Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Neovadiol Magistral Elixir egy „fiatalság elixír“, amelyet a változó korban és utána lévő nők számára fejlesztettek ki. A revitalizáló olajoknak köszönhetően elősegíti az arcbőr helyreállítását. Egyedisége az Omega 6-9 zsírsavak kiemelkedő koncentrációjában rejlik, amelyek jótékony hatással vannak az arcbőrre. Az olajok exkluzív kombinációja pótolja a változókor hatására meggyengült arcbőr lipidhiányát, elősegíti az arcbőr természetes esszenciális zsírsavtermelését, és ezzel megújítja az arcbőr lipid-egyensúlyát.

A száraz tapintású olaj textúra táplálja az arcbőrt. Az arcbőr nem fénylik, hanem egsézségesen ragyog. A pipettás flakonnak köszönhetően könnyen adagolható.

Használható önmagában, arckrémbe keverve, vagy maszkként.

kvajvodar

2014. december 8.

Nekem annyira bevált a próbaadag, hogy most fogok venni egy üveggel. /47 éves vagyok / Én hetente egyszer kevertem egy egy cseppet a tenyeremre rakott arckrémemhez hajmosás után, mert akkor a legszárazabb a bőröm, és szinte azonnal selymessé, hidratálttá, teltté vált ahogy rákentem. . Amikor töményen próbáltam az nem jött be . Ez az adag szerintem egy évig tuti elég lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 8.

zsu.molnar10665

Korcsoport: >54
2014. augusztus 2.

Az illata, ami nem is illat a capsaicin paprikaolajtól van, ami az egyik legjobb keringésfokozó anyag. A vérbőség minden bőrproblémára -kivéve a rosaceát- előnyös. Nem töményem javaslom fiatalabb bőrökre, hanem krémhez adva pár cseppet. Igy igen jó, a bőrképet rögtön javitja, puhává teszi a bőrt.
Tipp: ha testápolóhoz kevered a striát eltünteti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Tipp: ha testápolóhoz kevered a striát eltünteti

antonelly

2014. május 17.

.. gyakorlatilag akár sima olivaolajjal is kenegethetném magam, lenne annak is olyan hatása, mint ennek.. szerencsére, csak ajándékba kaptam, mert máskülönben agyvérzésem lenne, ha kidobok egy vagyont a szépen csomagolt semmire....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.

2014. február 17.

3 mintát kaptam belőle, azokat kezdtem használni, de igazából én semmi extrát nem tapasztaltam. Az illatanyagot én sem értem (mondjuk tudom, vannak akiknek ez fontos, hogy minél jobb illata legyen egy kozmetikumnak, hát nekem fontosabb, hogy minél kevesebb legyen benne, vagy semmi, mert így kevesebb az esélyem a lehetséges irritációra). Amúgy ahogy nézem nincs benne olyan sok minden ami nagyon használhatna, egyedül a Tocopherol mint antioxidáns, de az a 7. helyen van, nem tudom mennyi lehet százalékosan...a többi összetevő meg nem nagy durranás, nem indokolja ezt az árat...szóval szerintem az égvilágon semmi nincs ebben amiért érdemes lenne ennyi pénzt kiadni. Én még azt sem vettem észre hogy a felszínen nagyon vízhiányos bőröm szárazságán segítene. Régebben használtam Clarins arcolajat, na annak van hatása, és bár nem tudom most mennyibe kerül, biztos többe mint ez, de szerintem ha már kiadna az ember közel tízezer forintot erre a nulla hatású valamire, akkor kicsit spóroljon még hozzá és annyiért már tényleg jót kaphat. Nem is tudom, miért adok két csillagot...merő jóindulat, lehet hogy valakinek jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

wishes

2014. február 1.

Szörnyen erőteljes az illata, komolyan nem értem, miért kellett bele ennyi illatanyag =( A hatása rövidtávon főleg a bőrszárazság kezeléséig terjed ki, egyéb hatása nincs, ezért a mintaampulla végére érve nem éreztem úgy, hogy be szeretném szerezni nagyobb kiszerelésben... Ilyen áron vannak ennél sokkal célzottabb, hatásosabb szérumok ("elixírek") is, sajnos ez most nálam egyáltalán nem tartozik a nélkülözhetetlen kategóriába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.