Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: zsofci, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Korpásodás elleni sampon zsíros korpa ellen. Már az első hét után csökkenti a korpásodást. Kiújulást gátló technológia. Hatása a kezelés befejezése után akár 4 hétig is fennmarad.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vekvik99

2013. február 5.

Nekem nagyon korpás a hajam és ez az egyetlen sampon amitől elmúlik. Mindent kipróbáltam, voltam bőrgyógyásznál is, a tőle kapott szerek se értek semmit. Csak ez az egy sampon ami kb 2 hajmosás után teljesen elmulasztja a korpát. A zsírosodást annyira nem gátolja mondjuk és elég drága (kb 3200 ft) de azért szeretem. Én nem használom minden alkalommal, csak kb minden második hajmosásnál és így is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Tuntilla

2013. január 23.

Sziasztok, én 6 éve használom a sampont. Egy évet kihagytam és most vettem újat, kettőt adtak kicsivel kevesebbért mint 5000 Ft. Annak ajánlom, akinek semmi nem használ, ha magától sebesedik a feje, elkezdni piszkálni, vakargatni, viszked s véresre kaparja a fejbőrét. Nekem teljesen sosem tüntette el, de sokkal-sokkal jobb lett tőle minden. Most olyan kombinációban használom, hogy előmosás gyógyszertári hajmosoval /200 Ft. 200 ml/, ez tisztít /egyébként már ettől is nagyon szuper lett, 2 napig nem is viszketett stb.../ utána pedig egy mogyoronyit habositok a kezembe és a tövét átmosom mégegyszer. Nagyon jól felhabzik, és neki már csak dolgoznia kell, nem tisztítania. Így sokkal takarékosabb és nagyon jól bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Farkas Marianna

2013. január 14.

Nehezen vettem meg, sok rosszat olvastam róla, de kellemesen csalódtam, mert a kb 2 éves zsíros korpás fejemet 1 hónap alatt rendbe hozta, semmi korpa, nem viszket a fejem. Ezentúl csak ezt használom ha ismét korpás lesz a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

V.Orsi

2013. január 6.

Majd' egy évig kínlódtam anno, mire rájöttem, hogy mi a gond, zsíros korpám volt. Mikor rákerestem a neten a témára és megtaláltam ezt a sampont, kb két hét alatt megszüntette a problémámat. Égett, viszketett, feszült a fejbőröm, nagyon sok gondom volt előtte, de ez a sampon tényleg csodaszer! Azóta nem is volt rá szükségem, mindenkinek szívből ajánlom, az utolsó cseppig megéri az árát!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

andyciccc

2012. december 30.

Kúraszerűen használom, ha előjön a korpa. Az egész család ezt használja, mindenki elégedett vele. Eddig csak ez segített, amikor olyan mértékű volt a korpásodásom, hogy egész nap vakaróztam :/ szerencsére minden tünetet megszüntetett. Évek óta használom és mindig a fürdőszobám lakója lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

truska

2012. október 16.

tökéletes, időről időre visszatérek hozzá, megszünteti a korpámat, ami egy idő után elég durva szokott lenni, tőle az iszonyú viszketés is, a hajamat is korrektül ápolja, miközben még a zsírosodást is mérsékli( bár csak enyhén) , használata alatt a fejbőrömön lévő sebek is szépen begyógyultak. A hátránya az ára, és az hogy sztem idővel hozzászokik a fejbőr, ezért érdemes csak kúra szerűen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

bara89

2012. július 5.

Semmit nem ér, ráadásul drága. Eddig nem volt vichy termék, amivel elégedett lettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Trinity3

2012. június 6.

Teljesen meg voltam elégedve vele, azonnal elmulasztotta a fejsebeimet. A zsírosodás ellen nem nagyon használt. 2-3 naponta kell vele hajat mosni. A korpásság is elmúlt teljesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

tia.lia

2012. május 16.

nagyon puha és selymes lett a hajam tőle, az illata viszont szörnyű, és még 2nappal a mosás után is lehet érezni... 2hete használom, eddig jó is meg nem is a véleményem.. nyilván több idő kell, majd 2hónap múlva meglátom megérte e..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

csilivirag

2012. május 4.

Nekem zsíros hajra ajánlották a gyógyszertárban, sajnos a hajam egy nap alatt zsírban úszik. Az első nap gyönyörű, fényes volt a hajam, és megemelte a hajtöveket, amitől dúsabbnak hatott a hajam. A második napra azonban a szokásos zsírosság visszatért, azonban nem lapult a fejemre. Hihetetlen, én nem tudtam, hogy ilyen létezik! Zsíros, de nem lelapuló haj! Az illata jó, de az ára miatt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.