Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
vica85

2019. október 9.

Nagyon megszerettem, praktikus és higiénikus a pumpás adagolófej, szép az összetevőlista. A bőröm nagyon szereti (kombinált, vízhiányos), gyorsan beissza és kellemes, frissitő, hidratált érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Tildi

2019. október 9.

Egyszerűen imádom ezt a kis csodát! Tetszik az állaga és a pumpás kiszerelés is. A reggeli-esti arctisztítás után a bőrápolási rutinom első lépéseként használom, azonnal beszívódik, nem ragacsos. A Slow Age krémmel együtt pár hét használt után azt tapasztalom, hogy sokkal szebb, egységesebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

brigitta001

2019. október 8.

Terméktesztelésre kaptam Vichy Slow Age nappali krémet és Vichy 89 Hyaluron Booster szérumot. Egy hete használom őket reggelente. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok velük. A szérumot a bőröm azonnal beissza a krémet is nagyon hamar felveszi. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és az illatukat, állagukat is kellemesnek találom. Fiatalodni még nem fiatalodtam, de azt észrevettem, hogy délutánra nem lesz annyira fényes a bőröm mint eddig. Eddig a nap végén olyan voltam, mint egy diszkó gömb, de mostanában egészen vállalható arccal végzek a munkahelyemen. Ha akció lesz, valószínűleg veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

jituszka

2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, mert már jó ideje szemeztem vele. Nem szérum, annál könnyedebb az állaga, én hámlasztás után, szérum előtt használom. Könnyen beszívódik, szerintem nyáron is jól használható, egy kis plusz hidratálásnak a fényvédő alá. Nagyon tetszik, hogy pumpás a kiszerelése, ill., hogy 50 ml, nem 30, legalább nem fogy el hamarabb, mint az arckrém. Összességében szerintem jó kis termék, ha valaki többlépcsős arcápolási rutint követ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ggsmgy

2019. szeptember 30.

Vichy termékről beszélünk szóval rossz nem lehet, de sokkal nagyobb a hype körülötte, mint amennyit valójában tud. Könnyen eloszlatható az arcon és a nyakon 2-3 pumpálás elég is. Marad egy kis ragacsosság érzés de nem sokáig. Nem látok különösebb változást az arcomon tőle, ezért úgy gondolom az árát nem éri meg. Azért elhasználom egynek jó alapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Audreylicious

2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam a terméket a Slow Age nappali krémjével együtt. Még csak 4 napja használom, így a véleményemet ez alapján írom. Kellemes, vizes-géles állaga van, könnyű eloszlatni. Reggeli és esti arclemosós tisztítás után használom, 2 pumpálásnyi elég az arcomra és a nyakamra. Felkenés után minimális ragacsos érzést hagy, de ez pár perc múlva - ahogy beszívódott -megszűnik. Ekkor kenem rá a Slow Age-t. Önmagában az én száraz bőrömet nem hidratálta, de nem is erre lett kitalálva. Irritációt, pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Dana1983

2019. szeptember 24.

Nekem is kicsit kevés a hidratáló hatása, de hát nem is arra van kitalálva, hogy úgy hidratáljon, mint egy rendes krém.
Amúgy nagyon könnyű, vizes állaga van, pillanatok alatt beszívódik, az összetevői hibátlanok, az adagolója jó, az üvege letisztult. Az extra érzékeny bőrömet nem nagyon irritálja, viszont hosszú távon pattanásokat okoz.
A La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluidra hasonlít, csak az egy kicsit olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

A La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluidra hasonlít, csak az egy kicsit olcsóbb.

CeCeDrake

2019. szeptember 22.

Összeségében nem rossz, viszont szinte bármelyik általam eddig használt sima hialuron szérum is jobban hidratál, pedig ebben elég sok a vízmegkötő.
A Vichy 2 lépéses rutinba ajánlja, én a sima hialuron szérum helyén használtam, tonizálás után, egyéb termékek előtt.
Ár/érték arányban nem a legjobb, 3000 Ft körül lehet kapni már tisztességes hialuron szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Anheszenamon

2019. szeptember 18.

Hidratáláson kívül annyit vártam tőle, hogy ne zsírosítsa az amúgy is kombinált bőrömet. Nos ez a termék minden kívánalmamnak megfelel. Egyáltalán nem sok még nyáron sem. Könnyen beszívódik, nincs benne alkohol, nem hagy ragacsos utóérzetet, szóval minden szempontból áldás lehet a kombinált bőrtípusúaknak is. El tudom képzelni, hogy újra vásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Annie25

2019. szeptember 13.

Egyszerűen imádom! Nem nagyon hiszek a reklámoknak, ezért nem tudtam mit várjak tőle, de 1 hónap alatt nagyon megszerettem! Valóban feltölti az arcbőrt, nekem is valahogy kipihentebbnek tűnik az arcom, én önmagában használom és szuper! Nem okozott irritációt, sem pattanánokat, nem fénylik át az arcom. Biztosan újra fogom venni!
Fura, mert a Lancome génifique szérum helyett kerestem olcsóbb alternatívát és nem gondoltam, hogy ez ennyire jó lesz nekem!
Azt kell mondjam, hogy jobb mint a Lancome!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Azt kell mondjam, hogy jobb mint a Lancome!

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak