Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Krystal

2018. november 25.

15-20 éve használom tini korom óta, talán mióta megjelent. Hosszú éveken át a legjobbnak tartottam. Hatásával és az illatával is elégedett voltam. Nem tudom mi történt vele. Idén január óta valami megváltozott, mert nulla lett a hatása. Vettem többször is, hátha rossz szériát fogtam ki, de sajnos nem. Egyre többször kénytelen voltam más termékeket próbálgatni, mert ez annyira hatástalan volt. Fogalmam sincs mire fogok váltani, mert nekem ez volt a legjobb. :(

ui: Kérném, ha valaki tud alternatívát írja le. Idrost próbálgatom 1 hete, de szétégeti a bőröm, nagyon mar és piros kiütéseket okoz. A hatása sem elég jó, illata sincs... :( Miért kell minden jó terméknek megváltoztatni az összetevőit? Miért rontanak el mindent, ami jó? Nekem a Vichy teljesen megfelelt. Bezzeg az árát folyamatosan tudják emelni. :@

Kénytelen voltam most újra megvenni, mert nem találok jobbat még így sem, hogy gyengébb a hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Icipiciwizipaci

2018. október 10.

Penzkidobas es csalodas ez a termek szamomra....semmit sem hasznal.az izzadasi problemamat ez a termek sem oldotta meg..de meg csak nem is enyhitette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

moszatka8

2018. október 6.

Minden évszakban jól teljesít kivéve nyáron amikor a leginkább szükség van rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Minden évszakban jól teljesít kivéve nyáron amikor a leginkább szükség van rá..

LolaDobrev

2018. szeptember 23.

Igen, valami tényleg változott az elmúlt időszakban, régen verhetetlen volt, viszont a legutóbbi 2 alkalommal azt kell észrevennem, nem teljesít úgy, és most, hogy olvasgatom a kommenteket,igen...valamiért nem olyan jó, mint anno. 4 csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

ludri97

2018. szeptember 17.

A piros kis parjat hasznaltam eddig de nagyon nagy foltot hagyott a fekete vagy sotet ruhakon ezert a keket ajanlottak... hat csalodtam. Ugyan ugy fog, a hatasa mondjuk hasonlo, de az illata is rosszabb... a pirosat fogom venni ezentul ha ezt vegre elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kamillakovacs

2018. augusztus 24.

A rexona maximum protectiont váltottam erre a deóra, és milyen jól tettem! Nagyon izzadós vagyok és sajnos a normál deók semmit sem érnek, ezzel viszont maximálisan meg vagyok elégedve. Az illata nagyon visszafogott (a rexona után ez szinte felüdülés), és izzadok ugyan de nincs semmiféle kellemetlen szag, még nyári melegben sem. Az ára sajnos kicsit sok, de végülis megéri. Én abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

langviktoria

2018. július 24.

Nem értem a negatív kommenteket :( Lehet, hogy azért válik ennyire be nekem, mert nem vagyok az a nagyon izzadós típus. Viszont egyik este/éjjel 40 fok volt végig, 10 órán át volt rajtam, folyt rólam a víz, de ugyanolyan jó illata volt 10 óra elteltével is. Szerintem egyébként is nagyon jó az illata, nekem ennyire semmi sem vált még be!! Ebből is látszik, mennyire más mindenkinek. Én viszont ajánlani tudom! Abszolút 5* !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Valentina0930

2018. július 12.

Sem az illata, sem a hatása nem fogott meg. Sőt, kifejezetten nem tetszett az illata, és inkább alumíniummentes deóra cseréltem, ami ár/érték arányban is sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

lindacandydive

2018. július 1.

Mikor elkezdtem használni ezt a dezodort egy barátnőm tanácsára, úgy éreztem, hogy IGEN, ezt kerestem, minden problémám megoldódott. Ugyanúgy izzadtam persze, de mindenféle kellemetlen szag nélkül, fantasztikus teljesítményt produkált.
Máig ezt használom, viszont most már néha viszketek tőle, úgyhogy elkezdtem nyitott szemmel járni az új csoda miatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone