Vintage Beauty

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Bebe01, az összetevőket feltöltötte: Mse, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Vintage Beauty Ecocert minősítésű organikus (bio) Gyulladáscsökkentő széruma 100% organikus (bio) növényi olajkeverék, mely alkalmas gyulladt, aknés, faggyús bőr, továbbá vírus-, baktérium- vagy gomba okozta bőrelváltozás rendkívül hatékony kezelésére.

Teafa-, neem- és levendulaolaj tartalma vírus-, baktérium- és gombaölő hatású; moringa-, tamanu-, körömvirág- és feketeköményolaj tartalma pedig percek alatt megnyugtatja a lobbos, gyulladt, ödémás, sebzett felületet, elősegítve annak gyors hámosodását és regenerálódását. Szőrtüszőgyulladás, akne-herpesz, talpi szemölcs kezelésében kiváló eredményeket mutatott.

A termék nem tartalmaz mesterséges színezéket, ásványi olaj-, és parabén származékot.

Anna-

2020. július 24.

CSODASZER!!!
Több VB termékkel együtt rendeltem meg, az aknéra hajlamos olajosabb bőrömre. Arclemosó krém, kakukkfüves aromavíz, maszk gyulladt bőrre, hidratáló krém és ez a gyulladáscsökkentő szérum.
Esténként használom a szérumot, néha a hidratáló krémbe keverve, de ha rosszabb a helyzet, akkor magában, és valami csoda amit tesz már egy éjszaka alatt!!!
Életemben nem volt még ilyen szép a bőrképem, mint most. Gondolom a termékek együttes használatának köszönhető, de biztos hogy ez a szérum teszi a legtöbbet az egészhez!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

CSODASZER!!!

Mse

2020. április 22.

Imádom ezt a szérumot, este használom.
SOS gyógyír a pattanásokra, egy-két csepp elég. Régen teafaolajat használtam, de lecseréltem erre. Rózsa, vagy levendula aromavíz után használom. Megnyugtatja az irritált bőrömet, lehúzza a gyulladást, javítja a hámot. Egész arcra használva én nem használom, nincs rá szükségem, csak helyi kezelésre, néha egy cseppet teszek a hidratáló krémembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Imádom ezt a szérumot, este használom.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

További info az összetevőről a KM-blogon >>