Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Ár: 2500 Ft , Eladó: BlackCanary08
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel Tatabányán, vagy Foxpost (vevő költségére)

FrostJaina

2017. október 29.

Összetevőit nagyon nem szeretem, de minden nyáron újraveszem, mert ez tényleg kitart egész nap anélkül, hogy újrakennem, visszafogott illata van, bármilyen parfümmel nyugodtan lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Piciperia

2017. október 25.

Szerintem a legjobb golyós azoknak, akik izzadósak. A kellemetlen szagokat totál elfelejtheted mellette, nem csíp, nem szárít. Tartós, 12 óra felszolgálás/futkosás után is működik még. Ami kicsit zavaró, hogy úgy kell szinte lesuvickolni az embernek a hónaljáról. Illata engem nem érdekel, de szerintem amúgy vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

bugeyes

2017. október 22.

A bőrömet egyáltalán nem irritálta. Nagy melegben használtam, tehát nem mondanám, hogy az izzadáson segített volna, viszont kellemetlen szagok nem voltak egész nap. Kicsit valóban túl van árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

preka

2017. október 11.

nos, a sok jó vélemény miatt megvettem énis. kitartott sokáig, nekem az illatával semmi bajom nem volt - kicsit tényleg férfiasabb, de én szeretem a maszkulinabb illatokat. az biztos, hogy hatott, de nem volt ilyen megaéletmegváltó. egyszer jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Monika1119

2017. október 9.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Tartósan véd az izzadástól, az illata kellemes, nem túl tolakodó, és nem kell súroló a lemosásához sem. Egy kis száradás után a ruhákon sem hagy foltot. Az ára kicsit magas, de mivel tartós, így kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Dorcsacska

2017. szeptember 24.

A legjobb dezodor, amit valaha használtam. Az ára elég magas, de mivel minden időben és bármely helyzetben megvéd az izzadtságtól ezért nem sajnálok rá kiadni ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Kittyki

2017. szeptember 20.

Az árával nem vagyok elégedett, szerintem nagyon túl van árazva. De a hatása az nagyon is jó. Én erős izzadó vagyok, így ez is csak maximum fél napig tart nálam, de én még annak is örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

kocosfox

2017. szeptember 19.

Tinikoromban nagyon sokat használtam. Egy idő után elvesztette a hatását, illetve iszonyatosan befogta és bekeményítette a ruháimat. Szerintem soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

menio

2017. augusztus 7.

Egy fitotékás beszerzőkörúton került hozzám, valami nagy és megbízható márkától szerettem volna egy IGAZI izzadásgátlót. Rögtön olyat vettem, amiben 2 volt 1-be csomagolva, így volt a legkedvezményesebb. Természetesen ennek is utánaolvastam itt is és reméltem, hogy én is a "kiváltságosok" között leszek, akiknek ez igazi csodaszer, mivel rettentően izzadékony vagyok, ami nagyjából az egész életemet megkeserítette eddig. Sajnos nagyjából ugyanott vagyok vele, mint egy drágább drogériás termékkel, de egyszerűen nem értem őket. Ezzel is néha izzadok, mintha be sem kentem volna magam, máskor meg csontszáraz szinte a hónaljam. Egyébként nagyon nem szeretem a golyós deokat, de ezzel megbarátkoztam: felvitel után kézzel bedörzsölöm és gyorsabban szárad. Az illata teljesen kellemes, nem vagyok büdi órákkal később sem, de más deok is adtak ennyit. Nem hiszem, hogy újraveszem majd, bár a bőrőm egyébként szép lett tőle, a ruhákat pedig nem fogja meg, ha hagyom megszáradni. Inkább keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

namneman

Korcsoport: >54
2017. június 24.

Hosszú évekig használtam, majd elhagytam. Azt hittem, hogy egy olcsóbb dezodor is jó. A sötétkék Nivea golyós dezodor valóban jó volt, de csak télen. A jó idő kezdetén vettem egy Borotalcot, kidobott pénz volt. Két nap után rájöttem, hogy olyan, mintha nem használtam volna semmit.

Végül visszatértem a Vichyhez. Imádom. Magát az izzadást is feltűnően csökkenti, az illata tisztaságot sugároz. Kitart 24 órát, pedig nagyon izzadós vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 24.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone