Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
cintialaura

2018. május 6.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Jó érzés használni reggelente, nem nehezíti el a bőröm és úgy tűnik hogy a szárazságon tényleg segít, de a nagy “hialuroncsoda” elmaradt. Ami miatt mégsem rajongok érte az azért van,mert önmagában édeskevés, viszont pl az éjszakai Helia-d arckrémemmel egyáltalán nem tudom használni mert kukacosodik tőle. Elhasználom az üveggel, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

agiagi

2018. május 2.

Kedvezményesen vettem meg az egyik online patikában, 5600 ft-os bevezető áron. Első boosterem, esténként használom a Vichy termálvizes sötétkék éjszakai krém előtt. Nekem az ígért 1-2 pumpa nem elég, inkább 4, de szépen beszívódik, a szemkörnyéket se irritálja, elégedett vagyok vele, jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Ingrido

2018. április 29.

Az első Vichy termék, amit használok, és az első boosterem. Reggel használom, szuperül lehet rá krémezni, alapozni. Jók az összetevők is, csodaszernek nem mondanám. Tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Leander

2018. április 29.

Nem rossz: könnyen, szépen beszívódik, jól lehet rá krémezni, festeni, segít kicsit feltölteni a bőrt, nem irritál. Ami miatt mégis csak 3 csillagot érdemel szerintem, hogy semmivel sem muzsikál jobban, sőt, inkább gyengébb a hatása számos sokkal olcsóbb hialuronsavas terméknél, így például a Nivea hialuronos kúrája is lényegesen többet és látványosabban javított a bőröm állapotán töredék áron. Szóval nem egy rossz termék, tényleg hat, de ár-érték arányban és összhatásban is vannak sokkal jobbak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

karaibrahimgil

2018. április 28.

A Trnd-től kaptam lehetőséget a tesztelésére. Nagyon örültem neki, mert egy ideje ácsingóztam rá. Nem csalódtam. Könnyen beszívódó, géles állagú, 2 pumpányi adag elég az egész arcomra. Reggel Vichy Slow Age arckrémet használok fölé, este pedig Uriage maszkot. Olyan szép matt lesz tőle az arcbőröm! A férjem pedig egy elnyomkodott pattanásra használta, ami csúnyán kisebesedett. Másnap leesett a seb, és alig hagyott nyomot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Blackxentric

2018. április 20.

Trnd projecttel jutottam hozzá. Az állaga nagyon jó, lágy géles. Illata nincs is. Könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos a bőröm tőle. Hámlasztó fölé szoktam ezt használni, vagy hidratáló krém alá. Nem csodaszer, de jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. április 19.

Ez az első Vichy termék, amelyet használok, és a nagy hype-ot nem igazán értem. Miért olyan nagy szám, ha egy kozmetikai márka végre egy normális INCI-jű termékkel jelentkezik? Sok hasonló, vizes alapú géles hyaluronos termék kapható. Na jó talán nem 15 féle ásványi anyaggal (bár nem tudjuk, mik is azok pontosan). Egyébként teszi a dolgát. Nekem kissé kevés az esti rutinhoz való beillesztésre, több szérumot is használok, hyaluronost is és mást is. A reggeli rutinom nagyon egyszerű, a micellás vizes lemosás után be tudom illeszteni a BB krém elé. Gyorsan felszívódik, nem irritálja a bőröm, tulajdonképpen ártani nem árt, szerintem a nagy hőségben majd kellemes lesz használni. Számomra nem must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 19.

Kat1984

2018. április 14.

Nagyon hamar beitta a bőröm és láthatóan egészségesebb így pár nap használat után.Nagyon nehezen fogy, sokáig elég lesz.Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

zita.herkovics

2018. február 14.

Tesztelés során próbálhattam ki. Eddig nagyjából két hete használom, napi szinten. Reggel, este egyaránt kenem az arcom. Nekem a 2 pumpálásnyi soknak tűnt, egy is elegendő volt belőle. Először csak önmagában használtam, - reggel primerként, este pedig a rétegzés első lépcsője volt. Primerként akkor funkcionált jól, ha megvártam, míg beszívódik. Ugyanis, ha türelmetlenkedtem a száradással, beszívódással kapcsolatban, akkor csomókba összeállt, és dörgölődött lefelé, szépen katonásan az arcom oldalsó területein. Minden egyéb kencémmel jól kijött. Egyedül a LRP Cicaplast Baume B5-tel nem, ott megint csomósodást tapasztaltam, túl sok volt, nehezen szívódtak be egymástól. Így az felejtős volt. Nagyon nehezen fogy különben, aminek örülök! Egy ujjnyi hiányzik belőle, szóval meggondolandó, hogy megveszem magamtól is. Beharangozó ára 6500,- lesz, ha minden igaz, - annyiért megfelelő. Hidratálás, frissesség pipa. Feltöltő hatás: Pipa. Egyelőre 5*, és barátok vagyunk! (Nekem nincs jobb ötletem a vízhiányos bőrömre, úgy, hogy primerként is oké legyen. És az összetevők is meggyőztek.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

davincsike

2018. február 10.

Tesztelésre kaptam és könnyen be tudtam építeni a napi rutinomba. Többféle krémmel próbáltam (krém, szérum) és mindegyikkel jól működött. Alapvetően inkább egy jó alapot nyújt és valóban erőteljesebbé teszi a krém hatását. Nem szérum de nem is hidratáló, inkább booster. Aki szereti rétegezni az arcán a dolgokat, annak ajánlom mert viztiszta és kb 1 perc alatt beszívódik. Szép a design-ja de az üveg miatt sajnos vigyázni kell használatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak