Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Creamy

2011. október 5.

Régóta használom, nekem eddig csak ez vált be, egész nap hatásos, nem hagy nyomot, nem irritálja a bőrt, DE eddig nem figyeltem az összetevőket és most elég erőteljesen elborzadtam tőlük, fájó szívvel, ugyanakkor sürgősen lecserélem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 5.

Moonee

2011. szeptember 21.

Nekem eddig ez vált be a legjobban, nagyon finom az illata és sokáig tart a hatása, bár egy idő után mintha már nem lett volna annyira hatásos, és az ára is elég magas, ettől függetlenül szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

sestra77

2011. augusztus 28.

nagyon jól bevált, de egy idő után hozzászokott a bőröm. onnantól meg mintha be sem kentem volna magam. csak dupla csomagban éri meg, de úgy is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

kisvacok

2011. augusztus 20.

Több,mint 7éve használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Azt nem mondanám, hogy tényleg 48órán át tart a hatása, de nekem pont elég, ha egy egész álló nap jól érzem magam a bőrömben.:) Nem hagy maradandó fehér foltot a ruhámon, és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

guccigirl

2011. augusztus 1.

Az illata jó, mert nem erős, és simán elbír egy parfümöt maga mellett, viszont nem jobb, mint egy normális drogériás termék. + A ruhán is szép kis fehér foltokat / csíkokat hagy. Ha anyukám meglep egy ilyennel, elhasználom, de egyébként nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Rony

2011. július 30.

Szerintem szörnyű... Nagyon drága, és a hatása nálam nálam nulla volt. Sajnos régen bedőltem a reklámoknak, hogy 48 órás védelem, meg ilyesmik.
Azóta teljesen természetes módon harcolok az izzadás ellen. Kakukkfű illóolajjal bekenem a hónaljamat. Nekem százszor többet ér, mint ez az alumíniumos deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 30.

outland

2011. július 30.

nagyon jól teljesít erős izzadásnál is ám szerinte nagyon drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 30.

nagyon jól teljesít erős izzadásnál is ám szerinte nagyon drága

wanda80

2011. július 4.

a drogériában kaphatók mindegyike kb 2-4 óra alatt elvesztették hatásukat és elkezdtem izzadni tőlük. ez sokkal erősebb sokkal tovább bírja, egy napig is ami azért jó teljesítmény a 2-4 óra után:-)nagyon drága de megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

Judiit

2011. július 1.

Huh.... megint egy gyógyszertárban kapható termék, ami tele van káros anyaggal. Egyet még régebben én is elhasználtam, de szerintem nem tud többet, mint más izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

erdei.juci

2011. július 1.

Még nincs véleményezve? :) Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Bár azt azért kétségbe vonnám, hogy 48 órán át szabályozna. :) De az "illatát" (ami kellemesen finom, nem tolakodó) egész nap érzem. S nem szárítja ki a hónomalját...sok másikkal ellentétben.
Ennek ellenére négyest kap...az aluminiumok miatt. :p

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Ennek ellenére négyest kap...az aluminiumok miatt. :p

Alkoholok: Cetearyl Alcohol