Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)

Futureline

2020. március 26.

Most komolyan, ennek annyi hatasa van mintha sima termalviz sprayvel fujnam be a boromet. Hamar beszivodik es enyhe tapados reteget hagy maga utan, sminkelni lehetetlen ra. Hidratalasa 0-1 kozott mozog. Onmagaban nem ajanlom csak hidratalo ala. Keves eleg belole ( pedig en ontozni szoktam az ehhez hasonlo termekeket) Pattanast nem okozott, illatanyag mentes ami ritkasag a Vichynel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Regi84

2020. március 23.

Reggel használom hidratáló krém és alapozó alá. Igazából nem tudom jó-e valamire de ártani nem ártott, talán kicsit simább az arcbőröm. Amúgy főleg esztétikai beavatkozások, hámlasztások utánra ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Dana1983

2020. március 20.

A pirosodásra hajlamos bőröm tiszta vörös lett tőle és nagy, gumós pattanásokat is okozott. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

sackoka

2020. március 18.

Termékmintát próbáltam a termékből, tetszett a hatása, jó kis hidratáló. Nagyon drágának találom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Arezu

2020. március 4.

Túlzás lenne azt írnom, hogy megváltoztatta az életemet, stb., de nagyon megkedveltem a terméket. Gyorsan beszívódik, ad egy jó érzést az arcomnak, jó illata van; és van egy plusz placebo hatása is attól, hogy úgy érzem, na, most valami többet tettem a bőrömért, mint egy sima arckrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

juditkeresiazigazit

2020. március 1.

Hiába vízhiányos a bőröm, nekem nem vált be. Tényleg jó az állaga, és nagyon gyorsan beszívódik, valamiért nekem nem kellemes a bőröm utána, kissé húzódik, zavaró. Összességében a bőröm minőségén nem változtatott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

riatai

2020. február 28.

Az előttem szólókat olvasva csodálkozom. Nem rossz ez a szérum, de semmivel nem jobb, mint az Yves R.szérumja. Ráadásul nappalra és éjszakára is Vichyket használok, kb.egy éve.... Előnyére nem változott a bőröm... De legalább hátrányára sem :D Azt hiszem, nekem különösebben nem használt....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Ryo19

2020. február 13.

Pár hete használom. Könnyű adagolni, nem lesz ragacsos a bőröm. Viszont a pattanásra hajlamos bőrtípusom miatt gondolkodom a normaderm beszerzésén is. Ez csodásan hidratál csak ugye az aknés bőrrel nem tud mit kezdeni. De amúgy csillagos ötös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

royne

2020. február 13.

Reggelente szoktam használni, BB krém alá.. nagyon meg vagyok elégedve vele . Szépen hidratálja az arcomat, nem lesz az a száraz, pergő érzés délutánra, mintha csak önmagában használnám a BB krémet. És nem allergizál, ez nálam plusz pont (sajnos nagyon sok termékre allegiás vagyok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Ajsha920704

2020. február 9.

Nekem nagyon bevált. Alapjáraton nagyon fénylett az arcom, pláne alapozó alatt. Hidratáló alá szoktam használni, frissen vízzel megmosott arcbőrre.
Nem mondom, hogy a nap második felében nem csillog egy kicsit T vonalban de sokkal-sokkal jobb a helyzet. Azt tudni kell a hyaluron savas termékekről, hogy önmagukban nem tudnak csodát tenni. Mivel vízmegkötő tulajdonsággal bírnak, sok vizet kell inni, így van mit megkötniük. Tőlem 5 csillag, mert nem ragad, maradéktalanul beszívódik, pihe puha bőrt hagy maga után. Sokszor újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak