérte! Nem csak az akció miatt is (kedvezmény illetve kaptam hozzá napozás utáni testápolót), hanem amiatt is, hogy segített eltüntetni az arcomról a kiütést. A napallergiám valahogy kereszteződött a kozmetikumok iránti érzékenységemmel, így hatalmas nagy száraz, piros kiütés jelent meg az arcomon. Egy vad ötlettől vezérelve akartam fényvédőt venni, hátha nem kimondottan egy adott kozmetikummal van a bajom (mert az évek során már kijött a nyakamon, lábamon, arcomon), hanem csak a napfény váltja ki ezt belőlem. És hopplá, segített rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

julill

2012. június 15.

Sokat vaciláltam eközt és a bioderma között, végül a mostani akció döntött.
Számomra kész csoda, hogy AZONNAL beszívódik és tényleg mattnak látom az arcbőrömet. Sajnos más mattítóval ilyet nem tapasztaltam. Az illata is nagyon kellemes, pedig általában nem kedvelem a vichy-s illatokat. Maximálisan megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Sokat vaciláltam eközt és a bioderma között, végül a mostani akció döntött.

diablonia

2012. június 10.

Nekem az 50+ van ebből, biohámlasztáskor kezdtem el használni és nagyon megszerettem. Az illata is tetszik. Tényleg matt marad és nem tömíti el a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Szilani

2012. június 9.

Én minden nap használom, enélkül nem megyek ki a napra. Könnyen eldolgozható, nem leszek fehér tőle, az illata szuper. Valóban matt marad a bőr tőle még órák múlva is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Jane

2012. június 1.

Utálom a fényvédős krémeket...ez tény de nyáron mégis elengedhetetlen a használatuk. Nekem a sok hasonló termék közül ez vált be a legjobban. A beígért matt-hatás tényleg igaz, mégis jól hidratál és könnyed érzést nyújt a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Morci

2012. május 17.

Nyárra kerestem egy jó kis napvédő krémet, az oldalt böngészgetve akadtam rá erre. A pozitív véleményeket olvasva úgy döntöttem, teszek vele egy próbát. Még csak néhány napja használom, de csak jót tudok róla mondani. Állagra olyan, mint egy könnyű kis arckrém, könnyen eloszlatható, másodpercek alatt felszívódik, nem hagy maga után fehér, zsíros, vagy ragacsos réteget. A bőr nagyon szép matt és üde lesz a használata után. Kellemes meglepetés a Bioderma mattító hatású napozója után, amit képtelen voltam normálisan eldolgozni a bőrömön. Ami igazából megfogott, az a hosszú távú hatása: nap végén is éppenhogy csak fénylik a homlokom, ami nálam nagyon nagy szó. Púderrel kombinálva egyszerűen tökéletes. És ha valaki még mindig nincs meggyőzve: most akciós, a Retek utcai patikában négyezer forintért jutottam hozzá, és még egy napozás utáni testápolót is kaptam mellé ajándékba. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.