Vichy

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula a bőröregedés látható jeleinek hatékony csökkentéséért. Fragmentált hialuronsav: 16x kisebb és könnyebb molekulák, mint a hagyományos hialuronsav, amely 3x nagyobb mennyiségben szívódik be a fokozottabb hatásért. 10% rhamnose, amely természetes eredetű hatóanyag a bőröregedés ellen. A Vichy termálvíz pedig nyugtatja és erősíti a bőrt a külső hatásokkal szemben. Parabénmentes, hipoallergén formula, érzékeny bőrre is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danzsu

2014. május 31.

Húsvét óta használom,szépen kisímítja az arcomat(bár a ráncaimra nincs hatással,kevesebbett kéne mosolyognom) egy rövid időre.Legtöbbször reggel,a nappali krémem alá használom.Szerintem kicsit placebo hatása van...Jó,de többet nem vásárolnék belőle,kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 31.

gelus

2014. április 27.

1,5 hónapja használom és nekem nagyon szépen kisimította az apró ráncaimat. Én nagyon megszerettem. Biztos, hogy meg fogom vásárolni a jövőben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 27.

Éva1000

2014. április 21.

2 hónapja használom és gyönyörűen feltölti a ráncokat ,és feszesití is a bőröm !:) Nálam mindig lesz otthon !!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

Ency

2014. január 14.

Nem jó semmire !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 14.

Nem jó semmire !:)

eper.288

2013. szeptember 11.

Én szeretem, először felkenés után mintha tömörebb volna a bőröm, azonnal beszívja a bőr, jól hidratál, persze ez egy szérum, szóval nem a hidratálás a fő célja, kell fölé smink vagy hidratáló krém. A szemem alatti karikákat (kékes fekete) nem halványítja, azonban a bemélyedéseket kissé felliftingeli. Tehát valamilyen hatása van. Nem jöttek sorra az emberek a munkahelyen, h de jól nézel ki, hol jártál...azonban nem rossz, szérumok közül eddig ő a legjobb. Ami talán még ennél is jobban liftingel, az a Vichy Magistral, azonban azt csak zsírhiányos/vízhiányos bőrre ajánlanám, kombinált bőrre sok. Vichyonline.hu-n most 15%-os akció van, nézzétek meg, aki akar venni csak az 50 ml-est vegye, az éri meg anyagilag! http://www.vichyonline.hu/index.php?type=prd&pid=107

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

jibjab

2013. augusztus 9.

Update: 4. üveget kezdem meg. Ez még az, amit a 30ml áráért 50ml akcióban bespájzoltam. Próbálgatok másokat is, de az egyenetlen bőrszínemen ez segít a legjobban. Nekem a szemem körül se irritál és ennél jobban semmi nem hoz látványos eredményt. Néha a smink fölé is teszek pár cseppet, ha mondjuk esti bulihoz fel akarom frissíteni a sminkem. Pár csepp és hidratáltabb lesz és üdébb, de nem világít és nem keni el a sminket csak éppen azon segít, hogy ne üljön meg a szárazságtól a ráncocskákban a korrektor a szemem környékén. Nekem a Vichy termékekből több volt, ami nagyon bejött és volt pár, ami nagyon nem. Ennél azt érzem, hogy mintha nekem készítették volna. Nagyon bevált! Megjelenése óta használom, de időnként tartok szünetet, mert a legjobb dolgokhoz is hozzászokik a bőr. Amikor visszatérek hozzá, mindig kapom a bókokat, hogy most milyen szép a bőröm.
Nekem szuper! Nagyon szép bőrt csinál. Kombinált bőrre krém se mindig kell rá és tényleg egyenletesebb lesz tőle a bőrszínem. Nagyon szeretem!!!Olyan akciót sikerült elcsípnem, hogy 50ml járt 30ml áráért. Érdemes megnézni a patikában annak, akit érdekel, hátha tart még az akció. Én reggel este használom és sokkal látványosabb az eredménye, mint az Estee Lauder Advanced Night Repair-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

evinyiry

2013. július 3.

Ez az első szérum, amit használok és én többet vártam tőle. Ugyan használat után talán puhább a bőröm tőle, de egy hét után semmi változást nem vettem észtre a bőrömön. Még próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

r_ivan

2012. június 23.

Szerintem sem elég egy csepp, mondjuk én kenek a nyakamra is. Este használom és ha nem rohanok, reggel is, hidratáló alá. Hamar beszívódik, könnyű az állaga és használat után kicsit mintha simább lenne a bőröm. Mivel még nincsenek durva ráncaim, óriási eredményt nem tud produkálni, de szerintem feszesít és nekem ez éppen elég. Nincs nagyon összehasonlítási alapom és nem is olcsó, ezért 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 23.

lenk

2012. február 16.

Nekem bejött, de nem elég egy csepp. Reggel használtam, beszívta a bőrőm, feszesítő hatása is van, nálam nem volt annyira látványos, de nem vennék még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Rhamnose, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.