Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
wildrose

2019. július 26.

Illatmentes, folyós állagú booster, gyorsan és maradéktalanul felszívódik és jól hidratál. Melegebb időszakban érdemes beilleszteni az arcápolási rutinba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

KiAn

2019. július 20.

Már egy ideje használom boosterként arckrém alá. Eddig is szetettem használni. Most viszont a nyaralás alatt megmutatta mire is képes. Az egész napos strandolás hatására kiszáradt, húzódó arcbőrömet bekenve vele szinte csodákat tett! Teljesen visszahidratálta a bőrömet. A szemkörnyékemet is bekentem vele és tökéletesen hidratálta azt is. Most már tuti mindig nálam lesz!:) Nekem 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

TKataa

2019. július 19.

Semmi extrát nem vettem észre a bőrömön hosszabb távú használata után. Nem tett kárt, de nem is használt. Magában kicsit szárított, utána egy hidratáló krém mindenképp kellett. Ilyen áron szerintem jobb termékeket is lehet kapni. A Vichyt alapjáraton nagyon szeretem, a mai napig több terméket is használok tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

danyadi77

2019. július 16.

Kis mintám volt először, szerettem, kellemes volt a hatása, szívesen nyúltam utána. Igazából akkor éreztem, hogy ér valamit, amikor elfogyott.. Nagy nehezen rászántam magam a nagy kiszerelésre (szerintem túlárazott minden vichy cucc), különösen így nyárra. Most tolom éjszakára, nappalra. Nem is kell belőle sok, mert kicsit eltúlozva picit ragacsos. Ha eltaláljuk a mennyiséget, könnyen beszívódik, és jöhet rá bármi más krém, aztán smink. Azt azért meg kell jegyezni, hogy nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

papramona

2019. július 11.

Én nagyon elégedett vagyok vele, nekem ez az első vichy termék amit használok. Reggel és este használom több, mint három hete. A bioderma micellás vizes arctisztítás után borsónyit dolgozok el az arcomon, pillanatok alatt beszívódik, hűsítő érzés, abszolút nem hagy zsíros érzetet a bőrön, utána bekenem hidratáló krémmel. Reggelre üde, kipihent az arcom, a nevetőráncom íve lágyabb, a kolléganőm is észrevette és jelezte, hogy kisimultabb lettem, pedig nem voltam még nyaralni és többet sem alszom, mint máskor és a hidratáló krémem előtte is ugyanaz volt. Nem lettem tőle sem zsíros sem pattanásos, a nagy melegben jól esik a szomjazó bőrömnek, nem irritál, nem pirosít, nem viszket, pedig nagyon érzékeny a bőröm. :) Ajánlom vízhiányos, érzékeny, kiütésre hajlamos, száraz bőrre. Szerintem mindenképpen kell használni mellette a szokásos hidratáló krémet is, mert magában ahogy olvastam a véleményeket nem látványos, ugyanakkor egy szuper boostnak bizonyult a jól bevállt krém mellé és nem kell annál jobb elismerés amikor mások is megjegyzik, hogy mennyire kisimultam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Agi7777777

2019. július 10.

Kellemes, könnyen beszívódó, jól néz ki a polcon, de csodákat nem tesz. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Petruck

2019. július 8.

Tesztelésre kaptam eredetileg. Nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos nekem nagy csalódás volt. Az alapból száraz bőröm tocsogós zsírossá vált tőle és millió pattanás jött ki rajta. Nagyon sajnáltam, de oda adtam anyukámnak és ő szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

nagyniki93

2019. július 8.

Legelőször sógornőmnél láttam, ő már használta egy ideje és mindig néztem, hogy milyen lehet ez a termék ki kellene próbálni, aztán egyszer mondta, hogy próbáljam ki nyugodtan, mert ő nagyon szereti. Ki is próbáltam és megállapítottam, hogy nagyon kellemes a gél állaga nem hagy zsíros érzetet, hamar beszívódik. Én nagyon nagy krémmániás vagyok rengeteg krémet használok egyszerre, mindig mindent megveszek és próbálgatom. Karácsonyra meg is kaptam ajándékba ezt a terméket és nagyon örültem neki, elkezdtem használni ... és azt vettem észre, hogy minden nap ezt a boostert használom reggel és este is. Összességében látom a pozitív változást az arcomon, már a második üveggel használom és biztosan újra fogom venni. Az egész arcomon látszik a változás, a nyakamra is szoktam belőle kenni. Nagyon kevés kell belőle és nagyon hamar beszívódik. Nemrég voltam bőrgyógyásznál és megjegyezte, hogy milyen szép az arcom, mondtam neki, hogy ezt a terméket használom mi a véleménye róla... és azt válaszolta ő is ezt a terméket használja. :) megerősített benne, hogy szuper termék. Ajánlom mindenkinek szerintem ár-értékarányban illetve kiszerelésben is megéri rá beruházni, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

ZemanTimi

2019. július 7.

Először nem foglalkoztam vele különösebben.Úgy voltam vele hogy biztos nem tudja azt amit ígér.DE szülés és szoptatás után borzalmas lett a bőröm egyébként is nagyon érzékeny volt de hát akkor ó borzalom.Semmivel nem lehetett rendesen hidratálni plusz minden irritálta.Már totál ki voltam amikor szembe jött velem a reklámja.Úgy voltam vele hogy nincs veszteni valóm mert addigra már mindent kipróbáltam ami korábban segített de most semmit sem értek. Most jön a lényeg.Nagyon szuper termék.Teljesíti amit ígér.Nagyon szépen rendbe hozta a bőrömet.Szerintem igazi csodaszer.Megéri az árát maximálisan.Abszolút újra vevős kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Besz001

2019. június 24.

Nem érte el a várt hatást, először ragacsos érzést ad, a szemhéjamon szárad a legnehezebben. Száradás után jó, nem az az igazi hidratáló, nyárra talán megfelel. Akciósan vettem, így elfogadható. Maradok a Biodermánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak