Vichy

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Densi-Solutions dúsító hatású sampon eltávolítja a szennyeződéseket a fejbőrről és felfrissíti a hajat.

• Olyan elvékonyodott, ritkás hajjal rendelkező nőknek, akik dúsabb, erősebb és sűrűbb hajat szeretnének.
  • Ramnóz + Filoxan tartalommal.
  • Parabén- és színezőanyag-mentes összetétel.

Ár: 3499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
seahorse

2019. november 12.

Már az elődjét is használtam és szerettem, ez pedig mindent visz. Én dupla akcióban vettem (2. féláron) több mint fél éve és még az első doboznál tartok. Az illatát nagyon szeretem, frissítő-gyógynövényes-mentolos, úgy érzem a fejbőrömet is tényleg frissíti. Vékonyszálú a hajam és dúsabb hatást kelt mióta ezt használom, jobb a tartása is. Nekem egyáltalán nem szárít, bár a göndör hajam miatt minden alkalommal használok balzsamot. Tényleg nem olcsó, de akcióban szerintem nagyon megéri, főleg úgy, hogy nagyon kevés kell belőle, szerintem jóval kevesebb is elég mint más samponokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

esztig

2019. május 29.

Sokáig azt hittem korpás vagyok, mindenféle korpásodás elleni sampont kipróbáltam. Aztán kiderült, hogy allergiám van/ hámlik a fejbőröm. Ez a sampon teljesen helyrehozta, azóta ezt használom, megéri az árát, sokáig kitart. (3-4 nyomás/hajmosás)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Adrienn91

2019. április 25.

Nekem bevállt. Vastagodott tőle a hajam, és nem szárította ki. Az ára valóban kicsit sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

stylo

2019. március 3.

Nagyon tetszik az illata. Van benne valami kis husito gyogynoveny, mintha mentolos volna. A hajamat elegge szaritja. A fejboromnek jot tesz, mert hajlamos vagyok lekorpasodni es nehany drogerias sampontol foltokban kisebesedik a borom. Kar, hogy mindennapos hasznalatra nekem nem jo. A szokotett hajamat elegge hazavagta. Neha ezzel tusolok. Jol esik a boromnek ez a fura husito erzes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Bettina96

2018. október 12.

Kuka.
Olyan száraz lett tőle a hajam, hogy alig bírtam rendbe tenni! Szanaszét töredezett tőle, mehettem levágatni. 400 Ft-ot se ér, nemhogy négyezret... ráadásul ugyanannyi haj hullott ki a használatakor. Persze, hogy "dúsít" valakinek, ha kiszárítja a hajat, így az nem lapul le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Kuka.

strauszkinga

2018. augusztus 30.

Imádom a Vichy termékeket, eddig egy alapozó kivéve minden bevált (arckrémek, szérumok, micellás víz). Szerettem ezt a sampont, szépen tisztított, szerettem a hajamat minden hajmosás után, puha és fényes volt! A problémám az ára, drágának tartom sajnos. Kedvezményes áron újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Alig várom, hogy kifogyjon, csak azért nem dobom ki, mert drága volt. Szárítja a hajam és nem is dúsít, nekem a Gliss Kur jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tubi888

2018. július 19.

Túl gyógynövényes az illata és hosszú távon semmi hatása!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Túl gyógynövényes az illata és hosszú távon semmi hatása!

mujerconfused

2018. május 27.

Nagyon finom, engem savanykás gumicukorra emlékeztető illata van. Egy kicsit bizsereg tőle a fejbőr és jól tisztít, kár hogy tényleg erezhetően szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

vanna133

2018. május 20.

A Vichy samponok közül ez a kedvencem. Az elődjét is szerettem, de ez még jobb lett. Nekem dúsítja a hajamat, két hónapja használom és a hatás továbbra sem marad el. Nagyon jó illata van és jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.