Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztít, puhít, és véd  a benne levő bőrnyugtató rózsakivonattal. Mindennapos használata soránhidratálja, nedvességgel táplálja és védi a bőrt. Polifenolokat tartalmaz, amelyek a virágok természetes védelmezői a külső hatásokkal szemben. Bőrsemleges pH. Érzékeny bőrön tesztelt. Vichy termálvízzel. Paraben-mentes.

Kiszerelés: 400 ml

karacsonyikaktusz

2012. május 24.

Nagyon szuper az illata, állaga, nem szárít, minden tökéletes, csak nagyon gyorsan fogy és emellett az ára sem alacsony, úgyhogy csak akkor veszek, ha akciós vagy dupla méret ugyanazért az árért, mert annyival azért nem jobb a többi tusfürdőnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

kisviol

2012. május 1.

Szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes illata van és nagyon jó puha utána a bőr, teljesen megérte megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

rayeri

2012. április 16.

Több mint egy éve használom. Finom, visszafogott illata van, a bőröm érezhetően puha és hidratált lesz tőle. Akkor szoktam vásárolni, amikor 200 ml áráért 400 ml-t vagy dupla csomagot adnak. Így az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

rekanagy06

2012. április 2.

Hosszú hónapokig használtam ezt a tusfürdőt. Később leváltottam, mivel szerettem volna más termékeket is kipróbálni, bár ezzel tökéletesen elégedett voltam. Végül mégis visszatértem hozzá, mivel minden más mellett nagyon húzódott és száraz volt a bőröm (még a Nutriextra tusfürdő mellett is). Ez pedig már az első használat után érezhetően jobban ápolta a bőrömet, mellette végre nem kell minden este testápolóznom. Az illata nagyon kellemes, friss, egyáltalán nem tolakodó és mű, pedig én is idegenkedem a művi rózsa illattól. Az állaga miatt pedig nagyon gazdaságos, valahogy kevesebb fogy belőle, mint a krémesebb társaiból. Nekem sikerült találnom a 200ml + 200ml ajándékba akciós kiadásból, így az eredeti árért dupla mennyiséget kapunk, ami így bőven megéri, mivel így már vetekszik a drogériás tusfürdők árával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

petracska13

2012. március 16.

Én sem szeretem a rózsás dolgokat, mert általában nagyon mű illatuk van, de ez tényleg szuper! Hajlamos a bőröm a kiszáradásra, de ettől a tusfürdőtől pihe-puha lett. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

guccigirl

2012. március 3.

Egyik kedvencem. Szerintem egyáltalán nem mű, hanem finom, visszafogott rózsa illata van. Nem habzik túlságosan, de jól tisztít. Az árát is megéri, mert elég nagy a kiszerelése. Már többször újravásároltam, és ezután is biztosan veszek még ilyet. Egy fárasztó nap után nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

krekuci

2012. január 31.

Nem igazán szeretem a rózsás kencéket,de ez nagyon bejött. Nem habzik nagyon,de szép lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

horzso

2012. január 21.

Mű, mű, mű!!!! Nekem az egész termékcsaládnak nagyon mű illata és állaga van, ráadásul mindegyik egy fura réteget hagy a bőrömön, amitől az az érzésem, hogy nem lélegzik. Elhasználtam, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 21.

Noncs81

2012. január 9.

Száraz bőrre szuper!! És az ára, igazán megéri:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

Száraz bőrre szuper!! És az ára, igazán megéri:-)

Panda

2011. október 10.

Egyszerűen fincsi:) A rózsa illat nem tolakodó, hanem kellemes. Megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!