Vichy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Móki, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

gyorvari.adri

2012. május 2.

Az osszes vichy eddig bevalt! Csak ajanlani tudom oket, tartosak, kellemes az allaguk. Az 50-esek szupervedelemmel rendelkeznek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

aleszka

2011. szeptember 14.

IMÁDOM!!! Matt hatású, mégsem szárít agyon, nem pereg, nem maszkszerű, nem vagyok tőle fehér. Csak a PPD értékét nem tudom, sajnos. :o(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

Móki

2011. július 19.

Ez a krém a Vichy újdonsága, nekem egy gyógyszerész ajánlotta. A bőröm eléggé érzékeny, de mindenek előtt problémás, a T-vonalon zsírosodásra, pattanásokra hajlamos. Rentgeteg féle krémet és arctisztítót kipróbáltam már, de a legfőbb probléma az volt velük, hogy hamar kifényesedett tőlük a bőröm, ragacsos érzést hagyva maga után. Már 4. napja használom ezt a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele. Az arcom tényleg matt, nem ragad, nem fénylik, kellemesen selymes, egyáltalán nem irritál, és maximálisan véd a káros napsugaraktól is. Nem okoz újabb pattanásokat, a meglévők méretét, pirosságát csökkenti. Az ára nem épp pénztárcakímélő, de szerintem nagyon sokáig elég lesz, mivel csak egészen pici kell belőle. Az illata kellemes, friss. Azonnal beszívódik, és már sminkelhetek is rá. Színező- és illatanyag mentes, pici gyermekek arcára is javasolt. Nekem nagyon bejön! Végre megtaláltam az "igazit"!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.