Vichy

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sunchi, Módosítva: 2018. július 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, viszketésgátló hatással érzékeny vagy külső hatások által irritált fejbőrre. Segít megerősíteni a megviselt hajszálakat.

Klinikailag tesztelt nyugtató-csillapító formula:

• Sensirine: klinikailag igazolt nyugtató hatás.
  • Panthenol: puha, fényes haj.
  • Glicerin: hidratáló tulajdonságáról ismert.

Szulfátmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Festett hajra is alkalmas.

Anriette

2018. november 2.

Patikában dermatológus adott belőle mintát, nagyon viszketett a fejbőröm, extrémen kiszáradt és sebesre vakartam. Semmi nem hozott enyhülést, még az orvos által felírt hajmosók sem. Konkrétan EGY használat után azonnali eredmény: hidratált fejbőr, teljesen megnyugtatta, a száraz részek puhák lettek. Pedig nem hittem benne nem is próbáltam ki azonnal h megkaptam. A hajamat egyébként ez előtt az extrém kiszáradás (ekcéma) előtt 2 naponta kellett mosni, az orvos által felírt hajmosoval is max 3 nap, mivel a töve zsíros volt, a fejbőröm és a hajam száraz..Nos ezzel a samponnal konkrétan 7 nap azaz egy hét után mostam meg, de nem volt zsíros, a hajam puha lett tőle és nyugtatja a fejbőrömet, ami nem viszket (végre..) és már nem szedem az allergia gyószert sem a viszketésre, valamit hidratálja a hajam és a fejbőröm, az illata kellemes, jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

nicolekitti

2018. július 2.

Gyorsan zsírosodó hajam van. Féláron jutottam hozzá ehhez a samponhoz, nagy reményekkel próbáltam ki.
Sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, mint más samponoktól. Két nap után az egész hajtövem zsíros és még viszket is a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

mujerconfused

2017. július 3.

A nyári Vichy csomagban volt egy kis tasakos minta, sajnos nekem még egy hajmosásra sem volt elég :S így annyit tudok róla mondani, hogy nem habzik, de az illata nekem személy szerint tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Erina

2016. november 22.

Vagy kétszer van feltöltve más néven vagy én nem látom a kettő között a különbséget 😊 na de nem is ez a lényeg! Beállok vixhybox-os sorba 😉 nekem sajnos egyáltalán nem vált be! Két nap után mosnom kellett a hajam, zsírosította és a poén kedvéért még viszketett is a fejbőröm, amit eddig még egy samponnál sem tapasztaltam. Örülök, hogy csak 3 minta volt ( bár lett volna helyette alapozó) belőle. Nem veszem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

vfejes

2016. november 22.

Pixis mintát próbáltam én is. Hosszú, váll alá erő, szőkített és alapból elég száraz, nagyon dús, sok hajam van, amit elég ritkán tudok csak mosni, hogy ne menjen tönkre. Majdnem két zacskót használtam el egy hajmosáshoz, hogy úgy ahogy azt érezzem, tiszta. Olyan volt, mintha rá se tettem volna a hajamra kb. A balzsam alatt éreztem h a fejbőrömnek jól esett, de azóta sem, valahogy nem érzem elég tisztának és egy átlag sampon után sokkal jobb érzés szokott lenni hosszú távon. A hajam egyébként nem szállt annyira, nem is szárította ki úgy, de szerintem ez olyanoknak való, akik egy héten többször mosnak hajat. Nekem nagyon nem, főleg ezen az áron. Aki kinézte, minta nélkül nehogy megvegye!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

NovakneViki

2016. november 15.

A pixibox vichy különkiadása révén sikerült kipróbálnom ezt a sampont. Ami tetszett, hogy kellemesen tisztította a hajam, hajvasalásnál nem tapasztaltam sztatikusságot, ami viszont nem tetszett, hogy csak harmadszori öblítés mosásra sikerült felhabosítanom a sampont, addig semmi, így a felhabosodás hiánya miatt az első két öblítésnél nem éreztem a tisztító hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.