Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Micro Peel egy innovatív hámlasztó sampon, amely szembe száll a legmakacsabb, zsíros, letapadt korpával is.

A Dercos Micro Peel sampon hatékony, ugyanakkor gyengéd aktív hatóanyagokat tartalmaz, amelyek finoman, de eredményesen hámlasztanak. Megszabadítja a fejbőrt a makacs, letapadt zsíros korpalemezektől.

• Szalicilsav: segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, gyengéden hámlaszt.
  • Piroctone Olamine: jól ismert hatóanyag, nagyon hatásos a zsíros korpával szemben. Megnyugtatja a fejbőrt, amely napról-napra kevésbé viszket.
  • Glicerin: segít ápolni a fejbőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dhewilgirl

2017. augusztus 28.

Tesztelésre kaptam meg, eddig ennyi az eredmény: finom illatú, jól habzó sampon. A szemcsék nem durvák, kellemesen masszíroznak - negatívum, hogy amikor később balzsamozom a hajam, még akkor is akadnak a kezembe szemcsék, nehéz őket maradéktalanul kiöblíteni. Nem szárítja ki a hajam, sőt - sajnos már 2 nap után hajmosásért kiáltana, pedig nagyon örültem, hogy az utóbbi időben sikerült 4 napra kitolnom időnként ezt az intervallumot a 3-ról... Szóval kicsit most félretettem. Páromnak a hidegebb sapkás időszakban szokott korpásodni a haja, így ő fogja megörökölni a későbbiekben, mert én a zsírosító hatásától eléggé elcsüggedtem, és nem használnám tovább szívesen. Az ára miatt pedig magamtól nem valószínű, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

angelscrime

2017. augusztus 10.

Első benyomásról szeretnék beszámolni, huzamosabb használat után frissíteni fogom a véleményemet. Első használat teljesen pozitív volt, könnyen adagolható a "patika" illatú, szemcsékkel dúsított gél, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Rajta kell hagyni a fejbőröm pár percig, ez alatt bizsergető érzést vált ki, az Alpecin koffeines szérumjához tudnám hasonlítani. Könnyen kiöblíthető, a szemcsék nem ragadnak a hajszálak közé, és a folyó vízben sem vettem észre, így ezek valószínűleg feloldódnak a masszírozás, öblítés során. Jól tisztított és nincs viszkető érzésem tőle, a hajamat pedig szerencsére nem szárította ki, ettől féltem egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

kittike14

2017. augusztus 3.

Ma kaptam meg a tesztpéldányomat,és milyen jókor,pont hajmosás volt soron :) Nagyon szép,kifinomult a csomagolása,praktikus,mivel hosszúkás,vékony a végződése,így könnyű adagolni. A sampon illata frissítő, állaga gélszerű. A kis mikroszemcsék miatt nagyon jó érzés belemasszírozni a fejbőrbe,egész sokáig dörzsöltem. Annyira felfrissültem tőle ebben a melegben,szuper érzés! Foltokban zsíros korpával küzdök,úgy látszik,sikerült őket lemosni a samponnal,tiszta a hajam. Hosszútávú hatásáról később beszámolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

zsofiab

2017. július 14.

Nekem nagyon tetszik az illata, frissítő és hajmosás után is lehet érezni a hajamon pár napig. Először nekem furcsa volt, hogy nagyon sűrű, géles állaga van, és a fejbőrömön egyébként nem érzem a microszemcséket csak a hajamon. Puha lesz tőle a hajam. Kb. fél éve elég gyorsan zsírosodik a hajam és elég erős psoriasis is van a fejbőrömön, erre a két problémára kerestem megoldást. Eddig csak egyszer használtam, de nem zsírosodott hamarabb a fejem, inkább talán kicsivel később. A fejbőrömet nem bántotta, nem viszketett tőle, a korpa maradt kb ugyanannyi, se több se kevesebb, de megnyugtatta a fejbőrömet. Várom a következő hajmosást:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.