Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Vivikee

2019. június 19.

Imádom! Csodaszer az én fejbőrömnek! Évekig kűzdöttem a zsíros korpával,rengeteg sampont kipróbáltam már,drogériás és gyógyszertári márkákat is, és ez az egyetlen ami véglegesen megszűntette a hajam korpásodását. A hajam lassabban is zsírosodik, ha őt használom, de mégse szárítja ki. Örülök,hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Ad-Namah

2019. június 18.

4 db mintát kaptam a gyógyszertárban, egy zacskó elég volt két mosásra. A benne lévő szalicilsav és kén teszik a dolgukat, a hajamat nem mossa csikorgósra. A korpa nagyrészt eltűnt, a viszketés is, és a zsírosodás lassabb, de most nyáron 3 naponta mosnom kell, bármi legyen. Ha elfogy a 4 minta, és még akkor is jól hat, megveszem a teljes flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

xfxff349

2019. május 23.

Habár nekem száraz a hajam, valamiért mégis a normál/ zsíros hajra valót vettem meg és hát az egyik legjobb döntés volt. Nagyon szépen kitisztítja a fejbőrt, könnyedén elbánik a makacs korpával, és a viszketés is megszűnt, emellett plusz pont, hogy hihetetlen puhává varázsolja a hajat és napokig tartó volument is ad. Csoda ez a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Ritajudit80

2019. május 19.

Még csak pár alkalommal használtam, így a zsírosodással kapcsolatban még nem történt változás. Viszont a hajam soha nem volt még ilyen fényes, selymes tapintású, és semmilyen balzsamot nem igényel a hajam a sampon használata után. A korpásodásra azonban már az első alkalommal hatott, egész nap csak azért értem a hajamhoz, mert annyira jó volt érezni a puhaságát, nem pedig az állandó viszketés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Kispanda

2019. május 15.

Évek óta küzdök a kellemetlen viszketéssel, korpával és gyorsan zsírosodó hajjal. Rengeteg sampont kipróbáltam az ár-skála szinte teljes hosszában. Már az első használattal sokkal jobb volt a helyzet. Nincsenek a hajtövemben lifegő bőrdarabok, se kellemetlen szagok. Elérte, hogy elég legyen akár heti 1 mosás is, nincs hozzá szokás, mostmár a többedik mosás után sem tért vissza a viszketés. Igaz, hogy kétszer kell vele mosnom és hagyom egy kicsit pihenni a fejemen a bedörzsölt sampont, így annyira nem gazdaságos, de teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

wifee

2019. május 7.

Az ekcémás fejbőrömmel csodát tett már kb egy használat után, és azóta egyre csak jobb a helyzet. Néhány évente vissza-visszatér az ekcémám és most télen annyira beütött a krach hogy véresre sikerült vakarni a fejbőröm. Nagyon sok féle sampont kipróbáltam, célzottan erre a problémára valókat de mindentől csak egye rosszabb lett és fájdalmasabb. Erre jött ez a csodaszer és már az első használat után megszűnt a viszketés és a korpásodás is jelentősen csökkent. Minden mosás után egye jobb, nem is kell gyakran a hajamhoz nyúlnom, elég 4-5 naponta megmosni. Féltem hogy kiszárítja majd a hajam mint a többi ilyesmi sampon, de pont az ellenkezője történt, eszméletlen puha és fényes a hajam tőle. Csodaszer, de komolyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

ftmea13

2019. április 30.

Ugyan csak mintát próbáltam ki, de abból is egy kötegből. Mennyire örülök neki, hogy nem ruháztam be rá, és csak így használtam. Ugyanis borzalom, bár egy fokkal jobb, mint az Eucerin samponja, kevésbé lapul le, de második napra már száraz samponhoz kell nyúlnom, harmadikra pedig vállalhatatlan. Sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

NoraConsuela

2019. április 14.

Már most félek attól, hogy mit fogok csinálni ha egyszer úgy döntenek, hogy megszűntetik. Már tízen éve használom. Seborrhoeás a fejbőröm és ekcémás vagyok. Ez az egyetlen sampon, ami eltudta tűntetni a nyomokat és segít szinten tartani a fejbőrömet. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy nem tudom elhagyni. Millió terméket kipróbáltam a legolcsóbbtól a legdrágábbik és csak ez használ. Szőke festett hajam van, nem mondom hogy nem hajlamos a tő résznél picit sárgítani a színt, de akinek ugyanez a gondja tudja, hogy így is megéri. Nincs pirosság, látható hámlások se viszketés, minden megér! Ha most kezded használni, akkor egy hónapig minden alkalommal ezzel kell mosni, majd utána minden második alkalommal ez közte meg bármi mást. Nagyon jól habzik, én kb. 2 percig hagyom hatni a fejbőrömön, nekem így vált be. Ajánlom kihasználni a gyógyszertárak akcióit, mert nem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Tinamina

2019. március 17.

Orvos ajánlotta a neutrogena sampon után a zsíros seborrheas fejbőrömre. Mióta használom gyakorlatilag teljesen eltűnt a korpa szerű hámlásom, pedig néha olyan volt hogy sírni tudtam volna.
Azóta a szteroidos hajszeszek sem kellenek, olyan jól rendben tartja. A hajam is puha bár abban inkább az utóápolás nagyobb szerepet játszik.
Nálam 5 csillag, csak sajnos az ára elég magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Nálam 5 csillag, csak sajnos az ára elég magas.

Jucuus

2019. március 16.

Nagyon szupi sampon, szép tiszta lesz a fejbőröm használat után, és nem száll össze vissza. Mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.