Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2017. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

A nőknél a hajhullást általában a hajgyökeret körülvevő szövetek megszilárdulása kíséri. Ezek összeszorítják a hajgyökeret, az általa termelt hajszál egyre vékonyabb lesz, majd kihullik. Nem zsíros. Nem ragad. Gyorsan szárad. Az SP94 a hajszálakat alkotó rostok szerkezetét erősebbé, ellenállóbbá teszi.

csillab01

2013. június 11.

Ki kellett, hogy javítsam az előző hozzászólásomat, amiben azt írtam segít! Igen eleinte úgy festett a dolog, de egyeltalán nem segített!! Most fejeztem be a kúrát és ugyanúgy hullik a hajam! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

muckó

2013. január 20.

Kb. 2005-ben használtam először és akkor nagyon jó volt, mert megállította a hajhullásomat, ami már elviselhetetlen volt, csomókban hullott. Utána le is vágattam vagy tíz centit belőle és szuper jó tartású lett a hajam tőle. Kb. még háromszor vettem újra azóta (a vásárlások között min. fél év telt el vagy több), mindig nagyobb hajhullások miatt, de nem hozta meg az egyszer már elért pozitív eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

bogarka

2012. március 24.

Nem volt soha szerencsére kóros hajhullásom, viszont sajnos a fogamzásgátlók ill egy gyógyszeres bőrkezelés eredményeképp a hajam szerkezete,mennyisége az évek során nagyon megváltozott.Kevesebb, vékonyabb, töredezőbb hajam lett, ennek már jó 4-5 éve.Az utóbbi időben mindenhol hajat találtam magamon, ez volt az általános tendencia.Hiába fésülködtem és szedtem ki minden reggel, haj a kabátomon, a pulóveremen, csomókban jött ki hajmosáskor és a legijesztőbb a munkahelyi székem volt, melyről majdnem naponta szedtem le a hajcsomókat.Tudom, hogy valamennyi napi hajvesztés normális, de eléggé bosszantott a dolog. Kipróbáltam ezt a szérumot.Ez az egyetlen ami eddig használt!Láss csodát, eltűntek a bosszantó nap közben felbukkanó kóbor hosszú hajszálak.Természetesen kihullik valamennyi de jóval kevesebb.Eddig három hete használom, 3 naponta egy ampulla.Könnyű felvinni.Nem zsírosítja a hajat.Az illata nem a legjobb, de kit érdekel, úgyis elillan.És a legjobb hogy tényleg használ!!!Az eddig szedett csodabogyók, vitaminok, hajszeszek, kovaföld gél semmit nem használtak rá,szóval ha így nézem jó befektetés, mert kb annyira jön ki, mintha mindenfélével eszeveszettül próbálkozna az ember. Arra leszek nagyon kíváncsi hogy ha elfogynak az ampullák marad e a hatás, vagy csak addig tartott a csoda még kenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Honeyhair

2012. február 15.

Gyermekem születése után nagyon elkezdett hullani a hajam. A fejtetőmön úgy megritkult, hogy szégyenemben még fényképezni sem engedtem magam. Az ampullákban volt minden reményem, és nekem abszolút beváltak! Hat héten át használtam a szérumot a hozzá való samponnal együtt, és ugyan nem pont hat hét múlva, de pár hónapon belül visszaállt az eredeti állapot. Nemcsak visszanőtt a hajam, de szebb, egészségesebb lett és a hullás is megállt. Azóta használtam már más hajhullás elleni szert, illetve szedtem a sztárfodrász által reklámozott kapszulát, de azok messze nem értek ennyit. Drága dolog a Vichy, de nem érdemes sajnálni rá a pénzt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 15.

steinelektra

2011. október 19.

Nekem eddig csak ez a termék segített hajhullás esetén, már 2 hét után érezhető a hatása.
Sokmindent kipróbáltam hajhullásra: Revalid (kapszulák, sampon, ampullák), Hairclinic, tojás+ricinus olaj+A, E vitamin, petróleum ricinus olajjal, stb., de tényleg csak ez a kelzelés hatott.
Amellett, hogy teljesen megallította a hajhullásomat, megerősítette a hajszálaimat, így dúsabbnak is tűnt és szép fényessé tette a hajam. Nem zsírosítja a hajat, jó az illata.
Az ára nem túl kedvező, de minden cseppje megéri.
Épp mostanában láttam, hogy megjelent az új Aminexil PRO, biztos beszerzek egyet ebből a továbbfejlesztett változatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 19.

Az ára nem túl kedvező, de minden cseppje megéri.

momo

2011. október 17.

Sokat hezitáltam, hogy mit írjak ehhez a termékhez. Úgy érzem, hogy ami a hibája, az valójában nem is a hibája... Szóval. 2 dobozzal használtam el annak ellenére, hogy ez egy igen drága kúra (1 doboz, kb. 9-10000 Ft). A hajhullásomat nem állította meg, még csak nem is mérsékelte, de a meglévő hajszálaim sokkal puhábbak, fényesebbek lettek és valahogy segített a hajam tartásán is. Ez igen nagy szó akkor, amikor az embernek hullik a haja és mégis rendezetten szeretne megjelenni. Felkenéskor kicsit csípte a fejbőrömet, ki is pirosodott tőle. Szerintem azoknak segíthet, akiknek a szezonális hajhullásuk fokozottabb vagy akiknek vitaminhiány miatt kell küzdeniük a hajukért. Persze ez csak tipp, de az biztos, hogy az én hormonális eredetű problémámon nem segített.
Nagy negatívuma, hogy a csőröcskét, amivel az ember felkeni a szert, nehéz jól ráapplikálni az ampullásüvegekre, így többször is félrefolyt használat közben.
Összegezve: hormonális hajhullásra szerintem nem jó, de a hajat tényleg feltölti energiával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.