Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
sophia86

(!)
2019. november 26.

Lehetőségem volt a tesztelő csapatban kipróbálni a boostert az arckrémmel együtt. Nem csalódtam, 2 hónapja használom őket együtt és látványos javulás következett be az arcbőrömbe, az eddigi néha száraz, kirepedezett arcom teljesen puha lett. A booster felkenés után egy picit ragacsos érzetet hagy maga után, de utána egyből megy az arckrém rá, így engem ez nem zavar. Ha elfogy, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

nonoka6

2019. november 22.

Minden reggel Vichy alapozó alá ezzel indítok. Könnyen és gyorsan beszívódik, illatmentes. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Beiggi

2019. november 8.

Jól beszívódik, rosacea pirosságon nem enyhít viszont CC alá tökéletes hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

ngsrr

2019. november 1.

Nekem az itteni vélemények ellenére nagy nem! Ragacsos érzetet hagy az arcomon, látszatra ugyan fényesebbnek tűnik, de nem hidratálja kellőképp! Ennyi pénzért kapni jobbat, ajánlom helyette a Geek&Gorgeous Light hialuron szérumját, 2500 ft és állítom, hogy többet tud valamivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

jmosi

2019. október 28.

Zselés állagú, de nem ragacsos, könnyen és gyorsan beszívódó, illatmentes.
Önmagában kevés, de nappali krémmel kiegészítve tökéletesen elegendő akár smink alá is.
Szép telített érzést és puha tapintást ad a bőrnek. 1 hónapja használom rendszeresen és láthatóan szebb az arcbőröm.
Praktikus a pumpás adagolófej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Zselés állagú, de nem ragacsos, könnyen és gyorsan beszívódó, illatmentes.
Praktikus a pumpás adagolófej.

Mia0602

2019. október 28.

11 összetevőből az első 89% termálvíz. A maradék11%-ra 10 összetevő oszlik el, és ebből 7 vízmegkötő. Nekem mégis bejön. Mindíg is szerettem, főleg nyáron a gél állagú hidratálókat, és ebben legalább nincs alkohol és/vagy parfüm. Már 2 hónapja használom, reggel is és este is. Még 1 hónapig biztos elég lesz. Arctisztítás után a nyirkos bőrre kenve szeretem a legjobban, így jobban eloszlatható. Dekoltázs-nyak és arc 1 pumpálásnyi terméket vesz fel. A ragacsosságát én nem érzem, de este krémet reggel fényvédőt mindíg használok fölé. Persze semmi extra változást nem hozott, mégis a tükörben a látvány kedvemrevalóbb mint a használata elött.

3 hónapig volt elég, mindennapos használat mellett. Mióta nem használom, sokkal rosszabb a bőröm állapota. Bár lehet, hogy ez a hidegnek tudható be.

Pár hét kihagyás után vettem még egyet. 2 hét használat után, megint a legjobb formáját hozza a bőröm. Nekem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

AntalJudit

2019. október 26.

Zselés állagú, könnyen beszívódó, illatmentes, nem ragadós gél. Nyárra tökéletes, télre kiegészítve szérumokkal és egy testesebb hidratálóval jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

tmelcsi73

2019. október 24.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, már többször újra vásároltam. Nekem sokat segített a száraz,vízhiányos bőröm ápolásában. Termálvizes permetet fújok alá, minden reggel így használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 24.

anyujobbantudja

2019. október 10.

Olyan mint egy híg, vizes zselé, kinyomom és folyik. Van másféle hialuronzselém is itthon, ez azokhoz képest sokkal folyósabb. Ami pozitívum: nem hagy ragacsos utóérzetet, nem képez irritáló filmréteget. Az állagából adódóan kevés is elég belőle. 2 hét használat után a homlokomon lévő finom ráncok egészen enyhék, némileg javult az arcom összképe. Az arcbőröm vegyes típusú, felvitel és száradás után mégis enyhén feszülő érzésem maradt, ami kiabált egy krémezésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

moni.mona

2019. október 10.

A negyedik üvegcsémet kezdtem meg, s elégedett vagyok vele. Reggel és este szoktam hasznàlni, de van hogy napközben is bekenem vele az arcom. Azt tudni kell, hogy az arcom ekcémàs, s nagyon szàraz és foltokban piros is, s ez az egyetlen "krém" eddig, ami nem irritàl, nem csíp, nem zavar, s nem akarom azonnal lemosni. Hidratàlni hidratàl, gyorsan beszívja a bőröm, nem ragad utàna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak