Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Ár: 2500 Ft , Eladó: BlackCanary08
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel Tatabányán, vagy Foxpost (vevő költségére)

ngyrbka

2018. február 8.

átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

átlagos.

Edina1313

2018. február 4.

Újra vevős sokadjára (4-szer vettem már) ez a termék, bár most egy másik jó márka termékét is próbálgatom.
Eredeti ára kicsit borsos, én duó termék akciót keresek mindig, így kedvezőbb áron jutok hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

BrigB

2017. december 27.

Megéri az árát, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Megéri az árát, teszi a dolgát.

Ametiszt

2017. december 23.

Nem rossz, alapesetben ved, de ha nagy stresszben vagyok vagy nagyon meleg van, akkor nem tokeletes. Ehhez pedig tul draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Ayra

2017. december 23.

Az összetevőit én sem szeretem, de az illata nagy kedvencem és valóban teszi a dolgát 40fokban is. Az illatát sajnos nálam még egy másik dezodor sem tudta überelni, de az összetevők miatt nem 5ös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

anniiee

2017. december 22.

Nagyon kellemes az illata, tartós is bőrbarát. és rohadt drága. Emiatt szakadt meg a kapcsolatunk. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

KicsiBogyo

2017. november 28.

Évek óta ezt használom. Nekem gyorsan megszárad, nem hagy ragacsos érzést, nem hagy foltot a felsőkön és egész napos hatású. Kellemes az illata. Több deo után sajnos allergiás reakció lépett fel nálam, de itt sohs nem volt semmi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

dorinakemeny

2017. november 23.

Többször újra vettem már. Nagyon szeretem. Diszkrét kis illata van így egy parfüm mellé tökéletes. A száradásra időt kell hagyni neki de beváltja amit ígér. Sokáig elég egy tubus belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Drabti

2017. november 19.

Kicsit dragallom semmivel sem tud többet mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Kicsit dragallom semmivel sem tud többet mint az olcsóbb társai.

stylo

2017. november 1.

Majdnem tökéletes, leszámítva, hogy a golyósok nem tartoznak a kedvenceim közé. (Vettem sprayben is, az valahogy mégsem éri el a célját.) Kicsit lassan szárad, és egyszerre túl sok jön belőle. Egész nap távol tartja a szagokat, az illata kellemes, friss, bár néha úgy érzem, hogy a parfümökkel nem igazán jön össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone