Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

kjancsa67

Korcsoport: >54
2020. június 19.

Csillagos ötös, teljes mértékben elégedettek vagyunk vele. Férjem érzékeny bőre mást nem is visel el, csak ezt. Finom tisztaság illata van, jól dezodorál, nem irritál és tartós a hatás. Felkenve nem ragad, mint más golyós termék. Vadászom a gyógyszertárak akcióit, duplán vásárolva nem horror az ára sem.
Évek óta ezt használjuk mindketten, abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 19.

Évek óta ezt használjuk mindketten, abszolút újravevős.

Ingi

2020. május 22.

Elégedett vagyok vele! Nagyon finom az illata, és tényleg meggátolja az izzadást (én az átlagnál izzadósabb vagyok, főleg stressz hatására). Viszont tényleg hagyni kell megszáradni és napközben azért nem árt újrakenni. Akciós duplapakkban megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Roxuska

2020. május 10.

Nekem nagyon jól bevált. Az illatát nagyon szerem és egésznap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Nekem nagyon jól bevált. Az illatát nagyon szerem és egésznap kitart.

KatusBB

2020. május 7.

Még csak nem is próbálkozom meg mással, egyszerűen tökéletes.
Az illata nagyon friss és kellemes, egy kiadós edzés után is érezni, arról nem is beszélve hogy teszi a dolgát, napközben pedig nem kell azon aggódni vajon meg kell-e ismételni a felkenést.
Abszolút hibátlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Még csak nem is próbálkozom meg mással, egyszerűen tökéletes.
Abszolút hibátlan.

sababa

2020. március 20.

Ez az egyetlen dezodor, amely hat nekem. Izzadásra hajlamos vagyok, stressz hatására azonnal beindulnak nálam ezek a folyamatok. Hatékonyságát nálam kizárolag úgy éri el, ha hónaljra való felvitelt követően hagyom megszáradni. Kellemes illata is tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

jajanna

2020. március 11.

Nekem ez egy abszolút csodaszer. Hosszú évekig semmi sem segített a kellemetlen izzadságszag ellen, csak a Solutio Antisudorica, de az meg kimarta a bőrömet és a ruháimat is. Ez a dezodor viszont hatásos, nem vagyok tőle büdös nagy melegben sem, az illata kellemes és nem teszi tönkre a ruháimat. Viszont az egy negatívum, hogy nagyon drága és csak gyógyszertárban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

picisuti

2020. február 22.

Megvettem, mert sokan dícsérték, de nekem sajna nem vált be. A hatása akár ez mezei drogériás olcsóbb deonak. Nem éri meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Katalin1211

2020. február 20.

Imádom, a többi izzadásgátlót magasan lekörözte. Reggel-este használom, semmi féle izzadást nem tapasztalok tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

adrikovi

2020. február 1.

Elsőre nagyon tetszett az illata és kellemes volt a használata is, de pár óra múlva olyan büdös izzadságszagom volt... Nem bírtam... Nagyon rossz, pedig elhasználtam az egészet, hátha... Nem ajánlom senkinek... Nemhogy 48 órát szerint egy délelőtt nem bírja. Nagy csalódás volt számomra, hiszen nem egy olcsó márkáról beszélünk. Talán a rózsaszín verziója beválik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Esztike1990

2019. december 21.

Szerintem az eddigi legjobb dezodor amit használtam 😊 használtam férfi dezodort ( hátha a férfiakra más van kifejlesztve, mert jobban izzadnak alapon 😂) de nap végére azért lehetett érezni, hogy nem annyira tartós, és akkor gondoltam kipróbálom a Vichy-t 😍 és bevált, egész nap friss és estére vagy akár egy buli után is semleges nincs kellemetlen illat, ragadós érzés, vagy izzadás , innentől csak ezt fogom használni 👍🏻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone