Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
Villusz

2018. május 13.

Terméktesztelés alkalmával volt szerencsém kipróbálni a Vichy eme új üdvöskéjét; előtte nem is hallottam a termékről.
Ami a hatását illeti maximálisan meg vagyok vele elégedve, azt adja amit ígér. Feltölti a bőrömet, kellemesen hidratál, és még sminkelni is tudok rá.
Esténként használok csak hidratálót, amelyet ezt követően kenek fel, és a kettő együtt teljesen megújítja reggelre a bőrömet. Még akkor is úgy ébredek, mint aki 12 órát aludt, ha alig aludtam éjszaka. Reggel egy pumpálásnyit felkenek az arcomra, pillanatok alatt beszívódik, majd egy kis pirosító és már indulok is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

manobeka

2018. május 10.

Nagyon nagy átverés ár-érték arányban, meg az a reklám, hogy csak 11 összetevőt tartalmaz, meg szuper minden mentes stb...azért 6500 ért elgondolkodtató, hogy mi a különleges összetevő benne. Semmi..a Mixa hialuron sav tartalma is van ilyen jó.Glicerin? Van minden krémben. Vízmegkötö? Van minden krémben. Ez a gél valóban kevés, krém kell mellé azért, csak úgy, mint sok más ilyen gélnél, de ez nem baj. Meg hol is van a 15 fajta ásványi anyag? A termálvízben? Nem látom az ásványokat az összetevő listában..
Hiába jó felkenni, meg adja a robbanó érzést..ennek megint van egy jó kis Vichy átverés szaga..:-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

udvann

2018. május 9.

A nagymamámon kívül senki sem szereti kifejezetten a Vichy termékeket a családban, ez azonban rendkívül meggyőzőre sikerült. Igazából nagyon örülök, hogy sikerült bekerülnöm a trnd tesztcsapatába, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg, és mekkora hiba lenne! Nem ez az évszázad kozmetikuma, viszont amire kitalálták, azt remekül teljesíti, de nyilván botox-hatást nem lehet tőle várni. Az állaga géles, illata nincs és pillanatok alatt beszívódik, csak egy picit marad utána ragacsos a bőr. Én a rutinom első lépéseként használom és azt vettem észre, hogy egy picit tömörebbnek tűnik a bőröm, amióta használom. Anyukám is kapott a mintákból, nála viszont szemmel láthatóan halványította valamennyire a kevésbé mély ráncokat és sokkal üdébbnek tűnik tőle a bőre. Nagyon megszerettük, tényleg szuper cucc, újravevős. És ha a Vichy folytatja ezt az illatmentes, jó összetevős vonalat, akkor talán még jóban is leszünk a jövőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

kriszti.csatlos

2018. május 9.

Tesztelésre kaptam. Tetszik, könnyű géles állag, ami gyorsan beszívódik. Mintha még a pattanásaimat is szárította volna. Nem irritál, pedig nekem érzékeny a bőröm :)
Egy hátránya van: én úgy érzékeltem, hogy gyorsan fogy nagyon, mert nekem két pumpálásnyi kell egyszerre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

DNBasser

2018. május 9.

Trnd projekt àltal próbálhattam ki a terméket. Kellemes,könnyen beszívódó, vizes-gél állagú, nem hagy ragacsos érzést, smink és más hidratáló alá is kiváló, nem csomósodik össze. Gazdaságos,mert 2 pumpányi elég a teljes arcra, így az 50 ml-es üveg sokáig elég. Beszívódás után érezhetően kellemes,üde,puhább, frissebb a bőröm. Napozás után is nagyon jól eső érzés a bőrnek.
Én a Vichy Slow Age krém, és a szemkörnyékápoló alá használom, nekem tökéletes,az áruk kicsit húzós,de a krém is ugyanilyen pumpás kiszereléssel sokáig kitart, én nem csalódtam ☺

gabrilla

2018. május 8.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket. Tökéletes napindító. Frissebbnek és teltebbnek érzem tőle a bőröm. Illatanyag mentes ami külön öröm. Illetve nem csípi a szemem. Ez más vichy termékeknél nàlam okozott problémát. Könnyen beszívódik és gazdaságos, elég egy pumpálásnyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

taboriester

2018. május 8.

Trnd kampány keretében kaptam tesztelésre. Nem rossz termék, a reggeli és esti rétegzős rutinba megállja a helyét de nem egy must have darab. Jó, hogy illatanyag-, és alkoholmentes. Kellemes, friss érzés az arcon, gyorsan beszívódik, de önmagában hidratáló nélkül nem állja meg a helyét. Erős közepesre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

dorottya96

2018. május 8.

Kis tesztereim voltak belőle, azokat próbálgattam. Nem rossz, a reggeli rutinba megállja a helyét de őszintén szólva lehet nélküle élni. Nem egy must have darab. Kellemes friss érzés az arcon, ami nem ront-nem javít, csak van. Ezért az árért viszont ez az érzés nem éri meg. Nem tudom van-e hasonló termék olcsóbb alternatívával-de ha lenne azt venném meg ha már mindenképpen boosterre vágynék. Erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

NixonB

2018. május 8.

Három hét intenzív használat (reggel és esti) mellett picit egységesebb láttatja az arcbőröm de számottevő különbséget ennyi idő alatt még nem tapasztaltam.
Pozitívum, hogy a márka egyéb arcápolóihoz képest valóban illatanyagmentes és abszolút semmi illata, ami az én atopiás bőrömnek elengedhetetlen. Az állaga könnyű nyári vizes állag ami jól megfér más arckrém vagy smink alatt. Eldolgozás után pár pillanatig még érződik enyhe ragacsosság de hamar elillan. Én hűtőben tárolom,így különösen jól eső érzés reggelente a használata.
Összességében szeretem, nyárra újravenném már csak azért is mert a márka termálvíz spray-je állandó kellék a táskámban, ezzel a boosterrel akár ki is váltható és talán még gazdaságosabb is. Nálam legalább is két pumpányi szinte már sok, bőven jut belőle a nyakamra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Ancsussz

2018. május 7.

Én is a Trnd project keretein belül jutottam hozzá. Könnyen beszívódik, könnyű állaga van, nyárra elég lehet hidtratálónak,de télre semmiképp. Sminkelni lehet rá, inkább a reggeli rutinomba illesztettem be. Nem irritál, friss érzés az arcon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak