Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
elwing88

2019. június 5.

Gondolkodtam hogy 4 vagy 5 csillag legyen, de lassan 1 hónap használat után az ötös felé dől a mérleg. Ez nem az a csodaszer típus amit felken az ember először az arcára és hip-hop, látványos effekt. Hosszú távon viszont úgy látom igenis jó hatással van a bőrre. Hidratáltabb, tömörebb, azt én nem tudom felmérni, hogy a városi levegőben rárakódó szennyeződésekkel szemben ellenállóbb lett -e, de elhiszem nekik. Olyan kipihentebb, kisimultabb az ember arca tőle. Anyukám esetében aki 60-as éveit tapossa, látványosabb a hidratáló hatás. Figyelembe kell venni hogy a szérum nem helyettesít más, célzott hatású krémeket, tehát aki használ szemránckrémet, nappali krémet stb., az továbbra is vigye fel a szérum fölé, mivel ez nem egy 'kiváltja az összes többi kencét' készítmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

mafalda

2019. június 1.

Mintha egy ragacsos vízes zselével kenném be az arcom.. be beszívódik egy idő után, de baromira fénylik tőle a bőröm. A hatása nálam ennyibe ki is merült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

gal.adrien

2019. május 31.

Könnyed, folyós textúra, viszonylag gyorsan beszívódik. Hidratál, ahogy ígéri, de sajnos a WOW hatás elmaradt :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Petra2424

2019. május 30.

Könnyed, kellemes, smink alá szuper, de nem érzem, hogy extrán jól hidratálna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Könnyed, kellemes, smink alá szuper, de nem érzem, hogy extrán jól hidratálna.

Idna88

2019. május 26.

Nagyon szeretem, nem szárad tőle a bőröm, feltölti a bőrt.Gyorsan felszívódó gél, remekül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

virag114

2019. május 24.

Imádom! Először tesztelésre kaptam a terméket, de ahogy elfogyott vettem is a következőt, ami nálam nagyon ritka.
Tetszik, hogy nincs különösebb illata, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után sem zsíros sem pedig ragacsos érzetet. Számomra pont megfelelő a hidratáló hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

jbarbi91

2019. május 24.

Az egyik kedvenc arcápolóm, 2.dobozom szereztem be belőle és anyukámat is megleptem vele :) télen kiegeszito, valami zsirosabb allagu krem ala hasznalom, jo idoben nyaron pl önmagában viszem fel reggel tisztítás után. Ezt nagyon eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

GDora

2019. május 22.

Vegyesek az érzéseim. A fényvédős arckrémemmel remekül működött együtt, alig fénylett át a bőröm estére. Viszont csúnya pattanásaim lettek, amik amióta nem használom nem jöttek elő... Talán később adok majd neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Tinti

2019. május 22.

Nemreg kaptam, illetve nem reg kezdtem el hasznalni is, de ugy erzem bevallt. Nagyon jol hidratalja a borom, sokkal frisebbnek tunik, mint azelott. Ketsegtelen, hogy egy csoda termék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

fenye

2019. május 6.

Jól hidratál, de nekem mintha nap végére befényesedne tőle az arcbőröm az orrom környékén. Hamar beszívódik, utána könnyen lehet sminkelni.
Lehetséges, hogy nincs is szüksége a bőrömnek ilyen erős hidratálásra..
Kiszerelése rendben van, könnyen használható, az a típusú pumpás, amivel annyit lehet nyomni, amennyire szükség van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Lehetséges, hogy nincs is szüksége a bőrömnek ilyen erős hidratálásra..

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak