Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2013. február 2.

Nekem abszolút bevált kedvenc, pedig nem egyszerű a bőröm (kombinált, erős vízhiány, extra érzékenység). Ettől nem keletkezett semmiféle irritáció az arcomon, igaz, hogy közvetlenül mosakodás után picit húzódik a bőröm, de úgyis kenek rá hidratálót. Nem tapasztaltam, hogy hosszú távon szárítaná a bőrömet. Iszonyú kicsi mennyiség elég belőle, nekem egy tubus kb. 4 hónapig elég, és a sminket is nagyon jól leszedi (a szemsminket le szoktam mosni előtte szemfestéklemosóval). Összességében nagyon megéri az árát, csak azért váltottam lemosót, mert a terhesség alatt jelentkezett még 1-2 bőrprobéma (rozacea, hámló foltok), és mos próbálok azokra specifikus termékeket használni, remélem, majd szülés után visszarendeződik a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Hertha

2013. január 20.

Sajnos nekem sincs pozitív tapasztalatom ezzel a lemosóval, az arcom olyan feszes és száraz lett utána, ami már kellemetlen volt, így többször nem próbálkozok vele. De volt olyan agyon érzékeny bőrű ismerősöm, aki csak azt tudta használni. A vegyes tapasztalatok miatt 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

kovkitty

2013. január 8.

Leértékeléskor megvettem, gondoltam VIchy termékem még sosem volt, kipróbálom. 2-3 használat után a polcon végezte..nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, igaz jól habzik, de nem tisztít alaposan, Utána muszáj volt a megszokott sminklemosómat is extra használni, így meg minek. Nem extra érzékeny a bőröm, de mégis kiütött, többet nem venném meg a terméket. 1 csillag az illata miatt jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Roni

2013. január 2.

finom illata van és tényleg jól habzik, de olyan fura ragacsos állagú maradt utána a bőröm, hogy inkább elajándékoztam. nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

dorottyaa

2012. november 11.

Igaz sminklemosóként adják el, azért szeretek biztosra menni, ezért más sminklemosó után használom, de ez csak az én heppem. Jól habzik, annál is jobban tisztít. Arctisztító kefére szoktam tenni egy borsónyit annyi elég az egész arcomra, így a kezemet se szárítja. :) Sajnálattal olvastam, hogy megszűnt. Szerencsére betáraztam belőle, van még egy bontatlan tubussal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

eper.288

2012. október 15.

Nekem nagyon bevált, kombinált a bőröm, enyhe mitesszerek T-zónában, egyébként mindenütt elmondható, h vízhiányos, kissé öregedő, mert már 36 vagyok, de egyáltalán nem éreztem olyat, h túlzsírozta volna az arcom, a sminket is elég jól oldja, persze használat után rá kell segíteni egy kis sminklemosóval főleg a szemeken. Sajnos újravenni nem tudom, mert megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

eveheart

2012. július 25.

én nagyon szeretem, jól tisztít, kellemes az illata, vichy minőség, és egyáltalán nem drága:) mínusz egy csillag csak azért jár neki, mert valóban szárítja kicsit a kezemet, az arcomon ugyanez nem zavar, hisz utána rögtön kenem a hidratáló krémemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Krisz

2012. július 8.

Nálam bevált, rendesen tisztít és elég egy borsószemnyi is egy alkalomra. Érdekesen jó illata van, viszont furcsa, hogy lemosáskor kiszárítja az ujjaimat, de semmi vészes. Teljesen meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Sopetil

2012. június 17.

Nagyon jól habzik, és érzem hogy valóban tisztít. Enyhén szárítja a bőrt, picit húzódik utána, ezért inkább csak zsíros bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

stella07

2012. május 30.

Jól végezi a dolgát, főleg nyáron használom, télen túl kiszárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Jól végezi a dolgát, főleg nyáron használom, télen túl kiszárítja a bőrt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.