Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)

széva

2019. január 28.

Harmadikat rendeltem meg most,igaz télen cseppentek hozzá egy kis arcolajat és simán lehet rá alapozni is. Nagyon örülök,hogy megtaláltam.

Pár napja használom,egy nyomás nekem,elég nem száraz a bőröm,de már nem is vagyok mai csirke. Most nyáron ez nagyon jó nem ragad és sminkelni is jó rá. A szemem elég érzékeny a krémekre,ettől semmi baja. És valahogy olyan jó érzés viselni hidratáltnak érzem a bőröm. Az enyémnek sem ér le az aljáig a csöve,de majd kivarázsolom az alját valahogy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

skin

2019. január 26.

Télre nekem kevés,hamar beszívódik az összetevői rendben vannak. Mégsem veszem újra ,mert annyira nem győzött meg . 89 százalék termálvízhez kevertek némi hozzávalót , ha így nézem akkor elég drága is.
40 fölött ennél többre van szüksége a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

40 fölött ennél többre van szüksége a bőrnek.

kinderbuenoo

2019. január 15.

hamar beszívódik, az állaga, hidratál is. tökéletesen hozza, amit egy ilyen boosternek kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

lareina

2019. január 8.

Télre nagyon kevés sajnos, mindenképp más tömör hidratáló kell hozzá nyáron rendben volt válogatva használtam, mikor mire volt szüksége a bőrömnek. Télen sajnos az állam vonalában nagyon ramaty tud lenni a bőröm es szinte hámlik olyan száraz, olyankor bőven kell még rá hidratáló.
Ha nem volt nálam primer használtam smink alá is, ott jól működött a matt alapozóknál sem volt kiszáradva a bőröm.
Volt már negatív tapasztalom a Vichy-vel főleg a töménytelen parfüm miatt, itt ennek a terméknek adtam egy esélyt miután láttam az összetevőit. A reggeli rohanásban nagyon bevált, gyorsan beszívódik. Egész sokáig elég, az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

reka0305

2019. január 4.

Jó kis booster. Önmagéban kevés, de krémmel kombinálva nagyon szépen hidratálja az arcom. Hamar beszívódik és illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

reka0122

2019. január 3.

Ő és én valahogy nem értettük meg egymást. Amúgy teljesen normál bőröm egy hét után már csak kikacagta ezt a kis csodának tartott valamit. Könnyű állag, hamar beszívódik tetszik, hogy illatmentes viszont így ennyi is. Hidratálókrémnek semmi képpen se nevezném, legalábbis az én esetembem. Egy pár nap után hozzászokott az arcom a hatalmas vízmennyiségéhez és utána már olyan volt a krém használata mintha semmit nem csináltam volna, ráadásul van hagy egy kis utóérzetet a bőrön ami engem különsen zavart. Próbáltam primerként használni, de nem igazán jött be, valahogy olyan furcsa, nem teljesen egységes lett a végeredmény. Szerencse hogy a 30ml-es változatát vásároltam meg, mert így legalább kevesebb vész kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

SweetCaroline

2018. december 25.

Télen nappali krémmel együtt használom, mert önmagában nem hidratálna eléggé, nyáron magában is elég volt. A bőröm láthatóan szebb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

kakaska

2018. december 21.

Nagyon szépen hidratál, de télre kell mindenképpen utána egy zsírosabb krém. Hamar beszívódik, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

BeesWorld

(!)
2018. december 20.

Tesztelésre kaptam, szeretem, bár nem tudom, hogy mennyire hatásos önmagában, mivel sok más krémet is használok mellé. Reggelente hamar beissza a bőröm, esti rutinba is néha felkenem. Csodát senki se várjon tőle, egy lépésnek viszont jó lehet, bár nem vagyok biztos benne, hogy ennyi pénzért ne lehetne jobbat találni.
Ha elfogy és észreveszek változást, updatelek, addig bíztató 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Ha elfogy és észreveszek változást, updatelek, addig bíztató 4 csillag.

Gabri

2018. december 19.

Szeretem, nyáron kifejezetten jót tett a vízhiányos bőrömnek, hidratálta, feszesítette, szóval szerintem megéri az árát. De most télre már sajnos nem elég, ilyenkor kell mellé valamilyen kiegészítés (zsírosabb, táplálóbb arckrém v szérum/olaj).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak