Vichy

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   28 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzIldy, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:   28 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

Innováció a haj megújulásáért. Az új hajszálak eredetét jelentő hajhagyma alapsejtek hatékony működésének elősegítéséért.

Felébreszti az alvó hajhagymákat. Átlagosan 1700 új hajszál 3 hónap alatt. A kezelés 5 % STEMOXYDIN-t tartalmaz: ez a biomimetikus hatású molekula optimális környezetet szimulál a hajhagyma alapsejtek számára abból a célból, hogy elősegítse helyes működésüket. A hajszálak száma növekszik, a hajzat "feltöltődik".

Hipoallergén, paraben-mentes, nem zsíros, nem ragad.

Lenacska

2016. augusztus 14.

Megfogadtam, ha ez a termék beválik, leírom a tapasztalataimat, hogy segíthessen azoknak akik szintén szenvednek a ritkás, hulló, vekonyszalú hajjal. Mindig Nagyon szerettem volna hosszú dus hajat, növesztettem egy db-ig aztán mentem a fodrászhoz levagatni mert hülyén állt a 3szal hosszú haj.Viszont most mar vall alá ér es mindenki mondja,hogy sokkal dúsabb és erősebb! Szóval aki hezitál evvel a szerrel kapcsolatban, ajánlom, ne tegye! Én nem vennék olcsobb szereket inkább felreteszem a pénzt erre. Már tényleg mindent kiprobáltam, tablettak,hajvizsgalat- ott is kidobtam egy csomo pénzt az ablakon azokra a drága szerekre- házi praktikák, ricinusolaj amit el tudtok kepzelni nagyon idegesített, hogy hullott a hajam és egyre kevesebb volt belőle és mikor megláttam, a kopasz foltokat akkor azt mondtam elég volt! Igyis ugyis elköltök egy csomó pénzt ilyen szerekre,miert ne ruhaznek be erre? NEM BANTAM MEG! Sokkal sűrűbb a hajam, tele vagyok új hajszalakkal a baba hajaim már 4-5 cm hosszúak. Nem látszanak a kopasz foltok ott is kinőtt, áprilisban vettem az első dobozt és nem használtam minden nap mert szarit kicsit! Kb két hónapig elhuztam a használatát és még így is csodát tett! Nemrég vettem a következő dobozt. A kúra vegen jelentkezem ismet. Nekem eddig bevált! Remélm aki beruhaz rá annak is be fog! Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Giselle86

2015. január 14.

Nekem PCOS miatt hullik a hajam, és mind idáig elkerülhetetlennek látszik a legrosszabb, hogy nem marad egy szál sem... 4 év alatt rengeteg mindent kipróbáltam, ideig óráig segítettek, aztán kezdődött minden elölről, állandóan váltanom kell... Ez a termék nekem rettentően drága, de újravettem, mert sok a babahajam tőle és a maradék hajam is gyorsabban nő. A hajhullásommal nem tudott mit kezdeni, talán kicsit kevesebb hullik ki, de nem olyan észrevehető a különbség sajnos. Viszont tényleg javít a haj állagán, szerkezetén. Samponnal együtt használom. Az ár miatt 4 csillag, jó termék, nem tehet róla, hogy rajtam nem tud segíteni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

hungarian30

2013. január 24.

Egy hónapja használom a Neogenicet. Nekem a hajhullásomat állította meg, na nem 100%-ra, de naponta kb.50 szál vagy annál kevesebb hullik ki, az nekem már jó. Még azt tapasztaltam, hogy gyorsan nő a hajam és van apró új hajszál is. Egyetlen hátránya, hogy nagyon drága. Az ára miatt nem 5*, de amúgy érdemes megvenni, ha valaki eredményt akar látni. Kérdésem, hogy van olyan aki már befejezte a kúrát és esetleg újra kezdődött a hajhullása?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

SzIldy

2012. november 24.

Most tartok 1,5 doboznál (a 28-asból) és látom a hatását! Nekem segít. Nagyon sok babahajam lett tőle és erősödött is a hajam,összességében jobb az állaga :)
Drága,de legalább tényleg hatásos.Az ára miatt értékelem 4-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Drága,de legalább tényleg hatásos.Az ára miatt értékelem 4-re.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.