Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 3000 , Eladó: rebuska01
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
Brigusz

2019. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Egy nyereményjátékon nyertem, akkor még a dobozon az állt, hogy " limitált kiadás". Mikor elkezdtem használni, beleszerettem. A zsíros bőrömre elég necces bármilyen hidratálót használni.
Sokkal szebb a bőrképem, nincs pattanás, szemkörnyékre is simán felvihetem. Nem tudom mit csinál ez a krém, de olyan kipihentnek tűnik a bőröm, teljesen más vonása lesz az arcomnak.
Gyorsan beszívódik, én nem szoktam sminkelni, de biztos, hogy remek cucc alapozó alá. Remélem még nagyon sokáig a piacon marad. Örültem, mikor a "limitált kiadás" felirat eltűnt a dobozokról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

herczeghedi

2019. április 26.

Reggeli arctisztítás után ez az első termék, amit felviszek és egyszerűen imádja a bőröm. Pillanatok alatt beszívódik, ha nem használok mellé extra hidratálót, tökéletes sminkalapnak is. Tuti, hogy hosszú távon része lesz az arcápolási rutinomnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Lilko95

2019. április 19.

Ajándékba kaptam januárban, azóta rendszeresen használom. Nekem semmilyen arckrém nem vált be, gyakran van néhány pattanasom, a borom elég zsíros, amire szarito hatású gyógyszert is használtam. Ez viszont sokszor hamlasig szárított.
Erre a problémára sosem találtam a megfelelő krémet, mindtol fényes, zsíros erzetem maradt, így jobban bejött ez a géles állag.
Mostanság ezt használom, sokkal kevésbé száraz az arcom, pattanás sincs annyi. Kremnek melle LRP Effaclar K megy.

Annak ajánlanám, aki tényleg nem bírja a krémes allagokat, de mégis szaraznak érzi a bőrét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

BlackRose101

2019. április 15.

Boosternek felel meg, hidratál, felfrissít, de ennyi. Önmagában nyilván kevés lenne, de hát nem is úgy ajánlják...Nagyon szépek az összetevői, végre egy illatmentes, natur termék a Vichy-től... de számomra kevésnek bizonyult azért, de mint irányt, nagyon értékelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Lillaa

2019. április 14.

Miota hasznalom tokeletes hidratalt az arcborom, szarazsagnak semmi nyoma! Ezzel kezdem reggel majd ezzel fejezem be este napi rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Gemma25

2019. április 11.

Ez a booster számomra egy csoda. Finom, lágy géles állag és szolid illat, könnyen beszívódik és szépen feltölti a vízhiányos arcbőrömet, ami sokkal kisimultabbnak tűnik. Reggel és este is használom az arckrém felvitelel előtt, egy pumpányi elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

dianae

2019. április 2.

Ősszel használtam, a bőröm egyre rosszabb lett, 2 hetente egy-egy mély fájdalmas pattanás... kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Timi851207

2019. április 1.

Tavaly nyáron elhasználtam egy egész üvegcsével. Nekem nagyon bevált. Könnyed, gél állag, hamar beszívódik, pótolja a nedvességet. Idén nyárra is tuti veszek egyet. Megéri az árát ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

pamutnyul

2019. március 29.

Tetszik ez a booster, estènkènt hasznàlom a Slow Age krèmmel együtt, ami nem egy könnyű krèm, mègsem sok a kombinàlt, zsírosodàsra hajlamos bőrömnek. Nem hagy rèteget, szèpen beszívódik. A Vichy aqualia thermal szèrummal összehasonlítva tesztelem, a szèrum egyenletesebb ès feszesebb bőrkèpet ad, az a szívem csücske, viszont ebben nincs alkohol, ami nekem plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Ronika83

2019. március 27.

NAgyon gyorsan beszívódik és szeretem hogy a szemkörnyékére is tudom használni. Párom is használja, mivel illatmentes és nagyon gazdagon hidratál így ő is imádja borotválkozás után leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak