Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

mibett7

2012. április 30.

Először nagyon szárította a bőröm, ezért elraktam későbbre. Majd mikor újra előszedtem és használni kezdtem, lassan megkedvelte és szép tőle az arcom. Újra megvenném a terméket, de elsősorban zsíros bőrűeknek ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

csepelia

2012. április 20.

A sminket könnyen lehozza és nem kell belőle sok, de tényleg szárítja a bőrt. Ha belemegy a szemembe, akkor iszonyatosan csíp és 10 percig a szememet is alig bírom kinyitni és utána vörös is lesz. Az összetevők jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Hencsibe

2012. április 6.

Az általam korábban kipróbált Vichy termékekhez képest kicsit gyengébb az Essentielles arclemosó, de az ár-érték arányt tekintve mégis megéri vásárolni a terméket. Alaposan lemosható vele az arc, bár utána tényleg feszül egy kicsit a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Yndre

2012. március 27.

Sminklemosónak tökéletes, de az arcbőrrel nem valami kíméletes. Használat után elég száraz és húzódó bőr az eredmény, de ha megfelelő hidratálókrémet használok utána nem vészes. /Egyébként kipróbáltam a Clinique-nek is a habzó sminklemosóját (Rinse off foaming cleanser) és a hatása meglepően hasonló, szinte teljesen ugyanaz a kettő. Úgyhogy gondolom ezeknek "ilyennek kell" lennie./ Én szeretem, hogy tisztának érzem a bőrömet tőle, de nem használom naponta csak kb hetente 1-2 alkalommal. Egyszóval nem rossz, de megvagyok nélküle, nem fogom újra megvenni.

UPDATE: Mostanában sajnos valami oknál fogva elkezdett erősen zsírosodni ezáltal pattanásosodni a bőröm. Így minden nap használom ezt az arctisztítót. A zsíros bőröm szinte áhítozik egy kis extra szárítása. Használat után a bőröm nagyon tiszta, friss és matt. Ha a továbbiakban is fennáll nálam ez a probléma biztosan újraveszem, mert jelen pillanatban nagyon szereti a bőröm. Zsíros bőrűeknek nagyon ajánlom, ráadásul az összetevői is elég rendben vannak és még jó árban is van. Úgyhogy mindezekért max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Csilluska

2012. február 20.

Nekem nagyon kiszárította a bőrömet, ráadásul fura érzetet hagy maga után a bőrön. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

svivko

2012. február 14.

Imádtam, gyorsan el is fogyott (pedig valóban elég belőle egy borsónyi adag. Az illata finom, lágy, rózsás- de nem fanyar. Használata pedig teljes tiszta érzetet biztosított az arcomon, azóta is szemezek vele, szerintem ebből újravétel lesz.
Az egy dolog, hogy kicsit húzta a bőröm, de pont ettől éreztem, hogy cisnált is valamit az arcommal, utána egy kis hidratálás, vagy annyi sem, és finom, puhaságot élvezhet a használó.
Sminket tényleg mint a tank eltakarítja, és nem irritálja a szemet, ha az jó be van csukva :) .
Ennyi pénzért, csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Ennyi pénzért, csodaszer.

Évi

2011. december 16.

Nekem eddig beváltak a Vichy termékek, de ez nagyon nem. Nehéz lemosni és olyan érzésem van, mintha a kezemet szárítaná ki lemosás közben és emiatt nem tudnám rendesen leszedni. Amúgy tényleg nagyon kevés elég belőle. Bővebb véleményem róla: http://fleurpowerbeauty.blogspot.com/2011/12/csoda-vagy-csalodas-2-vichy.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Dorcsa

2011. október 17.

Kiszárította a bőrömet, nehéz volt lemosni, viszont tényleg jól habzik és az összetevők sem vészesek, ezért egy gyenge 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

Roni

2011. június 17.

Sajnos ez nekem nem vált be. Sok Vichy terméket használok, azért is akartam kipróbálni ezt is. Engem nagyon zavar, hogy lemosás után, olyan érzésem van, mintha ragadna a bőröm. Finom illata van, tényleg kicsi kell belőle, úgyhogy sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

GeoNautic

2011. május 20.

Tökéletesen tisztít, lehozza a smink minden nyomát, nagyon szépen habzik, jó illatú, az egyik legjobb. Ja, és sokáig elég, nagyon kevés kell belőle! Nem szárít, nincs zsíros utánérzet, olyan, mintha már tonikot is használtam volna. Pluszpont a Vichynek, ha már a Normadermjüket lehúztam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 20.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.