Vintage Beauty

Ár:   1490 Ft és 22 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2021. május 3.

Ár:   1490 Ft és 22 000 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 150 ml
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális, 5 funkciós bőregységesítő hatású maszk, mely pórusösszehúzó, tisztító, pigmentfolt halványító, nyugtató, radírozó-koptató hatásával kiváló előkészítése a bőr további táplálásának. Mikrokristályos cellulóz tartalma gyengéden koptatja a bőr hámrétegét, a nyugtató panthenolnak, béta-glükánnak, zab- és nyírkivonatnak, a halványító niacinamidnak, az összehúzó kaolinnak és cink-oxidnak köszönhetően seborrhoeas (faggyús/zsíros), tisztátalan, érdes felhámú bőröknek épp olyan stratégiai, egy lépéses segítője lesz, mint kozmetikusoknak tisztítás után, pórusösszehúzás, nyugtatás céljából.

Mexx88

2021. szeptember 23.

Pigmentfolt (homlokomon) miatt kezdtem el használni még januárban. Valóban borsós ára van, de annyira zavart, hogy bármennyi pénzt megért, ha ezzel valamennyi javulást is elérek, annyira zavart ... és lám, az igazán kritikus ismerősöm is megjegyzte, hogy látványosan halványult milyen kezelésen jártam vajon? Mindezt pár hónap után!
Tudom, hogy eltűntetni nem fogja semmi sem teljesen, de nem is ezt ígérik, így én ezzel az eredménnyel is maximálisan elégedett vagyok.
Gyulladt pattanáson is már tesztelve, jelentem ott is lműködik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Gyulladt pattanáson is már tesztelve, jelentem ott is lműködik!

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan